Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jaka je nejnovejsi mapa na TOMTOM

fido_ce4you (4)|14.1.2006 19:48
PLS jaka je nejnovejsi mapa na TOMTOM. V jednom obchode mi nabizi 571 , ale nekde jsem cetl ze existuje 632.
PS: samo ze pro ceskou republiku. Dik za odpoved. Fido :$:
Miloš Strouhal (3997)|14.1.2006 19:57
Ano,mela by to byt 632.
drowner (43)|14.1.2006 19:59
Kdyz uz je tu zas tenhle thread....kdy se pocita s vydanim dalsi mapy? resp. jak casto probihaji aktualizace?
Surgical (2364)|14.1.2006 23:59
Vyroba CD/DVD je bohuzel relativne zdlouhava (a pomerne nakladna) zalezitost, mam-li na mysli vytvoreni masteru a lisovani.
V soucasne dobe je v prodeji krabicova verze obsahujici program ve verzi 5.00 (pro vsechny platformy) a prislusneho "stari" i mapove podklady, v danem pripade pro tuzemci nejvic preferovanou DE_AT_CH_PL_CZ_Plus.map ve verzi 571.
Updaty programu na verzi 5.10, 5.20 a 5.21 jsou volne stazitelne, mapove podklady vsak podlehaji zpoplatneni, konkretne 632 verze vyse uvedene mapy stoji radove 60 ojro....pres vsechny dotazy na vyrobce i prodejce jina krabicova verze TomToma neni v nasich koncinach k dispozici, takze updatulacni pocitejte pri koupi s dalsim poplatkem....kdyby aspon ta "stara" verze toto pri nakupu k nynejsimu datu zohlednovala....Cyklus vydavani CD/DVD verze TomToma je jednolety.
Vlastislav Šťastný (275)|15.1.2006 14:49
Mám laický dotaz. Na HP s WM 2003 používám TT ve verzi 5. Po počátečních problémech s připojením BT GPS funguje naprosto bezvadně. Proto jsem ani vyšší verzi neinstaloval. Teď chci TT používat na VARIU a podle dizkuzí zde budu muset kvůli WM 5 přejít na verzi 5.21. Jaký je správný postup instalace? Mám nejprve nainstalovat verzi 5 z CD a potom vše přeinstalovat staženou verzí 5.21 nabo stačí tuto verzi nainstalovat rovnou a z CD doinstalovat mapy? Díky za odpověď.
Miloš Strouhal (3997)|15.1.2006 14:57
Ne, je potreba instalnout rovnou verzi 5.21. Zadne preinstalovavani. A k tomu jen pridat na kartu mapy.
Vlastislav Šťastný (275)|15.1.2006 15:31
Miloší, díky za rychlou opověď, jdu na to.
lmacek (1)|7.4.2006 15:02
Je mapa CZ/PL/SK/HU aktuálně dodávaná s Tom Tom One totožná s mapou, kterou můžu koupit na tomtom.com pro PDA?
Rozhoduju se totiž mězi TomTom One a PDA s GPS + mapa CZ/PL/SK/HU.
beecher (9270)|7.4.2006 18:06
Ne, neni. V baliku TomTom Navigator 5 pro PDA jsou velmi stare mapy (a CR je v ramci DE_AT_CH_PL_CZ map), pak je mozne za koupit za 60E DE_AT_CH_PL_CZ Map Plus.

PL_CZ_SK_HU mapu zvlast koupit nelze, je dodavana pouze s TomTom One Eastern Europe...

Pokud potrebujete ciste navigaci, tak bude lepsi TomTom One. Pokud uvazujete, ze byste vyuzil i dalsich moznosti PDA (organizace osobnich informaci, postu, web, prehravani multimedialnich souboru atd.), tak je rozhodne lepsi PDA.
Kocir (836)|7.4.2006 19:13
[QUOTE="beecher"]Ne, neni. V baliku TomTom Navigator 5 pro PDA jsou velmi stare mapy (a CR je v ramci DE_AT_CH_PL_CZ map), pak je mozne za koupit za 60E DE_AT_CH_PL_CZ Map Plus.

PL_CZ_SK_HU mapu zvlast koupit nelze, je dodavana pouze s TomTom One Eastern Europe...

Pokud potrebujete ciste navigaci, tak bude lepsi TomTom One. Pokud uvazujete, ze byste vyuzil i dalsich moznosti PDA (organizace osobnich informaci, postu, web, prehravani multimedialnich souboru atd.), tak je rozhodne lepsi PDA.[/QUOTE]

A nebo si koupit MIO 269+, ma to celou EU + CR + PL + SK + HU. Ma to akumulatorek, ma to i drzak na kolo, dalkove ovladani.
Pouzit je Navigon 5, takze lze dokoupit RDS-TMC modul na prijem doopravnich hlaseni. Mapove podklady jsou od TeleAtlasu. Talze to pokryva cele uzemi co se jinak u TT musi ruzne placat a jeste ruzneji shanet.
landys_ce4you (119)|13.4.2006 13:14
[QUOTE="fido"]PLS jaka je nejnovejsi mapa na TOMTOM. V jednom obchode mi nabizi 571 , ale nekde jsem cetl ze existuje 632.
PS: samo ze pro ceskou republiku. Dik za odpoved. Fido :$: [/QUOTE]
V te verzi s Madarskem je to v. 645 a ma to o 400 MB mene :-)
Rad bych se zeptal na co nejaktualnejsi Chorvatsko (s nejnovejsimi dalnicemi) - je tedy nejak aktualnejsi Eastern?
xmarek2 (49)|18.4.2006 20:07
Zdarec
Chci se zeptat. Jaká mapa pro Prahu je lepší? A) Mapa 6.32 (součást deutschland plus) , nebo B) Mapa 6.45 (určena pro TT one, cca 50 Mb) a teď pozor!! C) Nejsou obě stejné?!! Ptám se na pokrytí, ne na body zájmu! Jako hasič prof. pracuju v Praze, vyzkoušel jsem obě mapy, a zdá se mi, že 6.32 naviguje lépe. Aspoň v praze to tak je. Adam