Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: Pro moderatory - opet

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

To Ondraseeek: ... takže až někdo bude chtít něco najít, najde tu 100 stránek tvejch stížností na přesunuté příspěvky, které ty pouze neumíš najít a raději to vzdá, protože ho to bude prudit ... :

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Pavlucha
    To Ondraseeek: ... takže až někdo bude chtít něco najít, najde tu 100 stránek tvejch stížností na přesunuté příspěvky, které ty pouze neumíš najít a raději to vzdá, protože ho to bude prudit ... :

Nerozciluj se zbytecne,nahravas tem co tu siri tyhle veci!!!

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Tak OKi, dobre, nikdo jste asi necetl, co jsem psal. Nepsal jsem Vam nahodou, ze nechapu, proc kdyz se to tyka tehle diskuze, tak by to snad melo zustat v ni, ne?

Ja jsem svoje prispevky v sekci Ce4you nasel, ze jo, ale zamerne jsem je umisti zase sem, protoze sem proste patri, kdyz se tykaji tehle sekce. Protoze presne jak jsem rikal, pak to dopadne tak, ze Šeba se me v mych prispevcich pta, o jake slo diskuze, za coz mu dekuji, byl jediny, ktereho to alespon trochu zajimalo a ne, ze mi hnedka psal, ze si vymejslim ptakoviny, ci ze jsem snad labilni, kdyz pry neumim pouzivat fci HLEDAT. Hosi. Jiz od zacatku neslo o moje prispevky, ja jsem se jen zastal jineho uzivatele dekuji, ze jste si toho jiz asi vsimli.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od duffioso
    Citace Původně odesláno od Pavlucha

Nerozciluj se zbytecne,nahravas tem co tu siri tyhle veci!!!
    Me samozrejme nevadi podoreseni teto veci odstraneni tete diskuze...

Nevim za co me porad mate...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

nikam to nevede,zamknete to tu!!!

To Ondraseeek:Priste nech dotycneho,jehoz prispevek byl presunut,nebo smazan,at se sam ozve a promluvi si o tom s moderatorem sam!Predejdeme zbytecnym diskuzim

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Přesunuto do CE4YOU a zamčeno ... zbytek po SZ.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. JHsoft schání moderátory...
    Od Dvora21 v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-03-2008, 19:23
  2. Opet AS
    Od Rhinos_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-06-2006, 12:59
  3. CallHistory - opět
    Od nobody_ce4you v sekci Programování