Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak na Paměťovku

jan.majka (32)|16.1.2006 12:36
Zdravím všechny.Mám problém nainstaloval jsem si do svého MDA1 Win2003 se všemi náležitostmi ale nevím jak je to možné včera mi z ničeho nic zmizeli všcky data z paměťovky.Nevíte proč?a dá se zformátovat a jak v MDA?Díky
duffioso (537)|16.1.2006 14:26
mapis hlavne nazev a kapacitu karty,a zkus zformatovat v PC ne FAT 32,ale jen FAT!!!!Karty A-DATA maji problemy
Kavy (374)|16.1.2006 16:08
Světe div se i já měl MDA1 a 1GB A-DATA,kterou používám dodnes. A nikdy sebemenší problém!
Kartu naformátuj v MDA programem PocketMechanic.Bude ti k tomu stačit i demo.
Tento problém se zde již objevil několikrát.A i s kartama jiných značek.Podezříval bych tedy spíš MDA1.Ale jak říkám,naformátuj v MDA a uvidíš.

OT: Paměťová karta se podělá i ve foťáku i v Looxech a i Sandisc nebo Pretec.

Kavy (374)|17.1.2006 16:30
TADY je téma o "problémech" s kartama A-DATA.
TADY je na ukázku malé fórum pro vyděšení :evil: :)
sevas (25)|18.1.2006 18:52
Čauky prosím jak naformátuju mou 1GB SD kartu v PDA? Dík
Zdenek Malinsky (9781)|18.1.2006 21:42
Pocket Mechanic.
Příště, prosím, lépe hledat. Už se to tu probíralo mnohokrát.
Kavy (374)|18.1.2006 22:00
[QUOTE="Kavy"]
Kartu naformátuj v PDA programem PocketMechanic.Bude ti k tomu stačit i demo.[/QUOTE]
Třetí příspěvek směrem nahoru:cool:
Nedivte se,pomalé formátování trvá v MDA hoooooooodně dlooooooooouho:)
Jirka_j (186)|21.1.2006 22:01
PocketMechanic mi v Qtec 9100 nefunguje, není něco jiného na formát karet?
sevas (25)|3.2.2006 20:25
Zdravím tak konečně jsem si koupil čtečku ale mám problém. Po vložení karty do čtečky je vše OK (lze z ní kopírovat do PC). Ale bohužel ne z PC do karty. Hlásí mi to že karta je chráněná proti zápisu (i když je odemklá pojistka). Potřebuji tam natahnout nějaký avička. Kde je problem a jak ho vyřešit? P.S. Naformátovat PC nejde:(
Mr.Pohoda (134)|4.2.2006 12:57
Ve Windows je standartně v Group Policy zakázáno formátování vyměnitelných médií, pokud nejste ve skupině Administrators (např. obyčejný uživatel). Nesnažíte se naformátovat kartu na PC, kde nemáte účet Administratora?
sevas (25)|4.2.2006 17:34
[QUOTE="mr.pohoda"]Ve Windows je standartně v Group Policy zakázáno formátování vyměnitelných médií, pokud nejste ve skupině Administrators (např. obyčejný uživatel). Nesnažíte se naformátovat kartu na PC, kde nemáte účet Administratora?[/QUOTE]

Myslím že ne (vůbec se nepřihlašuji) jak to zjistím (napravím).
Mr.Pohoda (134)|5.2.2006 16:48
[QUOTE="sevas"]Myslím že ne (vůbec se nepřihlašuji) jak to zjistím (napravím).[/QUOTE]

Např. Start -> Ovládací panely -> Uživatelské účty. Musíte mít u svého účtu napsáno Správce počítače. Pokud tam máte místo toho např. Účet s omezeným oprávněním, zde by mohl být problém.
atomion (1159)|5.2.2006 23:00
Hahaha.. měl jsem taky 256MB A-Data...ale MMC.. měl jsem jí asi tak týden a najednou ráno zapnu PDA a karta je prázdná.. ups.. šel jsem jí reklamovat a vyměnil za SD té samé značky i velikosti..nám nejmenší problém až na tu kapacitu..
sevas (25)|13.2.2006 20:20
[QUOTE="mr.pohoda"][QUOTE="sevas"]Myslím že ne (vůbec se nepřihlašuji) jak to zjistím (napravím).[/QUOTE]

Např. Start -> Ovládací panely -> Uživatelské účty. Musíte mít u svého účtu napsáno Správce počítače. Pokud tam máte místo toho např. Účet s omezeným oprávněním, zde by mohl být problém.[/QUOTE]

Tak jsem veden jako správce. Asi vím kde je problem. Když kartu naformátuji v Pocket Mechanic (Low Level Format) a dám ji do čtečky tak je vše v pořádku jde na ni zapisovat. A když ji vrátím zpět do PDA tak tam zapsané soubory nejsou. Tak pak dám v P. Mechanic Logical Format a vše je jak před tím (Nejde zapisovat přes čtečku). Takže pěkná past.
:mad:
ipf (2136)|13.2.2006 22:29
Mazání paměťové karty svého času způsobovalo témátko Spiral.