Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Automatické odpojení GPRS po zamknutí klávesnice

glogloman (173)|16.1.2006 22:49
U mého Orange SPV C550 (HTC Hurricane) s Win 2003 SE for QVGA se po zamknutí klávesnice dlouhým stiskem červeného sluchátka zároveň odpojí GPRS..:( V Nasttavení datových připojení mám přitom nastaveno automatické odpojování na "Never" - nikdy.. Nevíte, prosim vás moc, jak nastavit jinak aby se GPRS neodpojovalo za žádných okolností (pouze v menu po dluhém stisku "Home" a volby "Disconnect GPRS") a nebo jak přemapovat zamykání klávesnice? U mého T-Mobile MDA Vario se GPRS taky odpojuje stiskem červenýho sluchátka.. slyšel jsem, že to řeší nová ROM, ale ta na C550 bohužel neexistuje (kdo ví zda by to vůbec řešila..).

Ještě jeden OT: jak si lze změnit jaké znaky se budou psát po stisku tlačítek..? U Varia to lze jednoduše změnou souboru "/Windows/sym.txt"

Díky moc za rady..
glogloman (173)|26.1.2006 08:39
Tak si odpovim zas sám..:? Částečně jsem to vyřešil prográmkem Automatic Keylock ke stáhnutí na SmartManii, který jak už z názvu vyplývá automaticky zamyká klávesnici po určité době (min 10s) a taky umí hodiny, datum a notifikace do spořiče displeje;)