Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket DVD Studio - vypnuti obrazu

Mira_ce4you_oldd (192)|20.1.2006 14:21
Tak jsem zacal pouzivat (zakoupil) program Pocket DVD Studio 3.6. Kvalita i nastaveni je super, ale rychloslost prevodu videa neni zadny zazrak. Mozna by pomohlo, pokud by slo vypnout zobrazeni videa pri prevodu. Nevite nekdo o finte jak to udelat? V nastaveni jsem nic podobneho nenasel.

Dekuji

Mira
Kavy (374)|20.1.2006 22:34
Mám stejné zkušenosti s verzí 3.5 Film mi PC ripovalo neuvěřitelných 24h:((
Na rychlost má vliv především zatížení PC,já mám staré 650MHz a 256MB RAM. A stačilo používat prohlížeč a WindowsMediaPlayer a rippování se téměř zastavilo.A když jsem všechno povypínal,okamžitě bylo slyšet jak se roztočilo DVD a začlo ripování.Ale není to problém jen tohoto programu.Je to stejné u všech ripovacích programů.
Zkus to nechat běžet když nikdo s PC nebude dělat;) To zobrazované ,komprimované(vystřižené)video podle mě na rychlost nemá žádný vliv.
CommanderZ (1798)|21.1.2006 12:39
[QUOTE="Mira"]Tak jsem zacal pouzivat (zakoupil) program Pocket DVD Studio 3.6. Kvalita i nastaveni je super, ale rychloslost prevodu videa neni zadny zazrak. Mozna by pomohlo, pokud by slo vypnout zobrazeni videa pri prevodu. Nevite nekdo o finte jak to udelat? V nastaveni jsem nic podobneho nenasel.

Dekuji

Mira[/QUOTE]

Co mas za pocitac (hlavne CPU a RAM) a jak dlouho se ti to delalo? Me se na Ahlonu 2500+ s 512 RAM komprimovaly Star Wars III temer dve hodiny (pres Virtual Dub). Takovyto cas povazuju za adekvatni.
Mira_ce4you_oldd (192)|21.1.2006 16:21
Ja mam celkem rychlej notebook s procecorem Pentium M 1.73 a 1GB pameti.
Prevod do formatu 720x240 trva priblizne dvojnasobek delky filmu. Kolega ma konkurencni program (ted si nevzpomenu na nazev ale neco mi rika ze to je mTOO DVD Ripper), ktery se stejnymi parametry a priblizne na stejnem pocitaci trva prevod stejne dlouho jako je delka filmu. Jeho program mu nezobrazuje obraz, tak jsem si myslel, ze by to mohlo aspon trochu pomoci.
V Pocket DVD Studio jsem si v leve casti listy vsiml male ikonky, ktera umozni odstraneni obrazu, ale na rychlosti se to nepromitlo. Takze tudy cesta nevede. :(


Mira