Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 24 PrvníPrvní ... 4567816 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 349

Téma: MDA II s WM5 - novinky, tipy, triky, FAQ

Nováček
    Registrace
    May 2006

To je docela problém

Kontakty na SIM kartě zneviditelníš docela snadno, stačí v kontaktech tapnout na menu -> filter -> no categories, ale když kontakty natvrdo vypneš nebo uděláš soft-reset, zase tam jsou

Já to vyřešil vymazáním všech kontaktů na SIMce, nějak mi ani nechybí
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak to je budu muset nechat zobrazeny.

SR totiz delam kazdy rano po zaloze.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Nové ROM 2005-2.03a

XDA_WM2k5_2.03a00WWE.rar
    XDA_WM2k5_2.03a32WWE.rar
    XDA_WM2k5_2.03a64WWE.rar
    XDA_WM2k5_2.03a96WWE.rar

vypadá to,že vše co potřebuji funguje jak má,jen při instalaci češtiny se programy(ikony) změní.Nevíte jak dostanu zpátky ty původní? a jakej program použít na českou klávesnici?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Jaké češtiny?

EDIT: Byla ta citace nutná :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

lokalizace.z buuzz,ale když to lokalizuji interwrite,tak to jede ok

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Pls, poradte mi nekdo. Mam Eurotel DataPhone II, OS: WM5 ROM 1.60c.96WWE, radio:1.18.00. Muj problem: Kdyz odeslu SMS, telefon ji nekdy odesle az trikrat tu samou, nekdy ji odesle spravne jen jednou. Mam nastavene dorucenky, prijde mi trikrat a prijemci dorazi zprava, kterou jsem poslala take trikrat. Problem cislo 2: kdyz zapnu obrazovku, trva priblizne 5 sekund, nez telefon odmrzne. Obrazovka se sice rozsviti, ale je na 5 sekund zamrzla. Mohl by pomoci HW reset? Ma nekdo podobný problém se zprávami?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

Více násobné odesílání zpráv se tu již několikrát řešilo, na vině vždy byl nějaký taskManager(např. SPB Pocket Plus), do kterého se musí dát výjimka na poutlook.exe, ale mam pocit že to bylo vždy jen dvojité odesílání. Jinak problém může dělat i verze rádia, mám stejnou ROM a používám Radio 1.17.00, koukám že ty máš 1.18.00 která je spíš pro WM2003SE

Co se týče odezvy tak zřejmě nemáš provedené úpravy registrů viz druhý příspěvek v tomto vlákně

Nováček
    Registrace
    May 2006

No to zamrzání na 5 sekund ti úpravy registru dle mých zkušeností nespraví. Zkus najet do \Windows\StartUp a tam smazat zástupce na BPInsert.lnk a stk.lnk (nebo spíše přesunout někam jinam, pro případné obnovení, kdyby to mělo nějaký následky). Mně to pomohlo

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Dikes, oboji pomohlo a ted slape jako hodinky.:yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Taky jsem to vymazal a je to velký rozdíl k lepšímu.
    A co je nového(lepšího)v té nové ROM?
    Nejsou nějaké nové informace kolem kamery a foťáku? Koukal jsem na Buzzdev, ale našel jsem jen něco o tlačítkách. Když fotím tlačítko funguje normálně, ale v režimu kamery, se nahrávání spustí korektně, až po několika stisknutích. Máte někdo podobné zkušenosti?

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Nevite nekdo jestli uz je v nove ROM 2.03 funkcni SIM Toolkit?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Našel jsem tento soubor na buzzdev.net Camera_Record_Red_Green_Lights_Fix_Setupv2_3.zip a mám po problému s nahráváním videa. Ale nějak netuším k čemu to celé je. Můžete mi to někdo přeložit nebo vysvětlit, děkuji.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od ouio
    Taky jsem to vymazal a je to velký rozdíl k lepšímu.
    A co je nového(lepšího)v té nové ROM?
    Nejsou nějaké nové informace kolem kamery a foťáku? Koukal jsem na Buzzdev, ale našel jsem jen něco o tlačítkách. Když fotím tlačítko funguje normálně, ale v režimu kamery, se nahrávání spustí korektně, až po několika stisknutích. Máte někdo podobné zkušenosti?
    NEJSOU....jedina schopna kamera je IE camera,ale aj ta je v podstate na prd,na foto a video pouzi digifotak s BT a pak si to posli do fonu..sim toolkit nefunguje takze tam v podstate ani nie je a nezavadzia....romka je uplne squela,ziadne nepotrebne veci,ale to je vec vkusu co tam chces,ak chces funkcny toolkit tak si napal oficialnu romku od T-debil.de alebo SKUS TOTO-tusim tu funguje(Bez zaruky)...pekne iconky nam tam mr.TOF nahadzal....tot vsjo

Citace Původně odesláno od ouio
    Našel jsem tento soubor na buzzdev.net Camera_Record_Red_Green_Lights_Fix_Setupv2_3.zip a mám po problému s nahráváním videa. Ale nějak netuším k čemu to celé je. Můžete mi to někdo přeložit nebo vysvětlit, děkuji
    ten fix je na svetielka,myslim tym to cervene a zelene tlacitko zo sluchadielkom a na nahravanie camery,v romke bol problem z nekonecnym svietenim tlacidiel a nefungujucim nahravanim videa,niet co vysvetlovat...
    prajem krasny slnecny den vsetkym mrzutym a uhundranym develoPEROM

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

tak jsem to zkusil a od te doby je MDA strasne pomale, ale fakt strasne a nema to ceskou klavesnici.

skoda, jinak vychytavka s SMS a call blocker je super.
    z.
    Citace Původně odesláno od janstik
    Nové ROM 2005-2.03a

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

Já ji mám asi přes dva týdny a nemůži si stěžovat na rychlost, ba naokak
    na českou klávesnicy používam Resco Keyboard
    další věc co mě tam překvapila byl program WM5Storage, při jehož aktivaci se SD karta hlásí v PC jako další disk:yes:

Strana 6 z 24 PrvníPrvní ... 4567816 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Tipy a triky pro HTC S710 Vox
    Od raven_kix_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 305
    Poslední příspěvek: 16-10-2008, 11:42
  2. PocketCM Calendar - novinky, tipy & triky...
    Od Martin Ráž Hoch v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 11-03-2008, 17:26
  3. Tipy a triky
    Od samsanek_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 13-06-2005, 09:50
  4. Tipy a triky
    Od hop_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 14-04-2002, 17:45