Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Máte problém se přihlásit?

Pavel Koza (4761)|10.7.2003 10:33
Milí návštěvníci,

pokud máte problémy s přihlášením (jako že asi máte), nezoufejte. Od nynějška jsou do databáze ukládána hesla v zašifrované podobě, a proto je nutné si vyžádat heslo nové. Nová registrace NENÍ VYŽADOVÁNA! Pokud se budete řídit následujícími instrukcemi, získání hesla je oázkou několika okamžiků.

  • Navštivte tuto stránku a vyplňte formulář. Zadejte vše uživatelské jméno a email zadaný při registraci.
  • Poté bude systémem vygenerován email a odeslán na daný email. Zkontrolujte si poštovní schránku, email by měl dorazit během několika minut.
  • Otevřte email a klikněte na odkaz v něm uvedený. Bez toho NENÍ možné se přihlásit!
  • Po aktivaci vašeho účtu se můžete přihlásit pomocí hesla uvedeného v emailu.
  • Po přihlášení je možné upravit si profil, změnit heslo na nějaké jiné, nebo dokonce nahrát nějaký malý obrázek, který vás bude reprezentovat.

Pokud máte stále problém s přihlášením, odpovězte na tento příspěvek (pouze sem má právo přispívat i anonymní uživatel).
marvin_ce4you (12)|5.9.2003 12:22
Zdravím,
jenom chci sdělit svůj poznatek s problémy s přihlašováním. Ačkoli bylo vždy login a heslo přijato, server se ke mně choval jako k nepřihlášenému. Bylo to způsobeno příliš vysokým zabezpečením v nastavení COOKIEs. Možná by bylo vhodné informaci o nastavení prohlížeče zveřejnit.

S pozdravem

Marek Vincik
Pavel Koza (4761)|5.9.2003 12:42
Diky za tip, uz je tam upozorneni.
Milan Švec (938)|5.1.2004 15:03
Problém s přihlašováním nemám. Musím jen vždycky znova zadávat heslo. I když pokaždé zaškrtnu, že se chci přihlásit příště automaticky. Ještě nedávno jsem nemusel. Dík předem za pomoc.
Pavel Koza (4761)|5.1.2004 15:45
Zkusil bych vymazat cookies... Obcas se v nich neco kousne a ja nemuzu prijit na to proc...:(
Milan Švec (938)|5.1.2004 17:51
Pravděpodobně za to může Odhlásit. Jakmile se jednou "Odhlásím", tak pak už křížek pro příští automatické přihlašování nechodí, nejspíš právě díky zmíněnému cookie, které pak asi už pořád sedí v systému (XPProfi). Takže znova iISystemWiper nakrmit cookies, znova se přihlásit, zaškrtnout volbu pro příští přihlašování a pak nikdy nekončit přes Odhlásit, ale ukončením IE. Teď už to jde zas jako dřív.

Ještě jedna otázka.
Je možné nastavit opačné pořadí zobrazování příspěvků v diskuzních rubrikách? Jako první nahoře ten nejčerstvější a ten nejstarší na poslední stránce příspěvků dotyčné rubriky dole.

Milan Švec (938)|5.1.2004 17:56
Dík za prostor pro formulaci otázky. Někdy to stačí jenom napsat. Už jsem to našel.:D
Jeawwell (1)|12.3.2004 08:46
Ja problem s prihlasenim nemam, ale musim rici, ze po zdlouhave registraci jsem prisel na to, ze diskuze od niz jsem cekal, ze budu mit moznost konzultovat sve dotazy, je na velmi spatne urovni. A i kdyz jsem hledal pul hodiny kam zadat svuj problem, nenasel jsem vhodnou kolonku, tak Vam akorat pisu, ze uzivatele Jeawwell s heslem trek muzete smazat za sve databaze, uz jsem nepujdu. Dik.
Michal Jelínek (220)|12.3.2004 10:31
Neprehlednost diskusi vznika tim, ze se odpovida na offtopic.
Taky me to stve, ale kdo chce, najde co potrebuje, popripade se zepta znovu a kdo si pamatuje, ze se to nekde probiralo, da odkaz.

Neni treba veset hlavu. Ucelenejsi diskusi v cestine tezko najdes :-)
ipf (2136)|12.3.2004 12:29
Doporučuji využít k řešení problémů např. hotline fy Microsoft. Tam jsem se vždycky dozvěděl spoustu věcí:)
Akorát mi nikdy nepomohli (jen zvednout účet za telefon):$:
Pavel Koza (4761)|28.6.2004 08:21
[QUOTE="Njord2"]Nemůžu se přihlásit jako Njord :mad:
Nepřišel mi od vás aktivační e-mail po změně adresy.
Několikrát jsem žádal o nové heslo ale zase nic nepřišlo, jinak mi na tu adresu jiné zprávy chodí.
Možná si váš systém neporadí s adresou .xllx.@seznam.cz ?
(ten účet Njord2 jsem aktivova přes jiný e-mail)
:? [/QUOTE]

Tak se muzete prihlasit k tomu uctu Njord, mate tam stejne heslo.
yasmeene2 (794)|28.6.2004 11:25
no vidíte a to je proč sem yasmeene2
Pavel Koza (4761)|28.6.2004 11:38
[QUOTE="yasmeene2"]no vidíte a to je proč sem yasmeene2[/QUOTE]

jestli chces bejt "jednicka", tak mi posli SZ;)
prach (60)|17.1.2007 10:24
Taky se nemohu přihlásit. Je to zvláštní, zadám jméno a heslo a objeví se mi obrazovka ie, že stránku nelze najít. A když v adresním řádku znovu zadám adresu webu tak jsem přihlášen. Dělá mi to i opera v PDA.
V IE mám pro CE4you nastaveno zabezpečení místního intranetu, v nastavení cookies mám ce4you mezi povolenými servery a nic. Operu na PDA nemohu nějak podrobně nastavovat a je to totéž.
Pavel Koza (4761)|17.1.2007 15:10
Uz by to melo byt OK. Nekde v tom strasi a obcas se misto cisla ulozi NULL do databaze... Sorry.