Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ovladani PC nebo prehravace iTunes z PDA prs BT

milan.smart (268)|21.1.2006 20:56
Ahoj, nevite nekdo o nejakym softu, ktery by moh z pda ovladat kurzor mysi nebo prehravc iTunes pre BT?
Predem diky;)
CommanderZ (1798)|21.1.2006 22:21
RemoteAmp

Jen tak pro priste...stacilo do vyhledavani na pocketgear.com zadat "iTunes" ;)
Dallda_ce4you (0)|22.1.2006 13:07
Ja pouzivam pro ovladani pocitace pres bluetooth VNC server, ktery mi neustale na pocitaci a pak se jen pripojim pres PDA a muzu normalne ovladat pocitac jako bych u nej sedel. Pro ovladani hlasitosti a posouvani filmu vyborne. :)
milan.smart (268)|22.1.2006 13:14
to vnc myslels treba tohle?
http://www.pocketgear.com/software_detail.asp?id=9578
nebo je jeste neco jineho?
milan.smart (268)|22.1.2006 13:43
skusim to VNC, ale nedari se mi to rozjet, muzes mi prosim poradit jak na to?
Dallda_ce4you (0)|22.1.2006 22:51
Jasne :)
V PDAcku pouzivam klienta, ktereho stahnes tady a na pocitaci pouzivam Ultr@VNC ten je ke stazeni tady ale serveru pro PC je opravdu hodne. Jediny problem co jsem zaznamenal, je ze se musim pripojit s PDAckem pomoci BT pres sluzbu LAN Access, protoze kdyz jsem zkousel se pripojit pres ActiveSync, tak to nejelo. Pri zadavani IP adresy pocitace je jeste docela dulezite nezapomenout za IP adresou dvojtecku s cislem napr. 192.168.1.5:0
milan.smart (268)|24.1.2006 17:46
A co je to prosimte ta sluzba LAN Access?
Dallda_ce4you (0)|24.1.2006 22:05
Bohuzel nevim, jaky pouzivas program pro ovladani bluetooth v kompu, ale asi vetsina bluetooth zarizeni
pouziva Bluesoleil. U nej by to vypadalo takhle: v zobrazeni sluzeb musis mit zlute vyznacenou sluzbu
LAN access (znamena ze je funkcni). viz obr.:



no a v PDAcku si vytvoris uz klasicky zastupce:





Ta sluzba je ktomu, aby se tvoje PDAcko pripojilo do site a diky Bluesoleil je mu taky pridelena IP adresa,
tak pak muze VNC komunikovat. Tady mas jiny, ale komercni zpusob jak toto ovladani resit (program
z2 Remote2PC)
milan.smart (268)|25.1.2006 17:17
Jé takovej krásnej správce Bluetooth :) ten ja bohuzel na MDA Compact nemam :(.... a na PC pouzivam standartni ovladče co jsou ve Windowsech (sice toho moc neumej, ale narozdíl od tech MSI co jsem k BT dostal jsou stabilní a udžej připojení)
Ovsem ten odkaz na to Remote2PC vypada zajmave, to musim vyzkoušet. děkuji za tip.
pekro (346)|30.1.2006 16:58
Dobrý a jednoduchý
http://www.aacompserv.com/AACompWeb/Modules/PPCTablet/WhatIsIt.aspx

PPC Tablet Remote Control Suite

Program funguje i přes AS pak můžete používat PDA pro ovládání PC třeba přes bluetooth.

Jednoduchá instalace i ovládání
Několilk profilů ovládání:
Použití pda jako myši, numerické klávesnice, ovládání WMP, IE, iTunes, Powerpoint, Winamp...

Ta numerická klávesnice mi ale nefunguje, užil bych to k notebooku, ale místo čísel píše +ěščřžýáíé :(
00119102_default_devices_small_bf9.gif 00119102_client_media_player_2Aj0.gif
milan.smart (268)|31.1.2006 16:16
Vypada zajmave, urcite to vyzkousim

BTW: sry za OT, ale zrovna tady na jinym foru ctu ze jedna hra podporuje multiplayer jen na zarizenich s WIDCOMM BT stack. Muzete mi pls rick o co jde? Neni to ten lepsi spravce BT. kterej na MDAc asi neni? Nebo co to teda je?
CommanderZ (1798)|31.1.2006 18:09
Neni to jen spravce, ale celej cip -> je to dany hardwarove ;)
beecher (9270)|31.1.2006 18:18
Widcomm BT Stack/Manager je v podstate softwarovy ovladac BT cipu v PDA, stejne jako Microsoft BT Stack/Manager. Ja jsem mel v Delli s WM2K3SE ten od WidCommu, ted s WM5 mam Microsofti.

Takze Commandere, nemas pravdu... ;)
CommanderZ (1798)|31.1.2006 18:38
Sh*t, tak sorry :oops:
Johny_G (384)|31.1.2006 19:24
[QUOTE="pekro"]Dobrý a jednoduchý
http://www.aacompserv.com/AACompWeb/Modules/PPCTablet/WhatIsIt.aspx

PPC Tablet Remote Control Suite

Program funguje i přes AS pak můžete používat PDA pro ovládání PC třeba přes bluetooth.

Jednoduchá instalace i ovládání
Několilk profilů ovládání:
Použití pda jako myši, numerické klávesnice, ovládání WMP, IE, iTunes, Powerpoint, Winamp...

Ta numerická klávesnice mi ale nefunguje, užil bych to k notebooku, ale místo čísel píše +ěščřžýáíé :( [/QUOTE]

Tak to je zatraceně dobrej soft! Díky za tip.
Krevety_tvf (143)|31.1.2006 21:54
je ale je to jen demo, a dost predpokladam, ze to u nas jen tak "bezpecne" nekoupis...
Johny_G (384)|31.1.2006 22:35
[QUOTE="Krevety"]je ale je to jen demo, a dost predpokladam, ze to u nas jen tak "bezpecne" nekoupis...[/QUOTE]

S Handago a Pocketgear přeci problémy nejsou, ne?
milan.smart (268)|2.2.2006 21:33
Me ten PPC Tablet Remote Control Suite nejako nejde :( nedarei se mi ptopojit PC a PPC. Co se ma napsat do adresy? Kdyz tam dam IP tak to hned hodi conection failde a když tam dam jmeno uživatele tak to hodi error a program spadne.. :(
Nevite co stim?
pekro (346)|3.2.2006 10:07
[QUOTE="milan.smart"]Me ten PPC Tablet Remote Control Suite nejako nejde :( nedarei se mi ptopojit PC a PPC. Co se ma napsat do adresy? Kdyz tam dam IP tak to hned hodi conection failde a když tam dam jmeno uživatele tak to hodi error a program spadne.. :(
Nevite co stim?[/QUOTE]

Taky jsem měl stejnej problém zkoušel jsem to asi 10x a nic pak jsem se na to vykašlal.
Druhý den jsem si řekl, že to zkusím ještě jednou a jinak to odinstaluji. A ono to najednou jede vše ok.
Nevím čím to?!
jen jsem v nastavení na pc vše zafajfknul kromně Automatický start po zapnutí PC. Vše jsem restl.
milan.smart (268)|3.2.2006 10:34
Ajo cece, mas hecht ;) uz mi to taky jede :yes:
Dr.Buba (2)|12.12.2006 10:52
Mě to vůbec nefunguje:evil: