Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 38

Téma: Nová verze ROM 1.6.7.1 pro Wizarda

Nováček
    Registrace
    May 2002

Zdar ogaři,

zde je postup, jak provést upgrade ROMky. V současné době jsem si flashnul do MDA Vario ROMku od QTEKa která je v současnosti asi nejnovější. A tím pádem mám Qteka (pozor je to ANGLICKY).

Tato ROM 1.6.7.1 upgraduje také Radio ROM na verzi 1.13.10 (IPL a SPL je ve verzi 1.06).

Takže jak na to.

Zkontrolujte že máte verzi ActiveSync 4.1 (pokud ne tak zde: http://www.microsoft.com/windowsmobile/downloads/activesync41.mspx)

Stáhněte z XDA Developers

utilitu aWizard Wizard ROM Utils 1.2 beta 2
    (abyste viděli soubory ke stažení, musíte se nejprve na XDA Developers zaregistrovati nebo se připojte přímo na jejich FTP a aWizard stáhněte ze složky Misc.

Ve výše uvedeném odkaze do fóra je také postup jak to udělat v angličtině.

Důležité je v aWizardu nejprve spustit pomocí klávesy U tzv. CID Unlock aby to šlo fleshnout a pak asi nejlépe restartnout XDA.

Pak už postačí stáhnout cca 55MB ROMku

RUU_Prodigy_1060701_101_11310_QTEK_WWE_Ship

a spustit update kde je krásný průvodce, který Vám přeflashuje vaše zařízeníčko.

Zajímavá je rozhodně utilita pro odemčení extended rom Unlock Ext Rom Wizard.cab, ale POZOR na ROMce od verze 1.6.x.x nefunguje a zdá se že zatím není známé žádné řešení jak ER změnit.

//JanHavlicek - upraveny odkazy na FTP. Kdyby je váš prohlížeč nepodporoval, pak je už. jméno a heslo na xda-dev společné - xda
    Připojené soubory Připojené soubory
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Prosím jsem zaregistrovaný, a nejde mi stejně stáhnout update....prosím pomoc

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Zminenou ROM uz mam taky flashnutou a musim rict ze oproti predchozi T-Mobajli je bez jakychkoliv rychlostich tweaku mnohem rychlejsi. Je to poznat uz na zacatku pri kalibraci displeje. Predtim sebou kurzon soupal trhane, ted beha plynule jak das :yes:.

EDIT: Dalsi featura je, ze v aplikaci Phone se nahore nezobrazuje logo operatora , ale nazev aktualniho operatora (patrne zpusobeno absenci souboru carrierlogo.gif v ROM, ale tim lepe )
    Dalsi poznatek je, ze zde funguje CZ patch pro smartdialing.dll urceny pro MDA Vario..

Macii: Nevim presne jakej CAB pro unlocknuti ext. ROM mam, ale me funguje, aspon v tom smyslu, ze po SR to je videt jako dalsi storage..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, takze Ext. ROM jde odemknou ve smyslu ze je videt a de do ni kopirovat, ale po SR tam pridany soubory nejsou..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Máte už vyřešené zazálohování původní romky ??? Kvůli záruce ??

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Citace Původně odesláno od Macii
    Zdar ogaři,

zde je postup, jak provést upgrade ROMky. V současné době jsem si flashnul do MDA Vario ROMku od QTEKa která je v současnosti asi nejnovější. A tím pádem mám Qteka (pozor je to ANGLICKY).
    Hloupá otázka, ale k čemu je ten soubor s "mírně upravenou CZ klavesnicí", když systém je anglicky?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Losos: Pomoci aWizard toolu z xda-developers jsem zalohoval OS a Radio..
    Xtr: To ze system je anglicky neznamena, ze ja nechci psat obcas cesky

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Jsem fakt novacek v kauze MDA Vario ) , takze sorry ... tohle pocesti sw nebo lze nejak zadavat ceske znaky prez hw klavesnici?

Nováček
    Registrace
    May 2002

Přesně tak, umožní Ti to psát česky na hw klávesnici. Princip je ten že pokud chceš napsat například č tak napíšeš c a potom stiskneš a držíš klávesu s modrou tečkou vlevo dole a mačkáš mezerník dokud se Ti neobjeví požadovaný znak. Původní nastavení tam má spoustu v češtině nepotřebných znaků a naopak některé tam chybí (např. velké Ž nebo ď nejde napsat na MDA Vario a to ani na softwarové klávesnici!). Což je IMHO docela dobrý vtip od T-Mobile ;-) Ještě že jsou tady borci co to umí napravit.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

mohol by si napisat ci ta romka je v niecom lepsia?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Svata prostato, o par pripsevku vys jsem snad jednoznacne napsal, ze je o poznani rychlejsi - to je nejvetsi +.

Navic, je anglicka, pro me dalsi velky +.
    Mas defaultne Letter, Block Recognizer, ba i transcrieber..
    Pro nekoho muze byt minus, ze prijde o ceskou sw klavesnici, ale Resco ty resi...
    Momentalne me nenapadaj dalsi veci, co porovnat... Snad casem..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Drobný problém dnes ráno: funguje vám někomu s tou novou verzí budík??? mně ne (

doplněno: nebijte mě, netlučte mě, budík samozřejmě funguje, o půl dvanácté večer, jak jsem to přehrál a "nastavil" si buddík na ráno, jsem si nevšiml, že mám zatržené jen pondělí a ono zítra je úterý ops:

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

nicméně je pravdou, že s novou verzí mě budík opravdu vzbudil a co víc, zatím žádný restart (řešil jsem to v jiném vláknu), musím to zaklepat ...
    Všeobecně se tváří daleko stabilněji.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Citace Původně odesláno od Macii
    Zdar ogaři,

//JanHavlicek - upraveny odkazy na FTP. Kdyby je váš prohlížeč nepodporoval, pak je už. jméno a heslo na xda-dev společné - xda
    Funguje ti HW klávesnice (sym.txt) v základní aplikaci "contacts" při vyhledávání? Mně to nešlo, napsal jsem "c" a už mi to nešlo změnit na "č". Jenom by mě zajímalo, jestli je to v mé ROMce nebo něco jiného...

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Ja jsem udelal upgrade, vse v pohode.

Jediny problem co se objevil je se SMS. Na hlavni obrazovce vidim, ze mam 8 neprectenych zprav, v Inboxu nevidim nic.
    S jinou aplikaci ns SMS vidim ze v Inboxu ty zpravy jsou a lze je precist, ale nelze je smazat ani oznacit za prectene...
    S vestavenou aplikaci nelze SMS posilat, s jinou ano.

Jako kdyby se ty SMS ukladaly nekam "blbe" - nevim...

p.s. Maily funguji normalne. MMS jsem nezkousel, nemam je aktivni...

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Nová ROM (Qtek 9100) pro Wizarda 2.17.7.2 WWE
    Od vario v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 159
    Poslední příspěvek: 13-06-2009, 17:05
  2. verze WM6 pro Wizarda
    Od Tom07 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-05-2007, 16:39
  3. Kyphurova Nová AKU 3.3 ROM pro HTC Wizarda