Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX N500/N520 Hard reset jak na to

Šeba_oldd (1184)|10.1.2006 21:13
[QUOTE="Stheepan"][QUOTE="RychJ"][QUOTE="Stheepan"]Panove trapny dotaz: jak je opici trojhmat na FX LOOX N520 (asi bude stejne jako na N500) pro hard reset? mel jsem XDA3 ale na tomhle to proste neumim :)Diky[/QUOTE]

Zmáčkni tlačítko pro on/off,současně Levé dolní tlačítko a reset. Pak ty dvě tlačítka drž než naběhne...[/QUOTE]

Tak nevim, 1x se me to timto zpusobem povedlo, ale ted kdyz potrebuji HARD RESET znovu, nedari se. Nevite cim by to mohlo byt? ci pripadne nemate vyzkouseny nejaky soft ktery hadr vyvolate take?[/QUOTE]

[QUOTE="Brco"]Napr. psShutXP, vie PDA vypnut, SR a tiez HR. A da sa oskinovat.[/QUOTE]

[QUOTE="Stheepan"][QUOTE="Brco"]Napr. psShutXP, vie PDA vypnut, SR a tiez HR. A da sa oskinovat.[/QUOTE]

HR sice nabidne, ale nezafunguje, probehne pouze soft :([/QUOTE]

Jde to i trojhmatem tak jak je popsano jen se ty tlacitka musi chvilku pridrzet.

Uvedeny soft funguje tak jak ma - mam s nim zkusenosti. Pokud chces docilit HR musis tuknout do prporku windows:)
Stheepan (194)|10.1.2006 21:18
jasne, na praporek jsem tapnul, k HR me to vyzvalo, probehl restar PDA ale zase nabehlo (bez kalibrace) a vsechna data zustala zachovana....takze HR neprobehl..

mas overeno ze funguje na WM5?
Šeba_oldd (1184)|10.1.2006 21:21
Clovece mas pravdu za overeni jsem risknul HR - veril jsem ti neudelalo ho to . Cize asi zbyva jen trojhmat - nekdy mne to take nejde na poprve ale zkousej kyzene se dostaví.
Stheepan (194)|10.1.2006 21:23
Mno, jenze ja uz to zkousim asi hodinu :) coz me zrovna nebavi :)
Šeba_oldd (1184)|10.1.2006 21:28
Postup:

Jde to - chce to jen trosku trpelivosti:
ON OFF- Kalendar(pokud to tlacitko mas premapovane tak asi zpatky namapovat na kalendar) pockat az vse zhasne pich stylusem do dirky (jen pich-nikoli držet) a drzet klavesy(on/off a kalendar) dokud to necinkne - chce to vydrz.:D
Stheepan (194)|10.1.2006 21:32
uz je vse OK, THX :)
Šeba_oldd (1184)|13.1.2006 14:55
Vyrešeno zamčeno:yes: