Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Vario - vymazané aplikace z karty

XTR_ce4you (52)|16.1.2006 11:49
No musím přiznat, že zažívám s Variem, jen a jen rozčarování ...
- To, že mě nebudí, s tím jsem se smířil a vyřešil externí aplikací
- To, že se restartuje sám od sebe ... no dejme tomu
- Ale to, že mi maže aplikace instalované na kartě mě vážně vadí ... už se mi to stalo 2x, kdy po některém ze svých restartů vymazal obsah celého adresáře PROGRAM FILES, který nyní zeje prázdnotou :mad:
Ale nic jiného ... vše ostatní na kartě je!

Netušíte někdo co s tím?

Podotýkám, že mám původní ROM 1.3.2.5 CSY
Nainstalováno: CodeWallet PRO, Pocket Informant, Battery Pack PRO, Pocket Weather, NewsBreak, Resco Explorer, Spb Finance a TomTom ... vše v posledních verzích s podtitulkem WM5 ready

manigk (34)|16.1.2006 19:16
nestalo se, ale ...
nekde jsem cetl ze batterypack pro nedela moc dobrotu.

Manigk
MultiTricker (112)|17.1.2006 07:51
Me se stalo to same po instalaci freeware aplikace Pocket Irked 2 a naslednem restartu.

Zaloha karty to celkem spolehlive resi.
Dwayne (5)|12.7.2006 12:39
me se stalo neco podobnyho u MDA compact akorat zmizelo naprosto vse, krome storage card - kde sem neprisel ani o Kb
JecminekMaselnik (464)|12.7.2006 13:31
jestli neni problem spise v karte, nez variu. Zadny popisovany problem jsem nezaznamenal, a i budik po updatu ROM funguje k plne spokojenosti (pozn. s puvodni versi rom chvili fungoval ptravelalarm, ale i ten prestal chodit). Samovolne resety uz take neznam (a ze jich zpocatku bylo jako maku). Romku bych si urcite updatl.
Saman_ce4you (1451)|12.7.2006 14:32
Rozhodne prejdi na nejakou novejsi ROM. Aspon tu posledni od TMO..
htcjirka (1875)|12.7.2006 20:33
Ja bych rozhodne dal novou posledni rom,mel jsem ji ve Variu pul roku a za tu dobu zadne restarty,vymazani apod.A ze mam Vario narvane vsemoznymi apikacemi.K buzeni pouzivam original budik a tez nikdy nezklamal.
JecminekMaselnik (464)|13.7.2006 08:39
pri vsi ucte, pred pul rokem byl leden a to nebyla venku ani jedna dvojkova ROMka, takze o tom, co pises Jirko, dost pochybuji, presneji co se tyce delky pouzivani. Po pul roce neni zadna romka nova:o)
htcjirka (1875)|13.7.2006 10:56
Blbe jsem se vyjadril,mel jsem ve Variu dve posledni romky za pul roku a s zadnou z nich nebyl problem za pulrok,tu posledni co jsem tam mel,me delal Milos Strouhal.Tu posledni co ted je jsem tam daval proto,ze v te predchozi nebyl zamek displeje na obrazovce today.A tu posledni rom co jsem tam mel jsem jen kratkou dobu,protoze nyni me bezi vario na Romce qtek,ktera je o mnohorychlejsi,neinstaloval jsem ani cestinu.Takze tu romku predposledni jsem tam mel nejdele a nikdy nebyl zadny problem s restarty,mazanim aplikaci a podobne.A ze jsem clovek cio musi mit v telefonu vsechno co se tyce aplikaci :) Jirka
tazz1 (680)|14.7.2006 15:26
Asi to bude opravdu kartou, mně se nic takového taky nikdy nestalo
aaischa (660)|15.7.2006 16:16
pak dej vědět jak si dořešil.... :)