Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Baterky a Ipaq5400

KamilCZ (25)|15.7.2003 09:25
Nemám ipaq dlouho a nejsem zrovna vynikající uživatel, ale zarazilo mne, že pokud se Ipaqu vybijí byterie tak dojde ke ztátě dat. Toto se mi několikrát stalo, protože jsem měl kapacitu baterie na 20% a jelikož jsem nebyl v dosahu dobíječky, tak se mi přes noc vybil - přesto že jsem ho nepoužíval. Mám nastavené připomínky úkolů, kalendáře apod. A tak se pravidelně zapínal a po 5 minutách nečinnosti usínal.... až se vybil. Připadá mi to divné že nevydrží ani přes noc. Pordíte někdo?
Pavel Koza (4761)|15.7.2003 09:38
Nenapsal jste sice, jaky typ presne mate, nicmene iPAQy vetsinou nemaji zvlastni zalozni baterii, maji pouze baterii hlavni, a SW se staraji o to, aby k podobnym situacim jako je uplne vycerpani baterie nedochazelo. Operacni pamet je vetsinou SDRAM, takze kdyz dojde k vypadku proudu, pamet se smaze.

Pokud se Vam kazdych 5 minut zapne, tak doporucuji vypnout podsviceni a nastavit minimalni timeout pro automaticke vypnuti. Ale i tak je to divne (kuprikladu proc se ukoly pripominaji i v noci?).
KamilCZ (25)|15.7.2003 11:24
OK děkuji mám Ipaq 5450, zarazi mne proc tedy v menu POWER mám stav 2 baterií hlavní a záložní, to je jen virtuální zobrazení jedné baterky?
Pavel Koza (4761)|15.7.2003 11:44
Aha. Jelikoz ma h5450 vymenitelnou baterii, tak musi mit zalozni baterii separatne. Nicmene ta skutecne moc nevydrzi... Ale kdyz je hlavni baterka vybita, tak uz by se to nemelo zapnout... Zkusil bych zazalohovat , HW reset a zkusit bez aplikaci. Muze to byt i zavada backup bateky, kdo vi...
Mira_ce4you_oldd (192)|15.7.2003 11:53
Podobny problem jsem mel po update na PPC2003. Stacilo dle predchozi rady vypnout podsviceni a nastavit minimalni timeout pro automaticke vypnuti a vse se probralo a zacalo fungovat tak jak ma.

Mira
Flare_ce4you (10)|20.7.2003 19:13
[QUOTE="Mira"]Podobny problem jsem mel po update na PPC2003. Stacilo dle predchozi rady vypnout podsviceni a nastavit minimalni timeout pro automaticke vypnuti a vse se probralo a zacalo fungovat tak jak ma.

Mira[/QUOTE]

Ty uz mas upgrade na PPC2003 pro H5450 ? Objednavals z U.S. ?
Mira_ce4you_oldd (192)|21.7.2003 07:46
Uz jsme se vrati zpet k PPC2002.
Na update PPC2003 jsem vyuzil odkaz na techto strankach, ale update je urcen pouze pro XDA/MDA.

Mira