Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP Jornada 720 - problem s instalaci

p3x (1)|10.1.2006 10:46
zdravim vsechny,
mam problem nainstalovat jakykoliv program. k instalaci pouzivam ActiveSync.. instalace probehne bez problemu, ale kdyz chci program potom spustit hlasi mi to

Cannot find `cecmd` (or one of its components). Make sure the path and filename are correct and that all the required libraries are avaliable.

skousel sem nekolik ruznych aplikaci a pokazde stejna hlaska. Jedine co se mi povedlo nainstalovat bylo Microsoft Plus! Windows Ce
moc dekuji za radu.... cokoliv.
Radim1_ce4you (71)|10.1.2006 11:53
To znamena ze to boli programy urcene pre iny OS a chybaju mu niektore komponenty. napr aygshell.dll, mfcce300.dll,olece300, inak par programov sa da importom tychto kniznic rozbehat. Mne sa podaril zatial agile,Netfront 3.0 a 3.3,translator,adobe 2.0
jornada720 (1)|20.2.2006 22:44
Ahoj Radim,
mozes mi poradit aky translator a ako si rozbehal na jornade720? Ja uz na to nic neviem zohnat. Ani nic platene. Potrebujem SK<>EN, aleb aspon CZ<>EN
Radim1_ce4you (71)|21.2.2006 09:44
Je to Translator 1.0 SK-EN a EN-SK. Ten mi dokonca isiel bez uprav. Inak pouzivam utilitku Executability Check a s nou sa da nie prilis zlozitym sposobom upravit viacero app pre pracu s Win CE 2.0 az CENET 4.2. Pri praci s nou mas prehlad, ktore kniznice s Noveho OS ti chybaju a tie proste len nakopirujes do adresara kde mas soft nainstalovany.