Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Acer n30 a GPS po kabelu

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Ahoj všichni,

potřeboval bych jako novopečený vlastník n30 poradit, jakou GPSku koupit pro navigaci v autě.

n30tku jsem kupoval i kvuli USB hostu a tak trochu jsem pocital s tím, že pak automaticky koupím i "NaviLock GPS USB Receiver SiRF III (NL-302U)", což je USBčkový GPS receiver. ALe podle toho co jsem zatím vypozoroval na fóru může být problém s připojením. Mám několik následujících otázek:
    1) budu potřebovat jěště nějaký HW pro konverzi z USB na RS232, když budu chtít připojit GPS do USB hostu?
    2)pokud budu mít třeba TOMTOM5 mapu, která jak jsem slyšel podporuje COM9, může se stát že mi i přes to GPSka nebude komunikovat?
    3)když to bude všechno fungovat, nebude to příliš pomalé, při umístění na externí gigové kartě?
    4)je nějaký software, který bych si nainstaloval a v obchodě kde budu kupovat GPS vyzkoušel funkčnost - že se to dokáže připojit pře COM9?

Moc díky za jakékoliv rady,

drCvach
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Nov 2007

O kabelu ani neuvazuj, BT GPS mas 10* lepsi :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Diky za radu,
    pro moje potreby ale kabel dostacuje - navic je pri stejnym cipu o tisicovku levnejsi, napaji se pres USB, muzu ji strcit i do notebooka kde BT nemam.
    V cem je to tak spatny?

S pozdravem,
    drCvach

Podobná témata

1. Nefungující Acer n30 bez kabelu
    Od jsperl v sekci Acer
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 11-02-2009, 14:00
  2. uprava USB host kabelu na synchro
    Od Woyta_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 4