Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 17 z 24 PrvníPrvní ... 71516171819 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 241 až 255 z 349

Téma: MDA II s WM5 - novinky, tipy, triky, FAQ

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

CamRecSvc bylo reseni pro MDAcka, kterym po flashnuti na WM5 (u nekterych ROMek a zduraznuji - u NEKTERYCH MDAcek) nefungovala hw tlacitka, kterym nazev CamRecSvc odpovida. Ja ten servis deaktivoval, protoze se mi stavalo, ze po zhasnuti displeje telefonni tlacitka svitila porad - stvalo me to - po deaktivaci bylo vse ok. Ale fungovala mi i zminena tlacitka, kvuli kterym do ROMek byl CamRecSvc zaveden.
    Problem s ActiveSyncem se pry da vyresit - nepamatuju se presne jak, ale neco ve smyslu: Zadej v nastaveni synchronizaci se serverem a cas synchronizace uprav na "manual". Pak server z nastaveni vymaz. Jednou jsem to zkousel a pomohlo to, ActiveSync se pak samovolne nespoustel. Nemel neustalou snahu synchronizovat se serverem data. A celkem jsem to pak poznal i na rychlosti ROM, ktera byla za jeho chodu zpomalena.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Aha...ten mám taky, ale ten se vždy deaktivuje při vypnutí MDA a to je docela orava stále to apínat po zaždém zapnutí MDAčka :-(
    David

Nováček
    Registrace
    May 2007

Nechtel jsem zakladat nove tema, tak to pisnu jsem, jedna se mi o stale pretaktovani MDAII, pomoci registru, jdeto? Pac pouzivam utilitku overclock, tak me napadlo co vlastne ona dela, jestli treba nejdou nejak upravit nejaka hodnota v registru, pro stale pretaktovani.

edit: Tak dneska se mi urval napajeci a datovy konektor na mem MDA, kua fix, takze za cca 3 dny mi dojde baterka a je konec, zatim to nemam jak opravi pac nemam sroubovak na ty dva spodni sroubky. Snad to pujde spravit.

edit: Tak konektor zpraveny, uff

Nováček
    Registrace
    May 2007

Tak dnes jsem pridal dalsi rom, na seznam vyzkousenych na mem MDAII) . Je to rom 3.35a s AKU 3.2 od Tofa(trosku starsi kousek), narozdil od 3.50, je v ni vse prelozeno(...), je tam MMS(kdyz ma t-blbecek akci na mms tak proc to nevyuzit), smartdialing, v rom je primo zakomplementovan net 2.0, a jak je u tofa zvykem, je rom cista, zatim testuji s radiem 1.08 a vse funguje, neni tak rychla jak 3.50, ale i tak je rychlejsi nez 3.33 od buzze, a netrpi neduhy zaneseni ram pri spusteni WMP.
    Specifikace: 64MB/32MB/32MB---RAM/Pagepool/Ramdisk, myslim, kdo hleda rom kde vse funguje(krome sim tolkit), tak muze prejit, tim padem rusim 2.03, pac tanhle rom ji ve vsem predci a doufam, ze i stabilitou, ale to se uvidi casem

3.35a_32

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Vyzkousel jsi, jak na tom chodi programy od SPB? Nekde jsem cetl, ze AKU 3 s tim ma problemy... Ted pouzivam ROM 3.33 a az na zanaseni ROM jsem dost spokojeny. Ptam se proto, jestli ma upgrade smysl...
    Diky Moc

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Moje zkusenosti jsou (na 3.33 od Jiriho):
    SPB Pocket Plus v pohode funkcni i ukazatele Pametovych karet
    SPB Diary plne funkcni, jen je obcas pomale, dost zalezi na verzi ROM a nutno instalovat do pameti a ne na RAM disk.
    SPB Mobile Shell taky funkcni, akorat aplikace pro rychle vyhledavani kontaktu nejak spatne funguje, takze vyhledava podle jine klavesnice nez je zobrazena (pod cislici 2 vyhledava jakoby pod cislem 7)
    SPB Backup plne funkcni, akorat nepouzivam automaticke zalohovani, kvuli nutnemu resetu
    SPB Full Screen Keyboard taky funkcni i s ceskym skinem klavesnice.

Dnes sem zkousel ROM s AKU 3.5 (llbasha - WM2005 rom AKU3.5 Ramdisk 16 Program 96 Pagepool 16 with Rom Editor) a v ni SPB Mobile Shell vyhledaval dobre, ale nefungovali mi kontakty a textove zpravy tak sem se vratil na 3.33 od Jiriho.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

S ROMkou kterou používám (viz podpis) nemám s Spb produkty naprosto žádný problém. SpbPocketPlus, SpbDiary, SpbWeather, SpbShell šlapou naprosto bez problémů.

Nováček
    Registrace
    May 2007

V te 3.35 neni aku 3, ale 3.2! Od Spb mam tri produkty a vsechny funguji korektne, jedine proc jsem z 3.50 prechazel na neco jineho, je ten duvod, ze mi tam blbnul bt, activesync pohoda, ale kdyz mi chtel neco poslat tak to u neho psalo chybu, ja jsem mohl posilat, ale nemohl jsem prijimat. Zkousel jsem jak C_shakhara tak i toff 3.50 a dela mi to u vsech, coz je pro me zavazny bug, ted nevim jestli je na vine rom nebo je to problem aku 3.5.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

A nemůže to být verzí radia? Já s 1.19 s BT problém nemám. BT & AS, BT & GPS, BT & HF, PC & PPC via BT, PPC & PPC via BT, mobil & PPC via BT. Prostě všechno funguje.

Nováček
    Registrace
    May 2007

No to nevim, ale ja mel pred tim taky 1.19, ale proste mi taky vse funguje, ale kdyz mi chce nekdo z mobilu neco poslat tak to proste nejde :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Zdravím...
    Já mám ROM 3.50a32WWE a radio 1.19 (donedávna 1.17) a běžně si s kolegou z práce přez BT posíláme soubory, dokonce mi funguje i BT Explorer kterým se pohybuju v paměti jeho telefonu a můžu vesele kopírovat a přesouvat obousměrně data.Kolega má tel SE K750.....myslím si že spíš bude u tebe někde problém s hardware BT, jelikož ti to nefunguje s více ROM jak píšeš.
    David

PS: už jsem vyřešil ten problém s BT GPS Nokia LD3W od Eurotelu...nešla mi v MDA oživit bez programu TomTom, jiné programy ji nemohli po spárování najít.Až když ji alespoň jednou TomTom našel tak potom fungovala i v jiných programech.Problém byl asi v pojmenování GPS
    Vyrestartovat GPSku(dlouhým podrženín tl.Power)
    , po spárování tam nenechám jako název zařízení LD-3W, ale přejmenuju to na GPS, v menu při párování zaškrtnu seriový přenos a odškrtnu Secure connection, pak jsem vytvořil pro GPS nový odchozí port kterému jsem přiřadil port 8 (šla by i 5).Nakonec jsem ještě v Setting/System/GPS/ v okně Hardware nastavil GPS hardware port 8, GPS program port jsem nechal bez zadání.Pak jsem vyrestaroval MDA, spustil SmartMaps , v nastavení GPS zadal port 8, potvrdil a po pár vteřinách ji program našel , připojil a už normálně unguje :-)

Nováček
    Registrace
    May 2007

jak jsem, ale psal tak ten problem mam jen s rom zalozenymi na aku 3.5 tak v BT problem nevidim, spis vidim problem, nekde v nastaveni(

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Pinochio
    Moje zkusenosti jsou (na 3.33 od Jiriho):
    ...
    Ptal jsem se na ROM zminenou vyse, ne na mnou (JA jsem Jiri) upravenou ROM :-) BTW - tesi me, ze ji pouzivas, ale pozor - nema implementovan ScreenRotateFix. Ten jsem si do ni doinstaloval dodatecne, a pri restartu mi hlasi, ze uz je spustena, ackoli ve skutecnosti nebezi a musim ji po restartu spustit manualne. Pro upresneni - ScreenRotateFix fixuje chybu, kdy nastavis Landscape a restartujes... pak se displej totiz vrati do Portrait modu, ale dotykova obrazovka reaguje, jako by byla porad v Landscape! Tak bacha... doporucuju doinstalovat (ke stazeni na Buzzdev).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

to Jirka S: A mohl by si pls. někde napsat postup vaření WM05 ROMky? Tak nějak jsem se na to koukal, ale z toho anglicky psaného množství informací jsem nic pořádně nepochopil. Nějaký český "Jak na to" spolu se seznamem potřebných nástrojů by se hodil. Dík

Nováček
    Registrace
    May 2007

Citace Původně odesláno od osch
    to Jirka S: A mohl by.........
    Tak to jsme dva, taky z tech anglicky navodu , jsem to taky moc nepochopil.

Strana 17 z 24 PrvníPrvní ... 71516171819 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Tipy a triky pro HTC S710 Vox
    Od raven_kix_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 305
    Poslední příspěvek: 16-10-2008, 11:42
  2. PocketCM Calendar - novinky, tipy & triky...
    Od Martin Ráž Hoch v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 11-03-2008, 17:26
  3. Tipy a triky
    Od samsanek_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 13-06-2005, 09:50
  4. Tipy a triky
    Od hop_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 14-04-2002, 17:45