Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Repligo (hromadna konverze souboru?)

code (174)|19.1.2006 23:52
Protoze tady neni zadne samostane tema o programu Repligo, tak ho zakladam! Zajima me, jestli jde v tomto programu na PC delat hromadnou konverzi souboru? Diky za odp!
Jerry Salcer (197)|20.1.2006 08:12
Repligo používám již 4 roky. Na desktopu hodí do nástrojové lišty Repligo ikonu a jedním klikem to blafne cokoliv do formátu pro čtení v Repligu, včetně internetovývh stránek pro čtení offline. Lze samozřejmě zvolit kam se budou přeblafnutý soubory automaticky ukládat. PDA nemusí být přitom zapnuté, synchronizace proběhne po zasunutí do kolíbky sama. Kam se hrabe Adobe pro ppc:D Pro konverzi pdf a wordu je třeba postupovat jako při tisku, akorát vybereš tiskárnu Repligo, je tam neboj. A ono se to šoupne do stenýho předvolenýho souboru. Hodně štěstí, nemá to chybu:yes:
Saman_ce4you (1451)|20.1.2006 08:16
Samo :yes:
code (174)|20.1.2006 12:44
[QUOTE="Jerry Salcer"]Repligo používám již 4 roky. Na desktopu hodí do nástrojové lišty Repligo ikonu a jedním klikem to blafne cokoliv do formátu pro čtení v Repligu, včetně internetovývh stránek pro čtení offline. Lze samozřejmě zvolit kam se budou přeblafnutý soubory automaticky ukládat. PDA nemusí být přitom zapnuté, synchronizace proběhne po zasunutí do kolíbky sama. Kam se hrabe Adobe pro ppc:D Pro konverzi pdf a wordu je třeba postupovat jako při tisku, akorát vybereš tiskárnu Repligo, je tam neboj. A ono se to šoupne do stenýho předvolenýho souboru. Hodně štěstí, nemá to chybu:yes: [/QUOTE]

Dekuji za vyklad, nebylo ho ale treba :-), slo me jen o tu hromadnou konverzi, to znamena, ze bych si oznacil treba 10 doc a treba 5 xls souboru a chtel bych je prevest vsechny naraz, jde neco takoveho?
ZdenekP (224)|20.1.2006 14:25
A v čem je problém?
Nastavím si defaultní tiskárnu na Repligo a pak v průzkumníku vyberu 10 wordů, dám pravé tlačítko a Tisk.:D
RStein (2012)|20.1.2006 15:33
Jo jo, Repligo je skvely SW, jen jsem si ted u nekterych dokumentu vsiml, ze NEKONVERTUJE ve Wordu tabulky :(
code (174)|22.3.2006 22:44
Zajimalo by me jestli jde v repligu kopirovat (oznacovat) text?!
code (174)|26.3.2006 23:15
Nikdo nevi?! :?:

Smazana zbytecna citace!Necituj predesly prispevek,jeste ke vsemu svuj!Az nekdo bude vedet odpovi!Je vikend,lidi je tu malo! duffioso
Pepa7 (110)|27.3.2006 00:42
kopirovat (oznacovat) text jde. V RepliGo označíš a kopíruješ třeba do Wordu.
Používám - je to skvělý prográmek - žádný pdf, html, ...
code (174)|28.3.2006 16:06
[QUOTE="Pepa7"]kopirovat (oznacovat) text jde. V RepliGo označíš a kopíruješ třeba do Wordu.
Používám - je to skvělý prográmek - žádný pdf, html, ...[/QUOTE]

Supr, stacilo kouknout do menu :)
zdenpok (207)|23.4.2007 13:42
Ahoj! Taky používám Repligo ke spokojenosti už několik let, ale nastal trochu problém. Nejde mi převádět dokumenty pdf. Dám tisknout, soubor se nějak konvertuje, ale do zařízení se nic nepřidá. Už se neukáže ten dotaz, kam to stáhnout. Bohužel, to stejné se objevilo u nově nainstalovaných Office 2007. Zkoušel jsem to i nějak přeinstalovat, ale pořád žádná změna.
EDIT: tak pomohla přeinstalace:D
ondrejandrej (40)|10.1.2008 13:31

Kde sa dá zohnať ten Repligo?
Našiel som iba stránku www.cerience.com, je to ono?
V tomto fóre sa bavíte o tom programe zadarmo, alebo Repligo Pro?
Z tej stránky sa mi to nepodarilo stiahnuť, vyplnil som platformu a klikol 'submit', ale potom sa mi zobrazilo 'you have typed an incorrect address in you browser'.
Díky za pomoc.
neoxo (133)|10.1.2008 13:37
tiez mam repligo uz mnoho let, a kde ho zohnat? jednoducho si ho kupit.