Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: Jeden den ze života PDA uživatele...

Registrace
    Nov 2007

Tak jsem se pri cteni tehle dikuse docela pobavil. Moje n30 zatim okostovala jen poradnej kopanec - vypadla mi zruky a ja ji ve snaze zmirnit jeji pad nohou kopnul pres celou 7 metru dlouhou mistnost

Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Taky se přidám se svou příhodou.

Zastavím u benzinky na D1 (někde před Prahou) Vylezu z auta a jdu do shopu. Tu si uvědomím že můj milášek zůstal v držáku a tak se pro něj raději vrátím. Vytahuju ho jen tak, nataženej přes sedačku a jelikož spěchám beru to s otočkou a najednou vidím, jak letí vzduchem cca 4m daleko.

Bohužel jsem PDA neměl nárazuvzdorný (vsadím se že ani vodotěsný ) a za prasklý displej jsem vyplázl něco kolem 4000,-

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Mno vzhledem k tomu ze PDA sou bez pohyblivejch casti tak elektronika vydrzi hodne ... bohuzel displaye si mysleji neco jineho, ale jakmile se ropzjedou pdacka s OLED tak to uz budu opravdu neznicitelny masinky ( a hlavne ta vydrz baterky bude lepsi) .... jinak osobne pdacko chovam stale jako v perince, jeste neupadl, darilo se mi to i u telefonu, ale pak mi jednou osklive spadnul a uz se to snim vezlo... behem jednoho dne sem snim asi 3x riznul o zem, nastesti 7650 byla velice bytelna.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Jeden článok za jeden mesiac?
    Od pdq v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-08-2010, 16:39
  2. WM6 - datum na jeden riadok
    Od jaguarik_ce4you v sekci + Registry
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 11-06-2008, 20:26
  3. Dva velké problémy ve WM5, pouze jeden vyřešený