Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 48

Téma: SPB Backup

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

nojo, ale když nemám ROM, a momentálně ani kartu, tak sem zazálohoval do RAM a pak do PC, přišel HR a mě to nešlo vyvolat, ale už sem si s tim poradil
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    1. Na WM 5.0 můžete zálohovat pouze ROM. Pokud zálohujete pro případ HR nebo jiných problémů do ROM, tak o ni automaticky při HR nebo poruše přijdete.
    Protoze mi ted jiz nekolikrat Sunnysosft BM rozhodil cestinu po zalohovani na MDA Variu a dokonce nekolikrat zamrzl, vyzkousel jsem zatim trial SPB Backup. Zatim vypada, ze beha bezproblemove, ale musim to jeste poradne vyzkouset.
    Byl jsem zvykly si zalohovat i nektera data z SD karty (moje tabulky, hesla, nastaveni map ...). Koukal jsem v nastaveni SPB, ten neumoznuje zalohovat soubory z SD karty. Je to tak, nebo se mylim ????

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

bohužel to opravdu nejde a je to škoda, třeba se toho dočkámé v nějaké další verzi.
    na druhou stranu si zálohu stejně ukládam na kartu, takže pokud by se s ní něco stalo, tak bych o ty data přišel stejně

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

No to samozrejem ano, ale ja mam nektere svoje tabulky XLS a uz se mi nekolikrat stalo, ze jsem si je premazal starsi verzi z PC (je to moje blbost) a pak jsme vyuzil zalohu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Dnes byla uvolnena verze 1.5...

http://www.spbsoftwarehouse.com/products/backup/?en

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Zdravím všechny. Nějak mě pořád uniká logika zálohování. Je fajn, že Spb Back-up 1:5 zálohuje i kartu, ale back-up ukládá opět na kartu. Co kdy dojde např. k vymazání dat s karty (jak se mi už jednou stalo). Je možné bezpečně vytvořenou zálohu přetáhnout do PC a zálohy uchovávat tam ? A k čemu slouží desktopová utilita SpB Backup Unpack ? Je třeba na PC zazipované soubory rozbalit ? Prošel sem i manuál, ale nic podrobnějšího o smyslu tohoto zařízení se nedozvěděl.

Díky za odpovědi
    Stále ještě začátečník Ivan

P.S. Jinak souhlasím, že je SpB Backup skvělý program, a zatím mě v trial verzi bezpečně funguje.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

SPB Backup Unpack slouží k rozbalení archivu, který ti vytvořil Backup. Tedy například potřebuješ ze zálohy vytáhnout pouze určité soubory, tak si v PC přes ten SPB Backup Unpack rozbalíš tu zálohu a soubory si z ní vezmeš.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Hikoki
    Je možné bezpečně vytvořenou zálohu přetáhnout do PC a zálohy uchovávat tam ? A k čemu slouží desktopová utilita SpB Backup Unpack ? Je třeba na PC zazipované soubory rozbalit ?
    1. Ano
    2. viz předchozí příspěvek (unpack=rozbalování)
    3. většinou ne

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Díky moc za rychlé odpovědi. Už mi to je docela jasné.
    Ivan

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Přece jen ještě přidám dotaz. Jsa poučen, udělal jsem si zálohu celého zařízení a pro jistotu přetáhl na PC. Co čert nechtěl, ještě ten den sem nějakým freewarem rozhodil svůj loox, že sem chtě, nechtě musel do původního nastavení. Byl jsem klidný, poněvadž sem spoléhal na zálohu na PC.( kartu sem před tím formátoval, takže tam záloha už nebyla). Když sem chtěl složku Backup přetáhnou zpět do zařízení, dostával sem hlášku: "nelze kopírovat, nemůže najít složku..."nebo tak dotnějak. Prostě sem tam nijak nemohl dostat. Co sem dělal špatně? Resp. co sem měl udělat?
    Omlouvám se za triviální dotaz a děkuju za odpověď.

Ivan

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

A ve slozce backup mas co? Jaky soubor(y)?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Jestli dobře rozumím, tak ve složce Backup jsem měl systémová data, dokumenty adt. Udělal sem tzv.Full Backup zařízení. Kartu sem vymazal a naformátoval a zařízení sem vrátil do pův.nastavení. Pak sem nainstaloval lokalizaci a zkusil použít Backup, který byl na PC. A to mě nešlo. Nevím, jestli sem ho neměl rozalit a postupně vracet do PDA. To by ale bylo dost pracné, a ne tak elegantní.
    Díky za odpovědi

Ivan, Loox C55O

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Prostě udělej Hard Reset a pak tam (bez lokalizace) nakopči někam tu zálohu a spust to

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

jojo spustit z karty restore a je to hotovy

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Pro zacatecnika: vim, ze diskuze uz davno probehla, ale pro ujasneni - provedu zalohu a exe soubor si pretahnu do PC a po pripadnem hard resetu nahraju zpet do PDA - napr. do my documents, spustim a tim bych se mel dostat do puvodniho stavu? Mam Asus 525

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. PIM Backup
    Od Vita_Megane v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 15-11-2009, 12:47
  2. SPB Backup
    Od Thomson_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 21-10-2009, 07:36
  3. Backup