Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chyba ActiveSync s Outlookem

omicron_ce4you (0)|19.1.2006 10:33
Po nekolikalete bezchybne spolupraci meho PDA (iPaq 3630) s PC, se me z niceho nic v ActiveSyncu zacala objevovat chybova hlaska :

"Aplikace ActiveSync nemuze pokracovat, protoze neni nainstalovan Microsoft Outlook..."

a chvilu po ni

"Synchronizaci nelze spustit, protoze se nemuzete prihlasit k siti a nemate pristup k informacim. Restartujte pocitac a opakujte synchronizaci. Pokud potite potrvaji, obratte se na spravce site."

ActiveSync odmita synchronizaci s Outlookem 2003 (ktery je samozrejme instalovan) v techto seznamech - Kalendar, Kontakty, Ukoly - ve kterych na zaver zahlasi "vyreseni konfliktu polozek", ktere ale neni resitelne. Postu, Oblibene a Soubory ale sesynchronizuje, stejne tak je i iPaq pristupny pres Explore.
PDA je Compaq iPaq 3630, pripojeny pres ActiveSync 4.01 k PC pres USB kolebku, PC je v LAN pres router pripojene k Internetu (ADSL).
Na PC bezi mj. Symantec NIS 2006.
Nepomuze nekdo ?
omicron_ce4you (0)|20.1.2006 10:10
Nikdo neví ?
Není možné...(!)
omicron_ce4you (0)|22.1.2006 00:09
Tak koukám, že můj problém bude asi neřešitelný, což je dost velký průser, neboť mě přestal iPaq synchronizovat kontakty a kalendář s Outlookem, viz popsaná chyba...
To je škoda, že se k tomu nikdo nemůže vyjádřit...
Milan Švec (938)|22.1.2006 09:25
Vypni na pět minut NIS 2006 a zkus synchronizaci.
omicron_ce4you (0)|22.1.2006 14:32
[QUOTE="Milan Švec"]Vypni na pět minut NIS 2006 a zkus synchronizaci.[/QUOTE]

Bohužel, toto mě již také napadlo - nepomáhá to... Měl jsem na to podezření, neboť se měl pocit, že se tak začalo dít po jedné větší aktualizaci NISu, ale jeho vypnutí nepomohlo, bohužel...
Milan Švec (938)|23.1.2006 08:02
Pak nezbyde než přeinstalovat AS vč. zopakování synchronizace. AS i Outlook si obvykle s duplikovanými záznamy vzniklými při této akci poradí bez potíží - nabídne je k odstranění.
Není-li na straně PDA Windows Mobile 5.0, pak je vždy lepší používat ActiveSync 3.8 (místo 4.x). A verzi 4.0x už vůbec ne, ta je opravená (aspoň v něčem) na 4.1.
omicron_ce4you (0)|23.1.2006 08:20
[QUOTE="Milan Švec"]Pak nezbyde než přeinstalovat AS vč. zopakování synchronizace. AS i Outlook si obvykle s duplikovanými záznamy vzniklými při této akci poradí bez potíží - nabídne je k odstranění.
Není-li na straně PDA Windows Mobile 5.0, pak je vždy lepší používat ActiveSync 3.8 (místo 4.x). A verzi 4.0x už vůbec ne, ta je opravená (aspoň v něčem) na 4.1.[/QUOTE]

Ne, ne, již jsem to opravil, AS nebyl na vině, ani nepomohl novy profil, nejaky problem mel evidentne Outlook 2003, kdyz jsem u nej nakonec v "poslednim tazeni" udelal "Rozpoznat a opravit", chvili prezvykovoval, zahlasil, ze oprava je na original CD a vyzadal si ho, a pote se to rozbehlo...
Mam pocit, ze se to prihodilo po instalaci "Doplnku aplikace Outlooku 2003 pro zalohovani osobnich slozek".
Takze pozor na to.
Jinak co je to tu za podivnku novinku, ze se strka reklama i do nasich prispevku, to uz je az prilis, ne ?
MaxT (36)|2.2.2006 15:43
:)) Měl jsem naprosto stejný problém,zkoušel jsem asi půl dne všelicos a nakonec se to vyřešilo samo a to pouhým softresetem PPC.
Surgical (2364)|2.2.2006 15:51
Dalsi velky bach pri instalaci/reinstalaci Outlooka 2003 do velkeho kompa....automaticky nabidnuty update na SP1 doporucuji, ostatne novejsi prodavane verze Officu ho maji integrovany.
ALE: pred instalaci (manualni) SP2 je potreba nejprve Outlooka spustit a zkofigurovat!!! A pak teprve instalovat aktualizace SP2 jinak se vam ani pomoci opravy nemusi podarit Outlooka korektne spustit a nakonfigurovat ucty...
Horka zkusenost par lidi, kteri radeji reinstalovali kompy od zakladu, nez by se potykali s problemy nekorektne nainstalovaneho Outlooka 2003, ktery je jinak v PIM pro me stale jednicka....(no jo, taky neumim nic jinyho).