Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SD síťovka

William Edgar Coyotte (71)|17.1.2006 08:36
Lidi, nevíte jestli je někde k dostání SDIO karta s běžnou RJ45 pro připojení do LAN (popř.kde se dá koupit)... docela to pracovně potřebuju a nikde jsem to nenašel. Nabídek na Wi-Fi je plno, ale klasické metalické sitě už asi nejsou v módě. Dík
Marty-McFly (384)|17.1.2006 19:46
Tak tohle jsem se pokoušel řešit asi před půl rokem a bez úspěchu.. Nechcu dělat paniku, ale myslím, že nic takového pro SDIO neexistuje..

pro CF je tady, pokud se nepletu :)
(edited)
William Edgar Coyotte (71)|17.1.2006 21:44
hmmm ... :-( .... jsem čekal ... googloval jsem jak urvanej a nic :-/ ... no nic jdu sehnat zařízení s CF :-) ... na to se toho dá sehnat mraky.
dort (1212)|17.1.2006 21:51
no mám pocit, že pro SD neexistuje, ja osobně mám pro CF, takže kdyby měl někdo zájem je volná :-))
ElSoft (1244)|17.1.2006 22:23
me tak napadlo pouzit WiFi Access Pointů a do MDAc WiFi SDIO kartu se kterou se muzete volne pohybovat, nez byt na kabelu

s Wifi nemam moc zkusenosti, takze jestli to nelze, tak se omluvam:sarcastic:
Krevety_tvf (143)|17.1.2006 22:37
presne tak... APcko a mas to normalne jako wireless-ethernet bridge jedine co tak musis mit napajeni pro nej ze :D
William Edgar Coyotte (71)|17.1.2006 22:53
Chlapy, jde o to že když mi v práci někde spadne switch, opricko metalický převodník, nebo router musím mít u sebe něco čím si můžu lainy propingat. Nejde mi o přístup do eth sitě, ale nalezení závady. Nosit u sebe notebook je hrozně nepraktické a mít klasiku RJ45 v MDA by bylo to nejlepší řešení. Pingnu si kam potřebuju a eventuálně i natrasuju. Nosit sebou AP a nějakou baterku která by ho utáhla mi vyjde na stejno, jako sebou tahat noťas :-(. Ale i tak díky za odpovědi ... doufal jsem že to někde někdo zahlédl.