Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problem s prenosem velkych dat na SD kartu u MDA Compact

lazaruslong (65)|16.1.2006 23:30
cau,mam takovy problemek.mam mda compact.mam v nem par dilu cerveneho trpaslika,nejaky filmek, muziku atd,volneho mista na karte jeste250mega.a znicehonic nejsem schopny do nej dostat jakykkoliv filmek.muziku mi to bere, ale zkopirovat do nej upraveny film mi nejdne.na upravu pouzivam PocketDivXEncoder_0.3.60.muzete mi nekdo poradit co s tim?diky.
ElSoft (1244)|17.1.2006 00:00
Tak ted nevim zda mas problem s filmy nebo jak jsem pochopil s prenosem velkych souboru na kartu, zrejme to posilas pres ActiveSync, jestli muzu doprucit tak na velke soubory nejakou ctecku karet, je to mnohem rychlejsi a hlavne stabilnejsi.

Jinak o problemech s prenosem velkych souboru pres AS je toho zde uz napsaneho dost
lazaruslong (65)|17.1.2006 00:11
problem je s prenosem dat.pouzivam active sync,je to divne,protoze,pred tydnem mi to jelo bez problemu:-(
Kavy (374)|17.1.2006 08:38
Nejsi první,komu se něco podobného stalo.Problém je zřejmě v ActiveSync(AS).Nejsem takový odborník,abych řekl kde přesně.
Ale jak říká ELSoft,na větší soubory je nejlepší čtečka pam.karet.Přes AS je přenos dat nesmírně pomalý a někdy se vyskytne právě i chyba.
Martin Ráž Hoch (1832)|17.1.2006 09:06
Přikládám poleno do ohně:), tento problém se tu již párkrát řešil, mě osobně se stal také a není na to jiné doporučení, než čtečka karet (případně výborná věc je čtečka v podobě USB flashdisku, de facto redukce.

Zkoušel jsem s tím laborovat, ale stejně neúspěšně - pokaždé mi to po určitém intervalu přerušilo spojení s AS (jak přes plugin v TC, tak přes Explorer).
AlienSmidy (109)|17.1.2006 21:30
Doporučoval bych levnější řešení než je čtečka karet, už jsem to jsem nikam psal, používám Card Export II. Udělá s MDA vlastně Flash disk, přenos je pouze po kabelu,ale je to dosti svižné. Vřele doporučuji.. Nehledě na to, že jsem zjistil, že už několik měsíců nenosím svůj 512 MB FD, raději mam po ruce MDAc a USB mini.
lazaruslong (65)|21.1.2006 17:32
tak sem si stahl ten card export,ale chce to po me nejake heslo:-(
ElSoft (1244)|21.1.2006 18:04
Disksuze o tomto programu je zde, ke stazeni 21deni trial verze je na strankach vyrobce zde, ted jsem to zkousel a zadne heslo to po me nechtelo
lazaruslong (65)|21.1.2006 19:13
tak sem to znova stahl,heslo to po me nechtelo.nainstaloval jsem to a co dal?stejne mi to data posila pres ac.jak to mam nastavit?dik
ElSoft (1244)|22.1.2006 02:04
uz jednou jsem te odkazoval na prislusnou diskuzi, ale budiz, v tray bys mel mit ikonku na kterou kdyz tapnes tak tam mas na vyber jestli se ma chovat jako ActiveSync nebo Card Export, ale priste uz prosim o tomto programu zde
lazaruslong (65)|22.1.2006 12:23
diky.a uz to tu smazte nebo zavrete nebo co se s tim dela:-)

//JanHavlicek: jak je libo