Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pro moderatory - opet

Ondraseeek (58)|16.1.2006 22:36
Panove, tohle je jiz vrchol, misto aby jste se nad sebou zamysleli, tak mazete dal, ze Vam jiz neni hanba... Co treba se k tomu vyjadrit? Nemysleli jste na to panove? Uz je mi tady z toho na nic...
Pavlucha (1496)|16.1.2006 22:50
Kdyby ses naucil pouzivat tento web a funkci "Zobrazit nove prispevky" , tak se dozvis, ze ti asi nikdo nic nesmazal, ale nejspise jen presunul do spravne sekce.
Zbytek ZDE
Jiří Graz (180)|16.1.2006 22:54
Mám stejný názor, pokec je od toho, aby se kecalo a ne abych musel prolejzat tisíce stran, abych se náhodou nezeptal na něco již zmiňovaného.

A pokud chce někdo slušnou stránku (ty jsou také dobré) jako návod, tak by bylo dobré založit třeba WiKi pseudo diskusi (read only) do které by se dával souhrn poznatků.
Pavel Koza (4761)|16.1.2006 23:21
Ach jo... Lidi, prosim vas - jo, nejaky FAQ je dobrej napad. Takovych napadu mam plno, problem je je zrealizovat. Snazim se o to uz 18 mesicu, zatim spis bezuspesne - kdyz nemam pul milionu penez na zaplaceni novyho redakcniho systemu, ktery bude presne podle mych predstav, tak to proste nejde tak rychle. Nainstalovat nejakou WiKi a zacit do toho bez rozmyslu busit data je prace s odpustenim na ho*no, vykrik do tmy, ktery proste nema smysl.

Pozadal jsem moderatory, aby byli trochu tolerantnejsi. Fakt mame dopodrobna rozpracovano, jak by to MELO vypadat, ale protoze to ted tak zatim nevypada a musime vystacit s timhle systemem, tak prosim trochu (HODNE) trpelivosti. Jeste... Diky.
ElSoft (1244)|16.1.2006 23:24
[QUOTE="Jiří Graz"]Mám stejný názor, pokec je od toho, aby se kecalo a ne abych musel prolejzat tisíce stran, abych se náhodou nezeptal na něco již zmiňovaného.

A pokud chce někdo slušnou stránku (ty jsou také dobré) jako návod, tak by bylo dobré založit třeba WiKi pseudo diskusi (read only) do které by se dával souhrn poznatků.[/QUOTE]

S tím nemůžu souhlasit. Toto by se dalo aplikovat na web, kde je tak stovka registrovaných uživatelů a ne tady kde je jich víc jak desettisíc. Ani si nedovedu představit kdyby tu nebyla žádná pravidla. Jestliže by každý založil nové téma, když ho bude něco zajímat, místo toho aby si přečet nějaký článek, nebo se to pokusil vyhledat, pak nevím kdo ty stovky příspěvků bude denně číst, aby někomu pomohl a pořád dokolečka odpovídal na ty samé otázky.


Jinak v HTC Pocket PC (XDA & spol.) to nemá co dělat, ale zatim to zde nechame aby to Ondraseeek zas nehledal;)
miroslav_ce4you (219)|16.1.2006 23:30
A co tak urobit online chat a tam nech sa spyta hocikto na hocico...
a odpovie tam kto chce ...
s rotaciou 24-48 hodin a potom sa to samo zmaze
:!:
Kája_oldd (759)|17.1.2006 00:14
Ale tady se zas pánů moderátorů ve většině případů musím zastat. Práce to často není lehká a upřímně... Nejednou se mi stalo, že jsem během 2dnů viděl stejný dotaz asi 6x a to dokonce ve všech případech měl podobný nadpis, ba co víc, často někdo napíše stejný dotaz a aby měl úspěch, tak jej zdvojí do více sekcí. Ano, občas je to chaotické. Možná by se mohlo více upozorňovat, pokud je přesunuta diskuze (teď nevím, nestalo se mi zatím)
Popravdě, moje zkušenosti jsou takové, že vždy do necelých 5minut jsem našel co bylo potřeba v hledání, a když ne, založil jsem nové téma a nikdy, pokud si vzpomínám, mě nikdo neopravoval, ba ani nepřesouval;) Z mého pohledu by prostě jakýs takýs pořádek měl být
Jiří Graz (180)|17.1.2006 00:27
Pokud by elsoft měl pravdu, tak by xda-developers už dávno neexistoval :D
ElSoft (1244)|17.1.2006 01:18
no i xda-developers ma sva pravidla, jestli je nekdo nevidel tak jsou zde;)
hned prvni pravidlo[CODE]1. Check if something hasn't been asked before[/CODE]

prosim, prosim smutne koukam pouzivejte to tlacitko :yes:
space_cowboy (336)|17.1.2006 03:59
Musim s uzivatelmi Ondraseeek a Jiří Graz nesuhlasit.

Myslim ze ak ktokolvek ma akykolvek problem so svojim zariadenim a rozhodne sa zistit riesenie svojho problemu napriklad zalozenim novej diskusie, mal by predtym spravit aspon to minimum - venovat sa intenzivnejsiemu patraniu po rieseni svojho problemu. Napriklad pomocou zazracneho hladat. Predpokladam totiz, ze kazdy jeden citatel ce4you nie je novacikom na poli internetu a kazdy jeden z nich ma slovko GOOGLE minimalne vo svojej pasivnej slovnej zasobe a vie na co sluzi. Predpokladam aj to, ze ak uz niekto vlastni,pripadne sa prave rozhoduje nad kupou zariadenia spadajuceho do diapazonu tohto sajtu, ma dostatok intelektu na to, aby ho vyuzil na vytvorenie dvoch-troch klucovych vyrazov pre rychlu navigaciu k spravnemu rieseniu a vyhnut sa tak prekusavaniu sa "tisickami stran". Svoj intelekt takisto nemusi minat na podporu svojej jesitnosti pri rozculovani sa nad zmazanim prave toho svojho prispevku, ktory je i tak nicim neprinosny pre obsah stranky (t.j. pravidla diskusie porusujuci) a nasledne moderatorom zmeneny, ci zmazany (este som sa nestretol s bezdovodnou upravou, ci zmazanim a moderator bol vzdy ochotny objasnit pricinu svojho zasahu).

Nic samozrejme nie je dokonale; kolkokrat sa stane,ze pomocou vyhladavania na ce4you sa nedopatram uspokojivej informacie a pouzitie tych istych vyrazov v googli sposobi vyhladanie linkov na niektore z diskusii s potrebnym riesenim prave na ce4you! Myslim si ze uz davno nezijeme v dobe zvalovania viny na druhych (v tomto pripade moderatora, ci administratora) a zbavovania sa zodpovednosti za svoju neschopnost, napriklad pouzitia takej elementarnej schopnosti internetu ako je vyhladanie. Nepovysujem sa nad nikoho,len jednoducho popisujem realitu dneska.

Ak sa nemylim, pri registracii do ce4you som neplatil ziadny poplatok, taktiez som nepodpisoval ziadnu zmluvu na tarifnu platbu za spristupnene informacii tohto sajtu. Napriek tomu som sa nestretol s neochotou, alebo averziou ktorehokolvek moderatora, ci administratora, ba dokonca velakrat odchadzam informovany lepsie ako od plateneho supportu komercnych spolocnosti. To je myslim dovod na uznanie a vdaku a nie na nic neriesiace dudranie.

Ak moderator ma pocit ze moj prispevok je prilis dlhy, zbytocny, alebo nic nove neprinasajuci, ma plne pravo ho zmazat a nebudem protestovat formou zalozenia noveho topicu s nazvom "pani moderatori, tak tohle je uz opravdu vrchol..." :sarcastic:
beecher (9270)|17.1.2006 06:53
Ondrasku, ja kdyz se podivam here, tak tebou zalozene diskuze vidim, tak nejak tedy vubec nechapu, oc se ti stale jedna.

Navic, kdyby sis nastavil upozornovani na nove prispevky u svych diskuzi nebo tam, kde jsi prispel, a obcas se do to e-mailu mrknul, tak by ses mozna asi i divil.

Cela tahle diskuze je o nicem, protoze jak psal Pavlucha, nekdo tady neumi pouzivat tento web (at uz zakladat temata do spravnych diskuzi, podivat se taky obcas nekam jinam nez jen do diskuze o HTC Phone Edition atd.), neumi cist, co mu napsal moderator a pak se tady rozciluje jak male dite, kteremu vezmou hracku a pritom mu nikdo nic zleho neudelal.
IMHO Ona prezdivka sama vypovida o dane osobe dostatecne.
Frankie_ce4you (103)|17.1.2006 07:30
[QUOTE="beecher"]...IMHO Ona prezdivka sama vypovida o dane osobe dostatecne.[/QUOTE]
Dovolím si připojit svůj názor:
Jistě, každý by se měl nejprve rozhlédnout po webu, zda už na svou otázku nenalezne odpověď, aniž by se ptal znovu. Měl by také najít příslušnou diskuzi, do které se případně svým příspěvkem přihlásí. Tady dávám moderátorům jednoznačně za pravdu.
Ale jak souvisí přezdívka s chováním na webu, to jsem opravdu ve svých čtyřiačtyřiceti nepochopil. Já např. nejsem Angličan a angličtinu užívám ve svém životě sporadicky, přesto používám svou přezdívku jako vzpomínku na báječnou dovolenou v Anglii. Znamená to snad něco?
P.S.:Tímto příspěvkem jsem nechtěl jitřit, ale spíše uklidnit vzrušené emoce. :cool:
Kavy (374)|17.1.2006 08:34
Elementární chybou,vypovídající o nevhodnosti nových témat,je umístit stížnost na moderátory do sekce HTC..A když se téma přemístí do vhodnější rubriky,ihned založit jakoby "za trest" duplicitní téma a znovu na špatném místě.
Ondraseeek (58)|17.1.2006 10:13
Hele Vy elementarni chyby, nebo jine slova, kterymi chcete schazovat me ( at je to jiz narazkou na moji prezdivku ci jinak) Ja jsem se totiz panove ohrazoval nato, ze byly smazany prispevky jineho uzivatele. A ty vase elementarni chyby nebudu asi prilis rozebirat. nenapadlo Vas treba, ze jsem to dal do teto sekce zamerne, kdyz se ji to tykalo? Ne co, Vy mate svoje pravidla, takze kdyz se nekde v nektere sekci stane problem, tak Vy si asi nejspis pujdete stezovat do sekce k tomu urcene, aby ste mohli pouzit funkci hledat a zminovane misto si vyhledat. Pak me napada jediné, proc to delat jednoduse, kdyz to jde slozite a pak by me taky zajimalo, kdo je tady male dite...

A Beecher v zasade od cloveka, ktery ma pod nickem napis administrator, bych necekal, ze bude napadat uzivatele, no nic... Ja vim, sem male dite...
duffioso (537)|17.1.2006 10:20
myslim,ze to s tou prezdivkou,myslel beecher s nadsazkou a proto bych to zbytecne nerozpatlaval!!!!je takovy problem porozhlednout se po sajtu a kdyztak poslat moderatorovi prislusne diskuze SZ,a optat se ho kam presunul muj prispevek?melo by se vyuzivat nejen funkci HLEDAT,ale i MYSLET!
Pavlucha (1496)|17.1.2006 10:20
To Ondraseeek: ... takže až někdo bude chtít něco najít, najde tu 100 stránek tvejch stížností na přesunuté příspěvky, které ty pouze neumíš najít a raději to vzdá, protože ho to bude prudit ... :evil:
duffioso (537)|17.1.2006 10:22
[QUOTE="Pavlucha"]To Ondraseeek: ... takže až někdo bude chtít něco najít, najde tu 100 stránek tvejch stížností na přesunuté příspěvky, které ty pouze neumíš najít a raději to vzdá, protože ho to bude prudit ... :evil: [/QUOTE]


Nerozciluj se zbytecne,nahravas tem co tu siri tyhle veci!!!
Ondraseeek (58)|17.1.2006 10:26
Tak OKi, dobre, nikdo jste asi necetl, co jsem psal. Nepsal jsem Vam nahodou, ze nechapu, proc kdyz se to tyka tehle diskuze, tak by to snad melo zustat v ni, ne?

Ja jsem svoje prispevky v sekci Ce4you nasel, ze jo, ale zamerne jsem je umisti zase sem, protoze sem proste patri, kdyz se tykaji tehle sekce. Protoze presne jak jsem rikal, pak to dopadne tak, ze Šeba se me v mych prispevcich pta, o jake slo diskuze, za coz mu dekuji, byl jediny, ktereho to alespon trochu zajimalo a ne, ze mi hnedka psal, ze si vymejslim ptakoviny, ci ze jsem snad labilni, kdyz pry neumim pouzivat fci HLEDAT. Hosi. Jiz od zacatku neslo o moje prispevky, ja jsem se jen zastal jineho uzivatele dekuji, ze jste si toho jiz asi vsimli.
Ondraseeek (58)|17.1.2006 10:28
[QUOTE="duffioso"][QUOTE="Pavlucha"]To Ondraseeek: ... takže až někdo bude chtít něco najít, najde tu 100 stránek tvejch stížností na přesunuté příspěvky, které ty pouze neumíš najít a raději to vzdá, protože ho to bude prudit ... :evil: [/QUOTE]


Nerozciluj se zbytecne,nahravas tem co tu siri tyhle veci!!![/QUOTE]

Me samozrejme nevadi podoreseni teto veci odstraneni tete diskuze...

Nevim za co me porad mate...
duffioso (537)|17.1.2006 10:32
nikam to nevede,zamknete to tu!!!

To Ondraseeek:Priste nech dotycneho,jehoz prispevek byl presunut,nebo smazan,at se sam ozve a promluvi si o tom s moderatorem sam!Predejdeme zbytecnym diskuzim
Pavlucha (1496)|17.1.2006 10:34
Přesunuto do CE4YOU a zamčeno ... zbytek po SZ.