Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prevod/komprese videa PRIMO na PocketPC

Petr Nowak (79)|13.1.2006 06:54
Existuje sw PRIMO na PPC pro kvalitni prevod/kompresi videa ??? Marne hledam zde i jinde vc googla...

PROC: fotak Canon S2 dela docela slusne video akorat to nekomprimuje (na 1 GB kartu vleze 8 minut). No a resenim na dovolene (notebook s sebou opravdu tahat nebudu) by mohla byt komprese v PPC.
Surgical (2364)|13.1.2006 11:29
Kvalitni a jeste k tomu prijatelne rychla komprese softwarovym kodekem na PPC je IMHO...blbost.
Pri hrube analogii se stolnim pocitacem staci porovnat megahertzovy vykon procesoru, dostupnou pouzitelnou pamet a jeji propustnost. A o PPC s HW DSP encoderem/decoderem jsem jaksi...neslysel.
michal666 (2)|10.11.2006 12:03
Opravdu to je prehnany pozadavek. Preste nenasli jste nejaky programek, nemusi byt ani tak rychly, ktery by prevedl video do nejakeho vice kompromovaneho formatu nez Motion JPEG. (napr. Motion JPED s hufman. tab.)
Na dovolene bych ho vyuzil.
lukike (278)|9.12.2006 07:10
No ak chces prevod videa na PPC tak na to je skvely programik od SPB Mobile DVD,... je dost rychly a kvalita videa super bez trhania,...
len stoji 24USD :D
Kája_oldd (759)|9.12.2006 12:23
lukike: to je ale přeci jen trochu mimo, neb tenhle prográmek je pro převod na pc pro pda, nikoli pro převod videa v pda;)
dort (1212)|9.12.2006 12:51
no první překvapení by pro mně bylo kdyby něco takového existovalo a druhé ještě větší, kdyby se s tím PDA dokázalo vyrovnat ( hlavně otázka paměti ) a o rychlosti konverze ani raději nemluvím :-)
lukike (278)|9.12.2006 12:57
[QUOTE="Kája"]lukike: to je ale přeci jen trochu mimo, neb tenhle prográmek je pro převod na pc pro pda, nikoli pro převod videa v pda;) [/QUOTE]

To ma ani nenapadlo,ze niekto chce robit prevody filmov priamo v PDA hm hm
Kája_oldd (759)|9.12.2006 16:21
lukike: mno, ale je to přímo v nadpisu, stačí se nejdříve kouknout:D
Já vám nevím, asi se to tu může zamknout. Jen za zajímosti plácnu, že u pda s foťákem jde ukládat video do 3gp bo mpeg4, takže se de facto převádí v ppc, takže to vlastně vlastně umí, ale to jsem zas mimo, takže odpovědí NENÍ by se to mohlo ukončit ;)