Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: SD síťovka

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Lidi, nevíte jestli je někde k dostání SDIO karta s běžnou RJ45 pro připojení do LAN (popř.kde se dá koupit)... docela to pracovně potřebuju a nikde jsem to nenašel. Nabídek na Wi-Fi je plno, ale klasické metalické sitě už asi nejsou v módě. Dík
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2005

Tak tohle jsem se pokoušel řešit asi před půl rokem a bez úspěchu.. Nechcu dělat paniku, ale myslím, že nic takového pro SDIO neexistuje..

pro CF je tady, pokud se nepletu
    (edited)

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

hmmm ... :-( .... jsem čekal ... googloval jsem jak urvanej a nic :-/ ... no nic jdu sehnat zařízení s CF :-) ... na to se toho dá sehnat mraky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

no mám pocit, že pro SD neexistuje, ja osobně mám pro CF, takže kdyby měl někdo zájem je volná :-))

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

me tak napadlo pouzit WiFi Access Pointů a do MDAc WiFi SDIO kartu se kterou se muzete volne pohybovat, nez byt na kabelu

s Wifi nemam moc zkusenosti, takze jestli to nelze, tak se omluvam:sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

presne tak... APcko a mas to normalne jako wireless-ethernet bridge jedine co tak musis mit napajeni pro nej ze

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Chlapy, jde o to že když mi v práci někde spadne switch, opricko metalický převodník, nebo router musím mít u sebe něco čím si můžu lainy propingat. Nejde mi o přístup do eth sitě, ale nalezení závady. Nosit u sebe notebook je hrozně nepraktické a mít klasiku RJ45 v MDA by bylo to nejlepší řešení. Pingnu si kam potřebuju a eventuálně i natrasuju. Nosit sebou AP a nějakou baterku která by ho utáhla mi vyjde na stejno, jako sebou tahat noťas :-(. Ale i tak díky za odpovědi ... doufal jsem že to někde někdo zahlédl.

Podobná témata

1. HP 620LX a PCMCIA sitovka
    Od krtecek_ce4you_oldd v sekci Zařízení typu Handheld PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-12-2002, 08:20