Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pro majitele GO

Alešák (17)|10.1.2006 09:57
Tak prvni zkusenosti s timto pristrojem. Vypravil jsem se do Prahy.....moje TomTom Go700 uz ma v sobe nove mapy...(koupene tesne pred vanoci) maji v sobe tunel Mrazovku..i novy (Jeste rozestaveny) usek dalnice z Chlumce do Prahy. Supeeer. Jednou se mi povedlo ho trosku zmast...kdyz jsem jel opakovane za sebou jinudy nez mi ukazoval...tak me asi na 15 s umistil mimo silnici.....jinak naprosto super...clovek se na to muze absolutne spolehnout..nema to chybu.
mlok2_ce4you (24)|10.1.2006 19:07
A kde jsi je koupil? Přes web od TomToma? Jaká je to přesně verze? Taky je chci pořešit, ale nějak jsem se na to ještě nedostal. Ono to i s těma starejma chodí vcelku dobře :) - na Moravě jsem ale ještě nebyl ...
drowner (43)|10.1.2006 20:16
[QUOTE="Alešák"]Tak prvni zkusenosti s timto pristrojem. Vypravil jsem se do Prahy.....moje TomTom Go700 uz ma v sobe nove mapy...(koupene tesne pred vanoci) maji v sobe tunel Mrazovku..i novy (Jeste rozestaveny) usek dalnice z Chlumce do Prahy. Supeeer. Jednou se mi povedlo ho trosku zmast...kdyz jsem jel opakovane za sebou jinudy nez mi ukazoval...tak me asi na 15 s umistil mimo silnici.....jinak naprosto super...clovek se na to muze absolutne spolehnout..nema to chybu.[/QUOTE]O useku D11 smer Chlumec mi ani nemluv. Dneska sem to jel a znacky na silnicich ani po nekolika reportazich v CT nikde. No co, mam TT rek sem si, ale ten mi zavaril jeste vic. Kdyz jsem sjel na Osek tak me porad chtel vracet z5. Nedoslo mu, ani po dost dlouhe chvili, ze asi jeho smer neberu. Na najezd me nebyl schopnej dostat. Nekolikrat sem byl na poli, odbocit sem mel nekam, kde nebyla sinice atd... Nechapu, proc tam ten usek dali, kdyz jeste neni zprujezdnenej :evil:
Alešák (17)|10.1.2006 21:12
Ty mapy jsem nekupoval nejak zvlast...dostal jsem tyhle nove mapy uz primo v pristroji....koupene desne pred vanoci.
K tomu useku.....ja jsem na tu dalnici vubec nenajel..a po chvili me tomtom navadel normalne po stare ceste...zadny problem.
mlok2_ce4you (24)|10.1.2006 22:45
A mohu se zeptat jako vezi map máš nainstalovanou? Dík :)
Alešák (17)|11.1.2006 18:12
Pise mi to verze 608
Peta_ce4you (314)|13.1.2006 18:11
[QUOTE="Alešák"]Pise mi to verze 608[/QUOTE]

muzes sem dat foto Go700 v aute a jak vypada drzak??

Diky moc

Zkousel jsi i handsfree??
mlok2_ce4you (24)|14.1.2006 21:31
HF jsem zkoušel ale nepoužívám ho jelikož mám origi sadu od Nokie. Podle mě má velkou nevýhodu v tom, že GO je připevněno na okně a celkem špatně se na něj dá dosáhnout. Řešením by mohla být těžká sada do auta (viz ofiko stránky), ale já si kupoval navigaci a ne HF :-). A jako navigace funguje bezvadně!
Spoustu fotek držáků a umístnění zařízení nalezneš na www.tomtom.com
J2 (0)|15.2.2006 13:20
kdybyste někdo chtěl TT700 za 13000 nepožitý, s novými mapami, s kompletním balením, koupený v prosinci tak dejte vědět na byt2@seznam.cz
mlok2_ce4you (24)|15.2.2006 13:34
Proč prodáváš? Nespokojenost?