Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 24 z 24

Téma: MDA Vario, zamrzání vysílací části

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Hlásím se do klubu. Dnes mi Vario ignorovalo pár příchozích hovorů. Mám díky tomu prů*er. Jen tak dál (...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

mam mda compact a matka si poridila vario. nejdriv sem ho s ni chtel vymenit, ale co ji do toho dostavam naky programy, tak me to zacina slusne receno sr... pripada mi ze je vo dost pomalejsi, a pokazdy kdyz neco instaluju, tak se chce restartovat (asi normalni nevim). kdyz chci neco rozzipovat, tak mi to hlasi ze program kterej sem rozzipoval predtim tak chybi. teda nainstaloval sem zatim jenom jeden, ale druhej uz mi nejde. nepomohl ani restart. a jelikoz na to nemam naladu tak se na to asi vys..u, at si to matinka udela sama. jedu na hory a nechci si kazit naladu. zlatej compact. (ale to vifi bych moc chtel, ale kupovat si novou kartu, at dou do haje vocasove. proc do toho cpou ty maly smejdy) jinak se mi designove vario moc libi, schvalne jak bude vypadat, az me zase nas... hi domluvil sem

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

1) Problemy s telefonni casti nemam.

2) Vario je pomalejsi jen s nekterymi programy, ktere nejsou psany pro WM 5, jinak jsou odezvy docela dobre.

3) Co me neskutecne vytaci, to je synchronizace pres novy ActiveSync , ale to neni jen problem Varia. Uz jsem zkousel synchronizovat na 3 pocitacich a nikdy to nebylo bez problemu Zlaty AS 3.8

4) Suma sumarum - dobre zarizeni za vybornou cenu (pro me za 8500)

Nováček
    Registrace
    May 2004

Mě by zajímalo, jak to poznám, jestli Vario ignoruje hovory? Zobrazej se jako nepřijaté? Nebo příjde SMS, jako v případě nedostupnosti? Nebo se neděje vůbec nic?

stj stj je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od Mr.B
    Mě by zajímalo, jak to poznám, jestli Vario ignoruje hovory? Zobrazej se jako nepřijaté? Nebo příjde SMS, jako v případě nedostupnosti? Nebo se neděje vůbec nic?
    podl mojho zistenia sa nedeje vobec nic a NIE JE SANCA zistit ze sa take nieco stalo. ani zmeskany hovor, ani ziadna ina vystraha... :

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Přesně tak, reakce Varia není žádná, jen se na chvíli rozsvítí zelený a červený telefonek (což ale vůbec nemusím postřehnout, že). Jinak žádný záznam o zmeškaném volání, ani nic jiného.
    ...jen následující reakce volajícího :sarcastic:.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od Standa
    Přesně tak, reakce Varia není žádná, jen se na chvíli rozsvítí zelený a červený telefonek (což ale vůbec nemusím postřehnout, že). Jinak žádný záznam o zmeškaném volání, ani nic jiného.
    Sice to sem uplně nepatří,ale přesně totéž mi dneska udělala MDA II T-Mobile (prvně). Nikdo se mi nedovolal,nechodily mi SMS,jen se mi teď na chvilku rozsvítil zelený/červený telefonek. Jelikož tuhle diskusi čtu,udělal jsem SR a ejhle, SMS o 3 zmeškaných hovorech a 4 SMS (cca 5 hod starých).
    Píšu to proto,jestli se jedná opravdu o chybu VARIA,či není-li chyba někde jinde.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od Standa
    Po restartu přijdou zprávy o zmeškaných hovorech a dojdou SMS. Prostě ten telefoun je z venku jakoby vypnutý.

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Delalo mi to taky, ale ted se mi zda, ze to resi ten novy FW od t-mobilu

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Pád na beton / z části funkční
    Od Káč v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-08-2012, 14:24