Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 46

Téma: Body zajmu

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od S474N
    PLANstudio: to Vam nestojim ani za odpoved??
    Stojite, omlouvam se, ze obcas nestihnu na jeden dotaz z tisice odpovede...
    Jsem taky jen clovek ;-)

Ad vas problem - pokud mate zakoupenu alespon jednu mapu, nic vam nebrani ji zaregistrovat.

Pokud nemate zadnou mapu zakoupenu, pak mne uvadite do rozpaku........
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

PLANstudio: nahradit to "registrovane uzivatele" za "registrovane produkty". Takto je to opravdu silne zavadejici.

stonek_ce4you
    Guest

PLANstudio: mohu poprosit o aktualizaci geocachi? Diky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Nasel jsem v bodech zajmu mensi chybku. Tezko rici, jestli je ojedinela a nebo rozsahla. Konkretne Burgosova zvireci keska:
    http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=cfe4558a-a7b6-448f-ac81-95273cb8e8df

http://www.geocaching.cz/Cachemapa.aspx?source=small&x=230&y=150&D=cfe4558a-a7b6-448f-ac81-95273cb8e8df

SM ji zobrazuje uplne jinde - o cca 1,5 km.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

2PLANStudio: Jak to vypada s programkem pro prevod geokesi? Slibili jste mi, ze hned po zkouskovem se na to jeden clovek mrkne.. :yes:

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od S474N
    Nasel jsem v bodech zajmu mensi chybku. Tezko rici, jestli je ojedinela a nebo rozsahla. Konkretne Burgosova zvireci keska:
    http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=cfe4558a-a7b6-448f-ac81-95273cb8e8df

http://www.geocaching.cz/Cachemapa.aspx?source=small&x=230&y=150&D=cfe4558a-a7b6-448f-ac81-95273cb8e8df

SM ji zobrazuje uplne jinde - o cca 1,5 km.
    Me to ukazuje spravne

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

sveit: a kde presne ti to ukazuje? Me teda SM to zobrazuji blizko Vysocanska vs. Na krocince, ale spravne je o 1,5 km jinde - viz. fotky

BTW:asi to mozna bude tim, ze mam novejsi databazi zajmovych bodu. V te starsi to bylo taky OK. Ale v teto koukam jsou i blbe ty souradnice.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00138251_Burgos_1_UxW8.png 
Zobrazení: 45 
Velikost: 59.0 KB 
ID: 4528  

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Nevim co mas za ty spojnice, ale kes je presne na miste, kde je pod jeji znackou napsano Flajsnerka. To je misto, kde jsem pred casem zminenou kes nalezl. Tam, kam ti ukazuje zelena spojnice k levemu bodu, tam to urcite neni. Je mi lito

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Tak uz je mi to jasny. podival jsem se do listingu teto kese a zjistil, ze:
    March 25 by burgos (142 found)
    Kesku jsem premistil na nove souradnice 50 06.694, 014 29.187
    Cili, po masazi na pivni slezine to dal na misto o kterem mluvis. Posledni update geocachi u Planstudia je 28.2., tudiz ta zmena se neprojevila.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

sveit: tak je uz vse vyresene. Me bylo divne, ze i POI pro TomToma zobrazuji cache tam u Flajsnerky. Ja se byl podivat na te Flajsnerce a tam byla jenom stran zasypana odpadky, takze me to bylo prave divne, ze by tam nekde byla cache. K druhemu mistu jsem se autem moc nedostal - dojel jsem k viaduktu, jenze tam ho nebylo kde odstavit, tak jsem cache nevyzvedl. Zkusim to nekdy priste.

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Prave kvuli tem hroznejm odpadkum ji nakonec premistil.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

mate nekdo body zajmu bankomaty? Na strankach http://www.pdamapy.cz/ jsem se zaregistroval, ale chce to po me dalsi registrace produktu, aby bylo mozne se dostat k bodum zajmu a ke vsemu jeste envim, jestli tam jsou bankomaty...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Me by zase zajimala databaze Geocachingu. V samoobsluze stale vidim posledni aktualizaci nekdy z konce unora PLANstudio slibilo, ze po zkouskovem obdobi zimniho semestru bude k dispozici utilitka pro snadny prevod geocachi do Smartmaps.. A uz je zacatek zkouskoveho obdobi letniho semestru

2cubas: Aktualizace bodu zajmu obsahuje bankomaty ČS, ČSOB, GE, KB, eBanky, Raiffeisen, Volksbank a Živnostenské banky... hold kdyz nemas legalni kopii, nemuzes cekat, ze ti bude PLANstudio servirovat nove aktualizace..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

:-)

myslim, ze to nebude problem sehnat...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Taky bych uvital aktualizaci databaze Geocachingu.

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Přidání bodu zájmu do mapy
    Od Martin Pospíšil v sekci TomTom
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-12-2007, 09:40
  2. Body zájmu
    Od Rades_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 30-09-2007, 15:19