Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: sdílení gprs intetnetu přes bluetooth

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

čau mám dotaz, mám MDA III a Internet+ od t-mobilu (neomenené připojení na internet pomoci gprs) a potřeboval bych aby se pomocí tohoto pripojení mohly na internet přes bluetooth dostat jeden nootebook a jedno pda de to vůdec? popř. jak ? díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

Co primo pripojit pocitac/notebook a sdilet to odtud ->
    ted nevim jestli to chces sdilet z pocitace, tak to by byla klasicka LAN via BT a na PDA to dostanes uplne jednoduse pres Active Sync. Mam takhle BTckem pokrytej celej barak, takze muzu pobihat i s NTB (ale precijen ethernet je ethernet) i s PDA. Jako zakladni pripojeni ale slouzi CDMA

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

A šlo by tio i opačně? Tzn. stolní počítač s neomezeným internetem, v něm BT adaptér ->> spojení na PDA a z PDA přes USB kabel a Activesync do notebooku? Není to šílená kombinace? (L)

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

to ne ja se potrebuju z nootebooku a z pda dostat na neomezenej internet kterej mam v MDA III

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Lipizzaner
    A šlo by tio i opačně? Tzn. stolní počítač s neomezeným internetem, v něm BT adaptér ->> spojení na PDA a z PDA přes USB kabel a Activesync do notebooku? Není to šílená kombinace? (L)
    Ne to si nepochopil Stolni pocitac s CDMA a na nem BT adapter a pres BT je to tazeny do PDA pomoci AS. A take pres BT do Noteboku (BT->BT LAN)

jinak to co popisujes je opravdu kravina, zajedno to nepujde a zadruhyi kdyby - by to bylo i to tak krkolomny, ze to stejne nestoji zato, to radeji koupit za tech par stovek dalsi BT modul
    Citace Původně odesláno od Ati
    to ne ja se potrebuju z nootebooku a z pda dostat na neomezenej internet kterej mam v MDA III
    Takze mas notebook, MDA3 a jeste dalsi PDA? A chces aby to fachalo na vsech 3 zaroven? Porad presne nechapu tvuj problem, zkus napsat jake mas zarizeni a ceho presne chces dosahnout )

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

mám MDA III ,Dell Axim X30,Nootobook

MDA III má neomenezenej internet kterej potrebuju na dellu i na notebooku

a myslel jsem si ze by to slo uskutecnit pomoci bluetooth ale pokud nekdo vi jak nato přes wi-fi tak byto bylo supr ale to myslim ze nepude

tak doufam že je to k pochopeni

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

takze asi nejlepsi bude,kdyz propojis MDA III. a notebook s tim,ze pouzijes MDA jako modem,je na to utilitka na CD co jsi dostal k MDA a potom pripojis dalsi PDA pres active sync a bluetooth a na AS zaskrtnes v nastroje-pravidla-predavani internet a uz jedes na netu pres notes i PDA!!!

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

no zkousel jsem zatim propojit jenom pres bluetooth a pres activesynch notebook s mda 3 sinchronizace jela ale internet ne i kdyz jsem to nastavil ale rozjel jsem internet pres wi-fi (mda III a moje PC)

Podobná témata

1. Loox n560 - internet přes mobil pomocí GPRS a bluetooth
    Od gagarin_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 03-06-2009, 21:05
  2. X500+ připojení notebooku na net přes bluetooth GPRS??
    Od dnevim v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-08-2008, 12:07
  3. Sony Ericsson K750i + Asus A636 = bluetooth připojení k netu přes GPRS
    Od freebird v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-12-2006, 15:56
  4. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 03-02-2006, 13:42
  5. přerušení spojení GPRS přes Bluetooth
    Od fishman_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 10