Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak instalovat software primo na pametovou kartu.

null (0)|3.7.2003 14:46
Zdravim ctenare. Kdo prosim vas poradi, jak instalovat programy prednostne na pametovou kartu a ne napred do RAM a az po temer jejim zaplneni mi activesync nabidne instalaci na pam. kartu ? Diky.
zsadek (156)|3.7.2003 14:58
Při instalaci z PC se Tě ptá jestli chceš nainstalovat do současného adresáře, je potřeba dát ne a pak si vybrat místo.

Z.
Flare_ce4you (10)|4.7.2003 09:48
Bohuzel ne vsechny programy to umoznuji, napriklad oblibeny Battery Pack to neumi, plus naprikald typicky programy, ktere pracuji s mobilnimi telefony se cpou do hlavni pameti. Doporucuji pri prvni instalaci natvrdo dat "na kartu" pokud neni vyhradne uvedeno, ze musi do hlavni pameti. Pokud ale aplikace pak blbne tak dat do hlavni pameti a zkusi napriklad datovy fajly (napr. u map, slovniku atd.) cpat na kartu a v programu nastavit odkazy na kartu). Je to obcas takovy trochu experimentovani, nekdy to chce i hrabnout do registru.
hybo (3107)|4.7.2003 10:12
dost podivne, takhle volba je temer vzdy. A hlavne, ne vse je rozumne cpat na kartu, rezidentni veci a podobne zasadne do RAM. Ktery slovnik nebo mapa nejdou na kartu ?
Flare_ce4you (10)|4.7.2003 21:44
Treba Lingea slovnik dela problemy pri instalaci na kartu, po nainstalovani nefunguje a je nutne prekopirovat data do jednoho spolecneho adresare na karte a pak uz je to ok. Podobnych problemu s jinymi programky je vic ...
Pavel Koza (4761)|4.7.2003 22:18
Ja si s tim taky dost vyhral, a naprosta vetsina programu, ktera nesla jednoduse, sla po uprave registru. Nektere si cestu k datum zapsaly do klice Software, nektere pouzivaly klice vytvorene instalacnim programem, ale nakonec se mi podarilo dat na kartu snad vsechno, co jsem chtel[;)]