Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPAQ hx 2790

prpic (1)|10.1.2006 15:30
Uz roky pracujem s PocketPC ... Momentalne som si kupil hx 2790 aby som si odskusal novy MS Mobile 5 a Active sync4.1. Marne vsak hladam aplikaciu iBACUP... jednducho ejj niet ani v iPAQU a ani úpo pripojeni s PC tato volba nie je v ponuke ActiveSync...
Doteraz som pouzival iPAQ 3970 z MS 2003 a tam to je... ked si vsak dam synchronizovat novy IPAQ hx2790 tak tato volba zmizne...
Bol som na WEB-e aj u HP a naozaj sa ich aplikacia iPAQ BACKUP nevyskytuje u ziadneho zariadenia, ktore ma nainstalovany MS Mobile 5... Ako sa teda tieto zariedenia backup-ju??? Ja som zatial ziadnu "lebalnu" moznost nenasiel... Viem ze existuje komercne aj free utilitky na backup/restore... ale enchcem byt pesimista... ze by boli HP a MS taky "tupy" a nedali tam ziadnu moznost zalohovania... to je na "odstrel"... toto ma dost sklamalo...

Ak niekto vie ako na to budem mu povdacny na dobru radu... asi nie som sam, kto na tuto neprijemnost narazil...
Zdenek Malinsky (9781)|10.1.2006 16:07
V AS opravdu možnost k backupu není. Ono by to bylo celkem zbytečné, protože u WM 5 jsou data a aplikace v ROM (nebo na kartě) a RAM je jen pro běh aplikací a možnost HR proti starším OS je tak 1:1000.

K zálohování můžeš použít Sprite Backup - nedávno tu někdo dával odkaz ke stažení beta verze pro WM 5 (pozor jeden je pro VGA a druhý pro non-VGA)-iPAQ Backup Manager ve starších HP je vlastně lite verze Sprite Backupu.