Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 - náhradní díly, servis

PetrSybol (157)|14.1.2006 17:23
Zdravím.

Tak po krátké době se mi stala nehoda s Qtek 8310 :mad:. Hodil jsem tlamu na ledě a odneslo to krycí sklíčko displaye, je na něm prasklina. Měl jsem ho jen v kapse, nemám ještě žádné pouzdro. Štestí, že display je v pořádku.

Chtěl bych se zeptat, jak je to s náhradními díly? Stačilo by ho reklamovat u prodejce, s tim, že by to byla placená oprava, hold jsi za to můžu sám?

Další dotaz je, jestli je se jedná jen o sklíčko, nebo je napevno k přednímu krytu telefonu?

Díky.
Dejte si na něj pozor. :)
Milan Švec (938)|14.1.2006 20:11
Odpověď je už v otázce. Nebude se ale jednat o reklamaci vady, ale o opravu poškození. Tedy nejlépe a nejrychleji přímo k dodavateli.
Pak se třeba i my ostatní dozvíme, jak je to s tím sklíčkem (nebo už celým displejem?).
PetrSybol (157)|15.1.2006 18:54
Display je naštěstí netknutý, takže tlak mám v normálu. Zítra se obrátím na AH Mobile, snad mi to vymění.
Milan Švec (938)|16.1.2006 22:16
Taky doufám, že AHMobile si váží zákazníků.
Zejména poté, co jsme před pár minutami skončili po pokusu zprovoznit dnes tam koupeného úplně nového a nerozbaleného Qteka. Bohužel dovezeného kolegou a kolegovi Frankiemu. Krabice pěkná, Qtek taky, jenom to všechno patřilo někam jinam.
Všichni, kdo mluví anglicky, finsky, švédsky, norsky, dánsky, francouzsky, slovensky, maďarsky a holandsky by s ním byli určitě spokojeni.
My jsme tu češtinu přeci trochu postrádali. Tak snad napodruhé...

Slovensky, maďarsky atd. mluvící - u AHMobile mají Qteky pro vás!
Česky mluvící, kontrolujte si je hned při převzetí - ušetříte minimálně zklamání.

Stanou se ale i horší věci.
Třeba Frankie příště dostane navíc paměťovou kartu ... :)

A zkušenost z toho?
Existují dvě různé jazykové verze, jedna pro češtinu a úplně jiná pro slovenštinu. Bohužel se z neznámých důvodů nevyskytují na jednom systému. POZOR na to. :!:

Jak pokračuje případ sklíčko?
PetrSybol (157)|17.1.2006 08:07
Případ sklíčko stále trvá. Včera mi volal pán z AH Mobile, že budou zjišťovat co s tím, tak uvidíme. Doufám, že nezklamou, přeci jen by bylo docela divné, že by nebyli základní náhradní díly na přístroj, který se oficiálně prodává v ČR. Jinak si u nich nekoupím ani tužku.

Jinak já mám z AH Mobile přístroj s českým jazykem.
To by mě překvapilo ho tam nemít.
bical (7)|26.5.2008 20:51
Je Škoda že jsem tento inzerát nenasel dřív tento display mohu sehnat za 1800.-
baronm (168)|15.10.2008 06:58
Náhradní klávwsnice Qtek 8310
http://www.servisgsm.cz/ShowItemDetail/Deska-klavesnice-Qtek-8310/2288/

00300031_3211_dZLj.jpg