Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 23 z 24 PrvníPrvní ... 1321222324 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 331 až 345 z 349

Téma: MDA II s WM5 - novinky, tipy, triky, FAQ

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

tak naštěstí nepotkáme i kdyz jsem tam taky párkrát byl ten konektor je mrcha.V mém případě stačilo zandat kolebku do jineho USB portu a chytlo se to,nechaou,ze me to nenapadlo drive mno hlavne ze uz jsem to vyresil.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Dobry den, chtel bych se prosim zeptat...
    mam romku 3.33a od buzze ..a neni tam smart dialing...
    jak se to prosim resi?
    R

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

4redrevik: Ze by doinstalovanim Smart Dialingu?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Doufam, ze se ted trefim spravnymi soubory:
    1.) nainstalujte Smart Dialing (SmartDialing)
    2.) Chcete-li umoznit hledani kontaktu s diakritikou, knihovnu smartdialing.dll (umistenou ve \Windows\ ) prejmenujte (NEintegrovanym Explorerem; ok je Resco Explorer), soft resetujte, nakopirujte "novou" dll, zase soft reset
    HOTOVO

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

mam wm05 3.5.0 (5.1.195 build 15698) a nefungujou mi kontaky..proste zapnu program kontakty a jenom bliknou a hned se vypnou..na plose se nezobrazujou upominky ani kdyz je vypnu a znova zapnu v polozkach na plose....nevite co s tim???

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Mne se to nestava... mam ROM 3.35. Bohuzel, ani me nenapada, cim by to mohlo byt - neni to treba neprilis povedena ROM?

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

vyreseno.. flashnul sem zarizeni znovu a uz je vse v poradku...

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Zdravím,prosím někoho,kdo mi poskytne vyzkoušenou,nejlépe uvařenou ROM na MDA II.Díky moc.

Destructor
    Guest

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda se už někomu stalo, že zakoupil do MDA II novou baterii a nešla mu nabíjet. Zakoupil jsem baterii u od výrobce Cameron Sino Li-Polymer 1400mAh a když ji chi nabíjet, tak nelze. Ať už přes MDA nebo samostatně v kolébce. Má někdo stejnou zkušenost? Předem díky za reakce.

ikk_ce4you
    Guest

To bývá občas problém baterií typu Li-Pol či Li-Ion, když se dlouho nepoužívají, zkus to nechat v nabíječce 2 - 3 dny a pokud se nechytne tak reklamovat. Mě se třeba nová (originál značková) baterka do NB chytla až po dvou dnech nabíjení.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

mam stejnou zkusenost taky se mi baterie nechytla reklamoval jsem a dalsi kus uz sel bez problemů.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Vazeni pratele, nevim jak a proc, ale po cca 3/4 roce mi spadla i WM5 (pisu I - na tohle jsem byl zvykly u WM2003(SE) s jistou pravidelnosti, ale tady me to prekvapilo). Obnovil jsem, ale programy ulozeny na RAMDisku hlasi chyby (myslim, ze doslo k nejakym ztratam v registrech) a celkove je system pomaly a divny. Bud provedu HR nebo flashnu neco novejsiho. Poradite, prosim, vhodnou, spolehlivou a rychlou ROM (aspon v ramci moznosti)? Pouzival jsem 3.35a.32WWE Radio 1.19, byl jsem DOST spokojeny. Vzhledem k tomu, ze mam podezreni na program, ktery mi WM5 rozhodil, nebudu jej znovu instalovat a jsem pripraven vyse zminenou ROM znovu pouzit. Na experimentovani s ruznymi verzemi nemam cas ani naladu, proto se ptam.
    Muzeme z toho udelat i malou anketku - vzhledem k tomu, ze se spousta z nas setkala s ruznymi verzemi ROM, mame nejake zkusenosti...
    Jakykoliv navrh (nazor) + oduvodneni uvitam.
    Dekuji! JirkaS

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Zadna odpoved...
    Tak jsem zapatral a zjistil, ze "na trhu" jsou WM6. Prave jsem je nainstaloval i pres par znamych bugu - na xda-dev dokazali vyresit jeden z nich - spatnou indikaci stavu baterky. Uvidim, jak se par dni budou chovat. Zatim nijak zvlastni rozdil oproti WM5 nevidim, co me ale potesilo, je, ze prvni synchro s ActiveSync probehla "necekane" rychle. Telefon funguje a bez GPRS (jeden z bugu) se obejdu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Zpet k WM5 (3.35a)... po nainstalovani vetsiny potrebnych programu byl system dost pomaly. Ale kdyby se vam chtelo testovat, muzete WM6 stahnout z xda-dev (prvni dva odkazy).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Téma o WM06 na HTC Himalaya se už na ce4you řeší tady.

Strana 23 z 24 PrvníPrvní ... 1321222324 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Tipy a triky pro HTC S710 Vox
    Od raven_kix_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 305
    Poslední příspěvek: 16-10-2008, 11:42
  2. PocketCM Calendar - novinky, tipy & triky...
    Od Martin Ráž Hoch v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 11-03-2008, 17:26
  3. Tipy a triky
    Od samsanek_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 13-06-2005, 09:50
  4. Tipy a triky
    Od hop_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 14-04-2002, 17:45