Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDAc: nejdou zvuky,mp3 z předního repracku ...

Ganja_ce4you (324)|11.1.2006 17:49
Ac jsem si stezoval v tematu o nove ROM tak zkusim dat nove tema..

nenapadne vas nekoho neco?

MDAc me najednou pri jedny hre umrel zvukove,nejdou mp3,zadny zvuky z nej proste nevyloudim, zvoneni me jen vibruje atd...
kdyz volam je vse v poradku z repraku jde hlas , kdyz pripojim HF taky veskery zvuky , mp3 atd..vse jde .. zkusil sem SR,HR .. mam uplne cisty MDAc,ale zvuky porad zadny... zkusil jsem parkrat vysunout a zasunout HF,ale porad nic ..

vim,ze je to asi na reklamaci,ale jen to zkousim, predtsva byt 30 dni s normal telefonem me nahani hruzu ...
JanHavlicek (635)|11.1.2006 18:57
Jasná reklamace, odešel ti ten zadní repráček
Radek Novák (309)|12.1.2006 15:05
No mne se stalo to same. Zkousel jsem zasunout jack a nekolikrat ho vytahnout a asi na 20. vytahnuti zvuk naskocil. Asi to nejak nezaznamenalo, ze je jack venku a proto to nehralo do toho repracku.
JanHavlicek (635)|12.1.2006 16:27
[QUOTE="Spider"]No mne se stalo to same. Zkousel jsem zasunout jack a nekolikrat ho vytahnout a asi na 20. vytahnuti zvuk naskocil. Asi to nejak nezaznamenalo, ze je jack venku a proto to nehralo do toho repracku.[/QUOTE]
Taky může být, ale to by podle mě nešel žádný zvuk, ani hlas z předního reproduktoru, no zkus to a uvidíš
RStein (2012)|12.1.2006 20:14
Tohle se mi delo/deje na MDA II - musel jsem vzycky zatlacit na misto kolem repracku kvuli spatnemu doteku. Poprve jsme dokonce nesl MDA II na reklamaci, ale kdyz mi ho vratili s tim, ze se "zavada neprojeevila", tak jsem po par HR prisel na pricinu:D
Ganja_ce4you (324)|13.1.2006 08:00
to ja tlacim , poklepavam a nbekdy to pomohlo na par ms,ale pak zas hrobovy ticho ... je tam spatnej kontakt evidenntne ... no,uz se psychicky pripravuju na reklamaci (30 dni) a fyzicky na vyjednavani o nahradnim telefonu...
Martin Ráž Hoch (1832)|23.1.2006 09:24
Jak jsem psal jinde a dostal za to vyčinino:) - podobná věc se mi stala u MDAc - odesel mi predni reprak, pri hovoru to nechutně vypadávalo a pak vesměs finální ticho.

Po pár dnech jsem se přemluvil dát MDAc reklamovat a na čas se s ním rozcloučit. Naštěstí mi v TMo nedali zaplať pánbůh S35, ale K700i, tak alespoň něco:(.

To bylo v pátek, teď bez MDAc trpím jako zvíře s obyč. mobilem... ach jo.
Ganja_ce4you (324)|23.1.2006 09:31
ja ho tam mam od minulyho pondeli a dostal sjem 6310 :-))) heh... ma peknou navigaci :-))))
Jyrka_V (18)|23.1.2006 09:43
Je to možný? Mě odešel v sobotu, dostanu Siemens S65 jako náhradní.
Je to častá závada, nebo máme jenom smůlu?
Ganja_ce4you (324)|23.1.2006 10:38
a predni nebo zadni? me hovory slyset sli..jen nezvonil nehral mp3 atd..proste zadni reprak (ale popravde zazil toho hodne..:-))
Martin Ráž Hoch (1832)|23.1.2006 11:16
Hm, tak to mě nejspíš právě zase jen přední - ne totálně, prostě vypadává, ale zato tak že docela nepříjemně, když slyšíte každé 5té slovo.

Jen mám právě také strach, že mi to kluci z TMo vrátí s tim, že se závada neprojevila a při představě, že jim přístroj ponesu za týden znovu, až se závada zase projeví mě děsí!

Navíc obyč telefon nikdy nebude náhrada:(
Jyrka_V (18)|23.1.2006 20:14
Mě přestal fungovat přední. Současně přestaly blikat i LED diody. To, že neblikají, je fajn, osobně mě dost vadí a nenašel jsem způsob, jak je citlivě vypnout, aniž by současně přestaly fungovat i vibrace. Ale tento způsob je poněkud nevhodný :-)
No, zítra si to vyzvedne messenger od T-mobile, tak jsem zvědavej.
A doufám, že přinese i ten slíbenej Siemens S65. Teď mám staré Treo 180g a je to dost utrpení. Stačilo pár let a ty smartphones udělaly obrovský skok kupředu...
ADE (2)|28.1.2006 20:33
Nevite jestli to nahodou neni jenom spatnej kontakt? kdyz zatlacim na predni reproduktor tak to funguje.
Ganja_ce4you (324)|28.1.2006 23:48
ja napsal 2 veci na opravu - chrci ve sluchatku (predni reproduktor) a nezvoni (zadni reproduktor) ... za 8 dni jsem to dostal z GS Mobil,ze to bylo v ramci reklace vymeneno..strcil sem SIM a zas nezvoni .. volam tam a oni,ze prej to pochopili tak,ze jsem chtel vymenit jen predni slouchatko .. takze,uz me nechrci ,ale porad z nej nejdou zadny zvuky ... takze sem z5 do GS Mobil ... :((
Martin Ráž Hoch (1832)|3.2.2006 10:20
Tak to já jsem úspěšnější... měl jsem tam sice MDA přes 13 krutých (ale šeredně) dní, ale včera mi jej vrátili s tím, že vyměnili desku s reproduktorem (?) a musím zaklepat, že od té doby i volajícího/ného slyším, což je paráda, ale hlavně... mám ho konečně u sebe:D
panther01 (29)|20.6.2006 21:19
chci se zeptat na kolik vas prisla ta oprava?ja ho totizi uz nemam v zaruce coz bude asi dost problem!diky moc
atomion (1159)|20.6.2006 21:50
Počkat.. teď jsem mimoň.. :D Mě jdou mp3ky od začátku jen ze zadního repráčku.. Z předního slyším akorát když telefonuji.. Compact má hrát i ze předu??
panther01 (29)|21.6.2006 06:33
Dobry den!mam takovy problem a byl bych moc vdecny za kazdou radu!mda Compact mi zniceho nic prestal hrat(hlasity reproduktor) a když nekomu volam tak me vůbec neslysi(ale když něco nahraju prez ten mikrofon tak to pak jde ve sluchátkách)!!!jinak jsem ještě zjistil jednu věc ze když mi někdo vola tak to normalne zvoni prez ten hlasity reproduktor ,systemove zvuky jdou také normalne ale když ten prichozi hovor tipnu tak zase ani ťuk!!!Zkousel jsem i asi 3* hardreset a furt stejna situace!
Mockrát diky za vysvetleni cim to muze byt a hlavne za rady jak to mam zpravit!jeste podotýkám ze tam mam firmware od i-mate a není pristroj v zaruce!
ElSoft (1244)|21.6.2006 07:31
a ze sluchátek vše hraje?
zkus párkrát vysunout a zase zasunout sluchátka, ale je to jen takovej pokus