Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vhodné PDA pro Dynavix

david.dda_ce4you (8)|9.1.2006 19:09
Ahoj, chtel bych se zeptat, jestli mate podobny problem.Mam Acer N50, 312MHz, 64 Ram, 64 Rom. A pri spusteni Dinavixu, dostanu vetsinou hlasku, ze mam nedostatek pameti. Takze musim PDA restartovat, abych tam nemel bezet jine programy. Pod nastavenim pameti, mam pamet nastavenou na co nejvice mista pro bezici programy.
Mate nekdo podobny problem??
Diky za radu.
Cau David
CommanderZ (1798)|9.1.2006 19:52
Nemas treba pamet zaplnenou ruznymi programy apod. ? Kolik mas volne program memory po resetu?
david.dda_ce4you (8)|9.1.2006 20:56
Po resetu mam volnych celkem asi neco pres 50. Tech 50, pak musim rozdelit na 10 pro data a ten zbytek- 40 musim dat pro programy, kdyz pak zapnu dynavix zbyde mi z tech ctyriciti asi dvacet, a kdyz pak zapnu jeste nakej jinej program, tak mi zbyde pod 20 a dynavix uz hlasi, ze je malo pameti. Potrebuje po startu jeste aspon 20 volnych.
Tak je skoda, ze sem si nekoupil n50 premium, tam je ram 128. Jak to funguje Tobe? Dik, cau David
Džanek (194)|9.1.2006 21:44
Ahoj, bohužel u tohoto modelu je to tak jak píšeš. Při TomTomu nevadí mít spuštěno více programů, ale u Dynavixe je to o mnohem horší. Takže když chci jet podle Dynavixe - ve verzi 1.3 s ním už nejezdím- tak nemám spuštěno nic jiného, jinak by to znamenalo tvůj problém, tj. nedostatek paměti.
david.dda_ce4you (8)|9.1.2006 23:38
Myslis, ze kdyz updatuju dynavix na vyssi verzi 1.3, nebo 1.4, tak to pobezi na Aceru n50 jeste hure? Diky, David
Grachus_ce4you (81)|10.1.2006 00:07
Tak to je fakt divny ze ti nebezi kvuli nedostatku pameti. Tento problem uz byl docela vyresen. Ja mam jeste horsi PDA jak ty a bezi mi naprosto v pohode. Zkus vyckat na 1.4 co vyjde jestli se neco nezlepsi a pripadne se obrat na podporu na strankach Dynavixu...
Z toho posledniho co jsi psal vyzniva ze mas asi jenom 1.2... pokud je to tak tak bych byl tebou updatnul na 1.3 a muze se to zlepsit. Pokud nechces tak stahovat (protoze vyjde brzy 1.4) tak pockej do patku a stahni si plnou verzi 1.4... to ti uz musi kurna jit ;)
Džanek (194)|10.1.2006 13:15
No hlavně to nepřehrávej na verzi 1.3 !! Je tam víc chyb jak vylepšení, navíc příjdeš o uložené body.