Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jeden den ze života PDA uživatele...

Zdenek Malinsky (9781)|15.1.2006 16:48
Tak jsem dnes dělal pořádek v souborech, které se podařilo zachránit ze starého HDD a na toto jsem narazil:

http://palmare.idnes.cz/multi/jeden_den.html

Je to sice staršího data, ale schválně zda se v tom poznáte. ;)
Miloš Strouhal (3997)|15.1.2006 17:30
:yes: :D
CommanderZ (1798)|15.1.2006 17:56
Ma to jen jeden problem. Realita je jeste tvrdsi.
Standa_ce4you (380)|15.1.2006 18:12
Jo, některé věci sedí: "...necháte raději PDA v kapse...nechcete zbytečně budit pozornost...", "...ledabyle předvedete na PDA nějakou mutlimediální parádičku..." - naprostá většina lidí, kteří PDA vidí poprvé se ptá jestli na něm jdou hrát hry, jestli tam mám nějaké video a jestli z toho jdou posílat SMS :D.
sorX (120)|15.1.2006 22:52
Nice!
ipf (2136)|15.1.2006 23:17
Hmmm, jako by to psal včera :D :D :D .
j-cop (80)|16.1.2006 10:07
Mám k tomu jen jeden dodatek: V sobotu si tak nějak klidně sedím v Huse, najednou znervózním a začnu hledat svůj Compact. Bez něj jsem jako bez ruky, tak jsem poprosil prisedici, aby me vytocili, telefon zvonil. Fajn, minimalne jsem ho nenechal v bunde, ktera je v pracce ... Vazeni, nechal :-) Moje MDAc prezilo kompletni program na umele pradlo pri teplote 30oC a 1400otackach pri odstredeni. Podotykam, ze po celou dobu uvnitr pracky zvonilo, vibrovalo, po vytazeni svitilo a po dukladnem rozebrani, vysuseni a znovuopetnem slozeni i funguje (jak dlouho bude si neodvazuju odhadnout). No stalo se Vam tohle nekdy? Tssss :-)
beecher (9270)|16.1.2006 10:15
Pokud si dobre pamatuji, tak se nas kolega Seba ptal na 1. srazu v Upe, jestli je normalni brat si PDA do vany... :D
Kdyz mu 100% odpovelo, ze jo, tak se chytl za hlavu, protoze jeho zena vykoupala MDA II...
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|16.1.2006 11:06
[QUOTE="j-cop"]Moje MDAc prezilo kompletni program na umele pradlo pri teplote 30oC a 1400otackach pri odstredeni. Podotykam, ze po celou dobu uvnitr pracky zvonilo, vibrovalo, po vytazeni svitilo a po dukladnem rozebrani, vysuseni a znovuopetnem slozeni i funguje [/QUOTE]

A pak ses probudil. :D
j-cop (80)|16.1.2006 11:08
Smarja, proc bych se mel budit? :-)
space_cowboy (336)|16.1.2006 12:51
[QUOTE="j-cop"]Vazeni, nechal :-) Moje MDAc prezilo kompletni program na umele pradlo pri teplote 30oC a 1400otackach pri odstredeni. Podotykam, ze po celou dobu uvnitr pracky zvonilo, vibrovalo, po vytazeni svitilo a po dukladnem rozebrani, vysuseni a znovuopetnem slozeni i funguje (jak dlouho bude si neodvazuju odhadnout). No stalo se Vam tohle nekdy? Tssss :-) [/QUOTE]

Clovece J-COPe.. Ty mas nejake stastie na taketo zazitky! :D Ak dobre vidim, aj tento topic si zakladal ty! ;)

Šeba_oldd (1184)|16.1.2006 13:31
[QUOTE="beecher"]Pokud si dobre pamatuji, tak se nas kolega Seba ptal na 1. srazu v Upe, jestli je normalni brat si PDA do vany... :D
Kdyz mu 100% odpovelo, ze jo, tak se chytl za hlavu, protoze jeho zena vykoupala MDA II...[/QUOTE]

Vazne je skoro vodotesne:D
j-cop (80)|16.1.2006 13:36
Hele ja chapu, ze mi neverite :) ja tomu taky moc neverim, ale fakt prezilo. Bunda nejmenovane odfajfkovane znacky je teda s upravou proti vode, tak je mozny, ze to trochu pomohlo, ale PDA rozhodne funguje :-)) A ano, stylusem jsem si taky michal kavu ja. .. holt jsem amater :-) (porad lepsi nez kolegyne, co do prace misto telefonu prinesla dalkove ovladani od TV :-D)
Saman_ce4you (1451)|16.1.2006 13:36
Musim rici, ze ten clanek je pekna hov....
Johana_ce4you (73)|17.1.2006 12:08
MDAII toho vydrží docela dost i v "nárazovém" režimu. Jednou mi MDAčko vylétlo z pouzdra při trochu prudším pohybu rukou a letělo dolů po schodech. Spočítalo je všechny. Já tak nějak rezignovaně stojím nahoře a tiše vznáším modlitbičku za zesnulé MDA. Jenže když sejdu dolu, tak ono si potvora funguje dál.
Mojí matce dokonce spadlo do výtahové šachty. Sice nechápu jak se to mohlo zadařit tou uzoučkou štěrbinou, ale povedlo se. Proletělo si dvě patra a taky funguje.
Prostě jsou to věcičky pro praxi.

CommanderZ (1798)|17.1.2006 15:00
Tak jsem se pri cteni tehle dikuse docela pobavil. Moje n30 zatim okostovala jen poradnej kopanec - vypadla mi zruky a ja ji ve snaze zmirnit jeji pad nohou kopnul pres celou 7 metru dlouhou mistnost :D

macula_ce4you (691)|17.1.2006 15:42
Taky se přidám se svou příhodou. :)

Zastavím u benzinky na D1 (někde před Prahou) Vylezu z auta a jdu do shopu. Tu si uvědomím že můj milášek zůstal v držáku a tak se pro něj raději vrátím. Vytahuju ho jen tak, nataženej přes sedačku a jelikož spěchám beru to s otočkou a najednou vidím, jak letí vzduchem cca 4m daleko.

Bohužel jsem PDA neměl nárazuvzdorný (vsadím se že ani vodotěsný;) ) a za prasklý displej jsem vyplázl něco kolem 4000,- :(
d4nix (16)|27.3.2006 13:45
Mno vzhledem k tomu ze PDA sou bez pohyblivejch casti tak elektronika vydrzi hodne ... bohuzel displaye si mysleji neco jineho, ale jakmile se ropzjedou pdacka s OLED tak to uz budu opravdu neznicitelny masinky ( a hlavne ta vydrz baterky bude lepsi) .... jinak osobne pdacko chovam stale jako v perince, jeste neupadl, darilo se mi to i u telefonu, ale pak mi jednou osklive spadnul a uz se to snim vezlo... behem jednoho dne sem snim asi 3x riznul o zem, nastesti 7650 byla velice bytelna.