Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 46

Téma: Body zajmu

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Omlouvam se za prodlevu, venovali jsme se dalsim vecem.

Rad to pripravim, muzete mi ji zaslat? Naposledy se mi ji nedarilo stahnout a nebyl cas to zkoumat ;-(

S diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Citace Původně odesláno od PLANstudio
    Je zde ještě jeden problém - interně program pracuje v jiných souřadnicích a formátu, než které by jste pravděpodobně zadával.

Tzn. že teď konvertor není obecně příliš použitelný pro běžné uživatele a vyžaduje další pomocné programy.

Prosím tedy o trpělivost, během března určitě něco připravíme.
    Už se blíží červen, takže by to mělo už být dávno na světě...
    Proč nezveřejníte strukturu a kódování SMP souborů? Nemusíte se tak starat o programování aplikace - tu si uživatelé vytvoří sami! A na převod do S42 můžeme použít gabor_timar.xls sešit resp. dávkový převod: transform.xls ke stažení na: http://www.geospeleos.com/Mapovani/WGS84toSJTSK/S42_JTSK_UTM_WGS84_prepocet.zip
    Můžem potom (na rozdíl od Vás) používat POI z online.poi.cz.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jakakykoliv programek by se hodil.. prevod souboru si kazdy udela sam, pokud nestihate, muzete casem udelat dalsi verzi, ktera bude prevadet sama. Ale ted by se opravdu, kdyz zacina byt venku tak pekne, hodilo zverejneni toho co mate. Treba i neoficielni cestou a klidne i napul nefunkcni

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Primlouvam se mit moznost si doplnovat sve POI sam. Ja sam nemam se schrankami geocachingu problem, ale na vasich strankach je stale aktualizace z 28.02.2006, 1232 bodů. Ted je aktivnich skrysi 1518 a dalsi kazdy den pribyvaji.
    Diky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Reaguji později - byli jsme promapovávat Chorvatsko...

Souhlasím, do 14 dnů něco připravíme. Řešení pro web ztroskotalo, uděláme prográmek pro WIN, který bude umět i přepočet z WGS do interního formátu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Aplikace pro generování uživatelských databází je připravena!

Zatím ji nabízíme jako betaverzi pro zájemce o testování. Nám vše fungovalo bez problémů, ale budeme rádi za další nezávislé otestování.

Vše potřebné najdete v ZIP souboru na této adrese:
    http://www.pdamapy.cz/down/sm2/SMusrpoi.zip

Pozor! Součástí je i nová betaverze SmartMaps 2.8.1, protože starší verze uživatelské body zájmu nepodporují (museli jsme provést drobné úpravy). Nezapomeňte si tedy před testováním nahrát smartnav.exe do PDA!

Nezapomeňte před testováním zazálohovat! Např. pomocí SmartMaps Tools.

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

UserPOI je příjemná věc, díky. Pouze nevím v jakém "formátu" mám napsat WGS84 souřadnice. Jak zapíšu např. tyto souřadnice N 50° 4' 42.53" E 14° 25' 23.84"? Z toho přiloženého csv souboru jsem to nepochopil. Děkuji za odpověď.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od genoske
    UserPOI je příjemná věc, díky. Pouze nevím v jakém "formátu" mám napsat WGS84 souřadnice. Jak zapíšu např. tyto souřadnice N 50° 4' 42.53" E 14° 25' 23.84"? Z toho přiloženého csv souboru jsem to nepochopil. Děkuji za odpověď.
    Souřadnice WGS 84 jsou v desetinném vyjádření, které snadno získáte následujícícm postupem (při přepočtu postupujeme "odzadu"):

42.53" / 60 = 0.70883 (přepočet vteřin na minuty)
    0.70883 + 4'´= 4.70883/60 = 0.07848056 (přičtení vteřin k minutám a převod na stupne)
    0.07848056 + 50°= 50.07848056 (přičtení minut ke stupňům)
    Výsledkem je souřadnice ve stupních.

Pro více položek je vhodné využít funkce tabulkového procesoru (např. Excel či OpenOffice-Tab)

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

2 PLANstudio: součástí stáhlého souboru upgrade betaverze 2.8.1. není, jak je uvedeno v příspěvku výše?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Již je uvolněna verze 2.8.5, kterou najdete v samoobsluze na www.pdamapy.cz.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Prosim Vas, muze mi nekdo poradit jakym zpusobem ziskam aktualizovane body geocachingu do smartmaps? Nevim jakym zpusobem prevest .gpx do .csv abych mohl pouzit tuto http://www.pdamapy.cz/down/sm2/SMusrpoi.zip aplikaci.
    Dekuji

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Nejlépe je to udělat v Excelu a pak následně zkonvertovat. Mám k dispozici aktuální stav (všechny body CZ) k 20.10.2006, pokud by měl někdo zájem.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Whippy
    Prosim Vas, muze mi nekdo poradit jakym zpusobem ziskam aktualizovane body geocachingu do smartmaps? Nevim jakym zpusobem prevest .gpx do .csv abych mohl pouzit tuto http://www.pdamapy.cz/down/sm2/SMusrpoi.zip aplikaci.
    Dekuji
    Dobrý den,

v aplikaci SmartMaps ConvertTools můžete načíst datový soubor *.gpx bez konverze, v dialogovém okně "Zdrojový soubor" můžete vybrat, jakého typu se soubor načte.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Je moznost pri vytvareni vlastnich POI bodu mit vlastni ikony, jako to treba umoznuje TomTom ???

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

V současné době nejsou ikony, vyjma žlutého čtverečku, přítomny. Ani u POI z naší produkce, ani u uživatelských.
    Je možná trochu otázkou, jak by se používala mapa se změntí různých symbolů POI na rastrové mapě a jejich odlišení od pozadí, přeci jen se u PDA musí kalkulovat s relativně nizkým rozlišením, oproti PC verzi našich map.

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Přidání bodu zájmu do mapy
    Od Martin Pospíšil v sekci TomTom
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-12-2007, 10:40
  2. Body zájmu
    Od Rades_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 30-09-2007, 16:19