Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Symbian

hrtak_ce4you (314)|20.1.2006 00:24
Tak sme otcovi poridili Nokii N70 - dotykovy display neprichazel v uvahu, hlavni pozadavky byl kvalitni web browser a fotak, moznost dohravat aplikace, "reprezentativni vzhled" a ja sem mu vicemene vnutil 3G (vzdyt telefon v teto cenove urovni se nekupuju na 2mesice.),takze nakonec nam vysel nejlepe tento telefon
Je tu nekdo schopny mi poradit jake aplikace bychom nemeli minout? Kdyby se me nekdo zeptal na PPC, tak mu hned do startu doporucim tak 10programu, ktere funkcnost telefonu pozvednou o 50%.
Dik!
P800 (66)|20.1.2006 00:48
V prvé řadě by to chtělo nějaký urychlovač, je to tak líny mobil, až mám někdy chuť s ním třísknout.. nepochopím, jak může OS "pidi- rozměrů" chodit na 200MHz CPU tak pomalu. Jen otevření SMS aplikace, zoufalé..

Ale vážně, bez čeho bych se neobešel:

- FExplorer, současná verze 1.15 CZ = správce souborů
- LockMe, současná verze 1.04 = automatický zámek klávesnice, rychlé odblokování dvojklikem jediné klávesy
- NetFront, současná verze 3.3 = webový prohlížeč, nesrovnatelný s integrovaným a mnohem lepší než dostupná Opera 8.5
- ProfiMail, současná verze 2.7 = zřejmě nejlepší mailový klient (POP3, IMAP)
- IM+, současná verze 2.0 = instant messenger (ICQ, MSN atd.)

...tak, a teď mi N70 vytuhla :evil: ..pokračujeme


Aplikace užitečné, ne však nezbytné:

- SpyCall, současná verze 1.2 = nahrávání hovorů
- ScreenSnap = snímač obrazovky
- PhonePilot, současná verze 1.5 = manažer přijímaných resp. odmítaných hovorů (blacklist, whitelist) s rozsáhlými možnostmi nastavení
- ALON MP3 Dictaphone, současná verze 1.0 = diktafon
Johny_G (384)|20.1.2006 21:20
No nejlepší asi bude searchovat na Symbianforum.cz. Tam najdeš všechno co se najít dá a ještě něco navíc.
Zdenek Malinsky (9781)|22.1.2006 11:41
Hmm, už vím o 2 lidech, co se zbavují n 70 a jdou do Qtek 8310. Včera jsem si s ním chvíli hrál a myslím, že bych ho snesl. I z něho MP3 překvapivě "dobře" hrají.:D
iMAGiNE_ce4you (33)|24.1.2006 13:46
Ked uz sme pri tom Symbiane a N70 - existuje nejaka moznost synchronizovat PIM data medzi Nokiou N70 a Pocket PC?
Zdenek Malinsky (9781)|24.1.2006 15:42
Přes Outlook v PC.