Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jeyo Mobile Extender

zool_cz (64)|22.1.2006 18:32
Version 2.0:
Released on April 26, 2005
http://www.jeyo.com/extender.asp

Tato aplikace mi funguje bez problemu, ale jedno je zajimave:

Mam MDA Vario a ve slozce Zpravy SMS mam krome standartnich slozek (dorucena, koncepty, atd.) i vlastni slozky (Banka, Zaloha, atd.)

SMSky se mi stahnou do Outlooku jen ze standartnich slozek a ne z tech co sem si vytvoril!!!

Ale ja chci prave zalohovat hlavne SMSky s Banky!!!

Nevite nekdo kde to nastavit???

Samozrejme by slo SMSky ze slozky Banka presunout do Dorucene a stahnou je do PC a teprve tam je presunout v Outlooku do slozky Banka ale to je takove zdlouhave!!!

Porad te mi nekdo pls.........
MilanO_ce4you (187)|24.1.2006 17:36
Používám tento soft dlouho a pravidelne, ale toto nepujde normální uživatelskou cestou rešit. Jedine dávat zprávy z banky do složky DRAFTS, tu mám permanentne prázdnou. V nastavení jsou jen 3 složky a tím je to dané,
zool_cz (64)|24.1.2006 23:04
Hm to je ale skoda protoze tohle to tumo SW chybi k dokonalosti........

:)
VarioT (35)|2.4.2006 22:44
Super soft, jen by mě zajímalo, jak to bude s těmi sms ve stolním outlooku, když budu chtít stolní outlook zálohovat. Zálohuju totiž jen soubor Local Settings\Data aplikací\Microsoft\Outlook\Outlook.pst. Uloží se ty sms do tohoto souboru?
Zbyšek Záliš (203)|4.6.2006 22:44
Narazil jsem na problém. SMS se mi stáhnou do Outlooku v pořádku a objeví se příjemce/odesílatel i předmět - text zprávy. Avšak po otevření SMS (dvojklikem) vyskočí hláška Outlooku: Program se pokouší získat přístup k elektronickým adresám uloženým v aplikaci Outlook, Chcete to povolit? Po odkliknutí se objeví okno pouze s příjemncem/odesílatelema ale již ne text zprávy. Jeyo Mobile Companion funguje korektně. Setkal jste se s tím jíž někdo, případně nevěděl byste si s tím někdo rady? Děkuji
zool_cz (64)|5.6.2006 15:00
Tak sem to ted otestoval a me to jede!!!

Pouzivam Outlook 2003....

Ja porad cekam ze v nove verzi bude zalohovat i z jinych nez standartnich slozek......

:o)
spachal (12)|4.9.2006 20:42
Jen male upresneni, kdyby nedo narazil na stejny problem jako ja .. Zkousel jsem nainstalovat, spustim Utlouk (Off2003CZ), nic. Zkusim rucne zobrazit novy panel nastroju, ktery se mel zobrazit, nic. Odinstaluji, nainstaluji, nic.
Pak mi to doslo, ac nebyla ikona Utlouku ani v liste, stale v pameti proces OUTLOOK.EXE bezel .. Rucne jsem jej killnul, nainstalovat aplikaci, spustil Utlouk a ejhle, vse v poradku :) ..
Skvela aplikace, vrele doporucuji :)) ..
Matrix44 (134)|20.12.2006 08:05
Verim ze mi budete vediet poradit. Po instalacii sa vsetko tvari ze je OK, tj. pribudol mi v Outlooku 2003 novy panel nastrojov hore v liste, a aj na bocnom panely dorucene... Problem je ze nedokazem synchronizovat SMS-ky s zariadenim. Pouzivam ActiveSync 4.2 verziu CZ, a mam HTC TyTN (Orange SPV M3100). Vsetko ostatne sa synchronizuje. Co je potrebne este nastavit, resp. kde moze byt problem.

Dakujem,
Matrix44

EDIT : takze ak by mal niekto obdobny problem, tak aby sa netrapil ako somar, s odinstalovanim programov ActiveSync a Jeyo Mobile Extender, a hladanim kompaktibilnych verzii, tak ako ja, staci Vam len ist vo WinXP do "Ovladaci panely" - "Brana firewall systemu Windows" - "Vyjimky" - a povolit "Microsoft Office Outlook" a hned nabehne synchronizacia SMS prostrednictvom Jeyo Mobile Extender ;)

Majte sa,
Matrix44
Storm8 (162)|5.2.2007 13:26
[QUOTE="VarioT"]Super soft, jen by mě zajímalo, jak to bude s těmi sms ve stolním outlooku, když budu chtít stolní outlook zálohovat. Zálohuju totiž jen soubor Local Settings\Data aplikací\Microsoft\Outlook\Outlook.pst. Uloží se ty sms do tohoto souboru?[/QUOTE]

datový (.pst) soubor SMS folders je tam kde je Jeyo nainstalovaný, takže pravděpodobně někde v Program files
klak (148)|22.4.2009 16:40
Já mám datový soubor Jeyo v "C:\Documents and Settings\%USER%\Dokumenty\My SMS" a jeho umístění se dá měnit v Jeyo Toolbar / SMS / Options / Data Location.

Co se týče zálohování jiných složek než Inbox, Drafts a Send Items, tak to zřejmě půjde jedině přes podsložky v některé z těchto složek a nezapomenout zapnout Include SMS sub-folders v Options / General. Ale nezkoušel jsem.

Co se týče kvality Jeyo Mobile Extender, tak je to slušný program ale není bez chyb. Ze začátku než jsem sesynchronizoval svých několik tisíc SMSek, tak jsem si užil své a stálo mě to asi den života. Další čas a nervy mě sálo to, že mi někdy tou dobou po instalaci Jeyo přestal fungovat Sunnysoft vCard a už jsem ho nikdy nerozchodil. Zřejmě se pere s později nainstalovaným Jeyo ale ověřeno to nemám. Občas mi také Jeyo vyhodí hlášku o špatném Owner Name na zařízení i když jej neměním a je správné = shodné s registrací Jeyo.
papik.i (171)|2.1.2010 17:45
[color=red]Někomu se třeba hodí mnou vyrobená čeština pro Jeyo Mobile Extender 2.5.[/color]

[code]http://www.ulozto.cz/5615897/mui.english.rar[/code]

[color=blue]Rozbalit a soubor MUI.English.ini vložit do C:\Jeyo\JME_WM a tím přepsat ten stávající.[/color]

[color=red]REUPLOAD[/color]