Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: konverze nesložitého xp software na platformu ce 5.0

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

JSem tvym "vecnym dluznikem" . Funguje to naprosto dle mych predstav. Zastupce uz jsem si vytvoril (2) a neni s tim zadny problem.
    Mel bych jeste dotaz, lze nejak zmenit ikonu ve Start menu na PDA, nebo by musela byt "nalinkovana" v RenameFíle.EXE. Ja jsem na PDA na zadnou moznost zmeny ikony v zastupci neprisel (na PC to vim). Standartne dosazeny ikony, jsou jednak stejne pro oba zastupce a ne moc vzhledne.
    V podstate i kdyby byly stejne (klasika TT, dve rucky) by az tak nevadilo, ale to by se asi muselo nejak zkompilovat do RenameFile.exe, protoze na PDA si asi bere standartne ikonu z exe souboru.
    Ikony jsem vyextrahoval, kdyztak poslu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od RStein
    ...vyvojarska hodina ve firme stoji kolem 1000...
    Tak málo? :O
    U Mercedes servisu berou 1500 :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Klidne posli Milane, zapracuji to - ale asi az nekdy pristi tyden, ted jsem docela preplnenenj.

Zdenek : Jak se to vezme - vyvojarska hodina stoji ruzne u ruznych firem, garazovky obcas delaji i za min a zda se, ze kazi ceny, ale vetsi firma od garazovky vzdy po case s hruzou utece a zaplati normalni castku. Takze garazovky a studenti nam pomahaji umravnovat zakazniky

1 200 - byva sazba za vyvojare
    1 500 - je za slozitejsi veci nebo veci delane narychlo.
    2 000 - 2 500 - prace clovejka, ce dela slozitou analyzu a design

A pak ruzne excesy - treba kdyz Skodovka nakupuje (nakupovala) od "velkeho integratora" za dvojnasobek-trojnasobek cen a pritom "velky integrator" plati za vyvoj nejake male firme standardni programatorskou hodinu

Ceny jsou ruzne podle zakaznika, objemu zadane prace, podle nadeje na dlouhodobou servisni smlouvu atd.

U Mercedesu platis za image, radeji bych stejne bral misto Mercedesu Lexus, ale to uz jsem tezce OT

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

To Rstein : V priloze zasilam ikony, na SZ jsme nevedel jak poslat. Jinak to samozrejme vubec nechvata.
    Ono to funguje jeste lepe nez jsem cekal, dokonce kdyz z duvodu mista nebudu mit na karte mapu DE-.... tak muzu spoustet i timto zastupcem a v podstate se jenom spusti TT (nic se nekopiruje ....).

SUPER !!!!!!) )
    Připojené soubory Připojené soubory

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

To RStein : Vzhledem k tomu, ze jsem zacal pro CZ pouzivat dve mapy (DE-AT ... v632 a PL-CZ .... v645), tak abych nemusel delat dalsi dva zastupce, sloby v podstate doplnit k rpogramu RENAMEFILE.EXE dalsi 3 parametry (v podstate stejna cinnost jako 2,3,4 parametr) a puvodni 5 by byl jako 8.
    Pokud bych videl zdrojovy text RENAMEFILE.EXE, uz bych to asi nejak dokazal doplnit, pokud by jsi to nemohl z casovych udaju udelat.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 66
    Poslední příspěvek: 20-09-2009, 10:23
  2. Konverze z PC
    Od CommanderZ_ce4you v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 17-05-2007, 16:40
  3. Konverze PDF pro PDA
    Od petr888_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-12-2006, 09:12
  4. Programování pro PocketPC platformu ....
    Od mouseman v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-09-2003, 09:54