Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

tomtom verze pro pc

v*l*k_ce4you (17)|19.1.2006 12:02
zdravim lidi,
nevíte zda existuje něco jako tomtom pro pc?
neooo666 (243)|19.1.2006 12:21
[QUOTE="v*l*k"]zdravim lidi,
nevíte zda existuje něco jako tomtom pro pc?[/QUOTE]

pokud je mi známo tak ne
v*l*k_ce4you (17)|19.1.2006 16:08
to že neexistuje tomtom vím, ale myslím tím něco podobnýho tedy navigace po evropě, nebo přinejhorším emulátor pda pod PC.
Saman_ce4you (1451)|19.1.2006 16:38
Emulator si stahni z MS. Tomtom v tom jede..
Docent (1234)|29.1.2006 19:45
[QUOTE="v*l*k"]to že neexistuje tomtom vím, ale myslím tím něco podobnýho tedy navigace po evropě, nebo přinejhorším emulátor pda pod PC.[/QUOTE]
www.mapfactor.cz
Mapové podklady jsou slušné (přesnější než mnohonásobně dražší InfoMapa), hlasová navigace má někdy chyby, třeba na T-křižovatce posílá člověka tvrdošíjně rovně do pole nebo v lepším případě na polní cestu. Akorát podle poslední "aktuality" to vypadá na to, že buď usnuli na vavřínech, nebo skončili...
MilanSu (823)|29.1.2006 21:33
Ovsem MapFactor je pouzitelny pouze na PC (pouzival jsem ho jeste loni s NB v aute - coz je dost neprakticke, sice prehledne ale ...)
Ma sice i vystup do PDA, ale co jsem mel loni posledni verzi nekdy v pololeti, tak nebylo mozno natahnout ani celou CR aby to slusne bezelo (respektive, pokud jsem ji natahl, pak mi krizovatku hlasil tak za 5 km co jsem ji prejel ...)
m.sapurka (5)|30.1.2006 00:10
Kamarad ma na notebooku route 66 a poziva k tomu UBS gps modul a je s tim velice spokojeny, ono preci jenom v kamionu to je kde polozit narozdil od osobaku
ipf (2136)|30.1.2006 00:24
Tuším že i česká Infomapa podporuje signál GPS a lze ji použít jako navigaci.
Jinak zcela určitě Route66.
Docent (1234)|30.1.2006 19:42
[QUOTE="MilanSu"]Ovsem MapFactor je pouzitelny pouze na PC ...[/QUOTE]
Vzhledem k tomu, že původní otázka zněla "nevíte zda existuje něco jako tomtom pro pc?". tak to snad nebude na závadu ;) .
Docent (1234)|30.1.2006 19:45
[QUOTE="ipf"]Tuším že i česká Infomapa podporuje signál GPS a lze ji použít jako navigaci. [/QUOTE]
Jako navigaci určitě ne. Najde trasu z místa A do místa B a GPS pak ukazuje polohu v mapě, tj. jestli jste na trase nebo ne, ale do navigace to má hodně daleko.
MilanSu (823)|31.1.2006 00:41
No NB v kamionu (osobaku) jde bez problemu pouzit. Ja mel problem pouze kdyz jsem sel treba k benzince na kafe, tak nachavat rozevreny NB na predni sedacce se mi nechtelo (tazke spousty prace). Navic malo napla HDD asi "furt otresy" taky nic moc (i kdyz nikdy se mi s nim nic nestalo.
No PDA je proste PDA (nehlede na cenu) u benzinky (pred Tescem ...) vyndam a bez problemu strcim do kapsy.
Docent (1234)|1.2.2006 23:10
No používat to sice jde, ale bez problému? Na palubku jsem notebook dávat nezkoušel a na sedadlo nebo klín spolujezdce je potřeba pořádně otočit hlavu... Hlasová navigace v Mapfactoru bohužel dost kecá, hlavně na T-křižovatkách, kdy radí pokračovat rovně, kam to nejde, a v Radotíně mne dokonce poslala na opačnou stranu :evil: .
MilanSu (823)|2.2.2006 15:01
"bez problému" myslel jsem tom alespon trochu (byla to moje prvni navigace).
Nehlede na to, ze to bylo nepohodlne, jet se podle toho jakztakz nechalo, kazda navigace ma nejake mouchy.
Ale dne kdy sly ceny PDA tak dolu, myslim ze takovyto program ztraci efekt