Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Moze PDA ovladat TV, DVD atd...

bukic (1)|20.1.2006 20:14
Moze PDA ovladat TV, DVD atd...
mareka_ce4you (150)|20.1.2006 20:22
Pokud ma infra port a jako že dnes ho už většina PDA má, muže úplně bez problémů.
Stačí mít ten správný program, třeba NoviiRemote Deluxe či VitoRemote.
Já používám to první a jsem s ním spokojen
mareka_ce4you (150)|20.1.2006 20:22
:)
miroslav_ce4you (219)|20.1.2006 22:29
[QUOTE="mareka"]Pokud ma infra port a jako že dnes ho už většina PDA má, muže úplně bez problémů.
Stačí mít ten správný program, třeba NoviiRemote Deluxe či VitoRemote.
Já používám to první a jsem s ním spokojen
[/QUOTE]

A na aku vzdialenost ti to chodi ?
maro.sk (46)|20.1.2006 22:35
[QUOTE="miroslav"]A na aku vzdialenost ti to chodi ?[/QUOTE]
------------------

Mysim, ze to zavisi od specifikacie implementovaneho IR rozhrania :cool: .
Moj iPAQ rx3715 sa beznemu dialkovemu ovladaniu uplne vyrovna, ale vsetky IR zariadenia mali fungovat tak min. do 2m, myslim.
miroslav_ce4you (219)|20.1.2006 23:12
@maro.sk
:D ak do 2 m to sa pri svojej vyske radsej nahnem a prepnem rucne :D
michpo (206)|20.1.2006 23:21
[QUOTE="miroslav"]@maro.sk
:D ak do 2 m to sa pri svojej vyske radsej nahnem a prepnem rucne :D
[/QUOTE]

Ten dosah je ruzny dle typu pouziteho IR vysilace. Hodne PDA ma tzv. Consumer IR, cili IR s prodlouzenym dosahem. Dosah pak dosahuje kolem 5-7m, ale je to u kazdeho PDA jine. Muj Loox 720 dosahne na 7m.
Na netu jsem videl tabulku, kde byly vypsany ruzne modely PDA a dosah jaky maji, ale nejak si nemuzu vzpomenout kde to bylo, vim jen ze to bylo na strance nejakeho programu pro ovladani spotrebicu ;)
xkovi_ce4you (568)|21.1.2006 18:23
Spis zavisi na software,co pouzivas..napr. moje n30ka rozhodne nema IR se zvysenym dosahem, presto s Novii Remote zvladne ovladat tv na minimalne 5 metru..ale s jinym SW, ktery sem zkousel (uz si nepamatuju, ktery,ale taky to bylo na ovladani tv, audia a jinych podobnych zarizeni..) mi to bud slo sotva na dva metry, nebo taky tak z 10 cm..takze spis to chce vyzkouset vic produktu, ale s nejvetsi pravdepodobnosti bys s ovladanim pres pda nemel mit ve finale problem ;)
Kato_ce4you (970)|21.1.2006 18:30
Tlacitko hledat, hledat, hledat, HLEDAT:!: :!: :!: :?
MilanSu (823)|21.1.2006 23:20
Tak jsem si schvalen stahl ten NOVIIREMOTE, trial, nainstaloval na SD kartu, trikrat spustil a trikrat mi po stisku cehokoliv totalne zatuhl, nesel ani SR (az za chvili (notnou) se konecne podaril. Takze mam asi smulu a nevyzkousim ho. Jako "pratelsky" mne osobne tedy nepripada, kdyz mne pomalu dohnal az k HR
xkovi_ce4you (568)|22.1.2006 18:15
[QUOTE="MilanSu"]Tak jsem si schvalen stahl ten NOVIIREMOTE, trial, nainstaloval na SD kartu, trikrat spustil a trikrat mi po stisku cehokoliv totalne zatuhl, nesel ani SR (az za chvili (notnou) se konecne podaril. Takze mam asi smulu a nevyzkousim ho. Jako "pratelsky" mne osobne tedy nepripada, kdyz mne pomalu dohnal az k HR[/QUOTE]
Taky mi na n30ce delal problemy, ale verze Novii Remote Deluxe mi jede zcela bezpecne a stabilne, takze hledej ;)
Krevety_tvf (143)|22.1.2006 21:59
mam vario a novii ani ten druhy mi vubec nejede s tim integrovanym IR ... nema to co docineni s WM5 :?