Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Universal a realVGA

Borek_ce4you (50)|13.1.2006 23:55
Pri procitani 40-ti strankove diskuse o HTC Universalu jsem se docetl ze nekolika lidem stejne jako me chybi real VGA rozliseni... a ze ozVGA je na Universalu nepouzitelny, neb "zmrsi" obrazovku s telefonni casti tak ze je nepouzitelna.
Pri brouzdani po XDA jsem narazil na tuhle stranku, ktera tento problem resi

http://forum.xda-developers.com/viewtopic.php?t=33971

me se to bohuzel nepodarilo nainstalovat...
jestli tu anglictinu chapu dobre, jedna se o dva CAB soubory, pricemz jeden upravuje velikost textu v telefonich tlacitkach a druhy rozlozeni techto tlacitek... velikost se mi upravit podarilo, rozlozeni ne :-(

muzete to prosim zkusit nekdo anglicky vice zdatnejsi???

Diky moc, Borek.

PS:jestli jsem zalozil existujici debatu, uprime se omlouvam, hledal jsem ji...

upraven nadpis - JanHavlicek
Borek_ce4you (50)|14.1.2006 08:12
BINGO uz mi to funguje... telefoni cast, naplacato i na lezato, jede plne funkcne i v ozVGA :D :D :D

pokud by mel nejaky dalsi neanglictinar zajem, muzu napsat kratky navod v cestine, at ze me toto forum taky neco ma :) dostanu se k tomu ale az k veceru...

jeste se sam poplacam po ramenou ;) :yes: :yes: :yes: ;)
Kato_ce4you (970)|14.1.2006 10:02
Uprav si ten nadpis - jedine, co jsi v nazvu z "HTC Universal, MDAIV, Gtek 9000" trefil je ten Universal... Protoze jinak je to MDA Pro a nebo Qtek 9000..

Jinak gratuluju k rozchozezi ;)
DaBa (78)|1.3.2006 16:02
Skoda, ze tady ten navod neni :) Pokud to tedy dobre chapu, tak bych mel klasicky nainstalovat ozVGA a pak ty dva caby a vse by melo byt OK.
DaBa (78)|1.3.2006 19:04
Tak me se zatim nedari, vypada to, ze ten navod asi bude pro me potrebny, zatim mi to moc nefunguje :) Dokonce tam ani nemam ikony na today a je to cele volajake zmetene.
zedino_ce4you (63)|23.3.2006 10:24
na realVGA idem uz asi tyzden, je to super, treba dat VJBigPhone patch na tlacitka telefonu a je to dokonale, len si treba zvyknut, prvy dojem bopl "waw kua ako toto mam citat" ale teraz je to super, hlavne brouzani po internete je peckove, par kozmetickych chybiciek to ma ale doladuje sa to, inak zacal som si prerabat skiny do WA a WAD na relVGA tak ked bude mat niekto zaujem mozem to sem postnut
Jirkac_ (269)|6.4.2006 18:33
ja mam jiny problem, po nahrati ozVGA (18 souboru do /windows + spousteci exe treba do /Program files), aktivuji ozVGA a po restartu mi to vse najede (jaa chci lupu) ale horni lista se mi zobrazuje bez grafiky (tlacitko start, tlacitko Ok, nebo krizek, ted koukam ze ani klavesnice se nezobrazi)...
Nevite, v cem muze byt zrada ? dekuji
beecher (9270)|6.4.2006 18:56
Je nutne spustit jeste SDKCerts.CAB...
Jirkac_ (269)|6.4.2006 19:37
jo dekuji, ja jsem ten cabik pouzival, ale v kombinaci s tim VgaRes.zip z webu autora programu, kde je tech 18 souboru a to mi nefungovalo. Pak jsem tady nasel ten tvuj pack realVGA_WM5, kde je tech souboru, ktere se maji nakopirovat do slozky win podstatne vice a uz to jede a je to nadherny !
sirandrew (210)|18.2.2008 15:58
Zdrarec lidi! Jak to vypada s realVGA dnes? Pouzival jsem nejaky program (zobrazoval 3 prewivy Today ruznych dpi) na 128dpi, ale hodne aplikaci to nebralo tak jsem utekl. V diskuzi na WVGA jsem mi ostatni rikali, ze se nemusim bat jinych rozliseni ze i na realVGA vetsina veci jede.

Jaky program je tedy nejlepsi a ve ktere vsechno jede na 128dpi (512x384).
Tisicere diky :)