Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: HTC Universal a linux

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Vim, ze uz tu bylo par threadu zabyvajicich se linuxem na pda nebo mda. Nicmene nedocetl jsem se v zadnem nic noveho, vse se da vetsinou sehant ze stranek familiaru nebo xanaduxu atd..
    a vetsinou se nevyskytlo ani zadne reseni.
    Chtel bych najit nekoho kdo by mi pomohl s instalaci linuxu na MDA universal, popripade nekoho kdo to jiz udelal a muze rict jestli to vubec ma cenu nebo ne..
    Na xda-dev. jsem nasel zminku o xanaduxu na universalu ale nic vic, pouze par driveru ke stazeni, ale zadny vysledny produkt nebo alespon howto cim zacit a jak postupovat.
    Idealni reseni by bylo kdyby existovalo neco jako loadlin pro ppc, tato metoda se pouzivala u psionu, ten mohl loadlinem natahnout linux kernel primo z beziciho predchudce symbianu (ted nevim jak se ten system jmenoval ) popripade by taky nebylo spatne bootovani z sd karty abych ho nemusel kvuli pokusum flashovat..
    vite nekdo jak na to ?

thx
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

mno ja ti moc neporadim, pac mam radsi WM nez LINUX... zkus se zeptat Hexe, jestli nevymysli nejakou PORTaci...
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Linux
    Od Perry_ce4you v sekci Zařízení typu Palm-size PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-03-2008, 17:23
  2. Linux
    Od Medwidek v sekci Zařízení typu Handheld PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-07-2006, 17:32
  3. Linux vs PDA
    Od William Edgar Coyotte v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq