Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejde aktivovat...

Drummer_ce4you (42)|9.1.2006 14:48
Zdravím.
Právě jsem nainstaloval Tomtom na FS n500, provedl aktivaci na www.ttcode.com, ale po zadání aktivace do aplikace, píše, že kód je chybný. Zloušel jsem i online aktivaci z PDA, a to napíše aktivaci nelze provést. Product code je z kartičky a vygenerování kódu na jejich stránkách proběhlo bez problémů. Jedná se o verzi 5.2xx, mapy jsou West Europe, Poland, CZ.
Měl někdo podobný problém? Díky moc za odpovědi.
marvas_ce4you (20)|9.1.2006 15:19
Ja jsem sice podobny problem nemel, ale vim, ze maji docela v posledni dobe problemy se svymi strankami, takze mozna zkouse a zkouset a ono to pujde casem bez problemu. Sam jsem si nove mapy CZ (632) objednaval tyden, nez to slo vubec objednat a stahnout. :-)
Vally (91)|10.1.2006 09:47
Mě to taky nešlo aktivovat na domovských stránkách,tak jsem si musel hold poradit jinak ;)
Drummer_ce4you (42)|10.1.2006 12:40
[QUOTE="Vally"]Mě to taky nešlo aktivovat na domovských stránkách,tak jsem si musel hold poradit jinak ;) [/QUOTE]
Jo, asi to tak dopadne. Psal jsem na jejich podporu, tak uvidíme co napíšou.
Náhodou, neposkytuje někdo českou podporu?
Vally (91)|10.1.2006 12:51
[QUOTE="Drummer"][QUOTE="Vally"]Mě to taky nešlo aktivovat na domovských stránkách,tak jsem si musel hold poradit jinak ;) [/QUOTE]
Jo, asi to tak dopadne. Psal jsem na jejich podporu, tak uvidíme co napíšou.
Náhodou, neposkytuje někdo českou podporu?[/QUOTE]

Nevím o nikom,všichni akorát davají na své weby co a jak TT pracuje a odkyzy na TomTom 5 ,ale nikdo,žádná společnost s nimi asi nekomunikuje na tavoýto podpoře,teda aspoň o ničem nevím.
Drummer_ce4you (42)|16.1.2006 11:14
Takže po jejich žádosti, abych jim poslal číslo přístroje jsem tak učinil a došla mi odpověď, že tento model není v seznamu kompatibilních zařízení, což může způsobovat problémy. Řešení žádné. Mám prý sledovat tento seznam, na testování dalších PDA se prý pracuje.
Chtěl bych se proto zeptat jestli tady někdo provozuje legalni Tomtom 5.2xx na FS Loox n500 nebo 520.
Děkuji
Oblacnak (17)|16.1.2006 19:04
[QUOTE="Drummer"][QUOTE="Vally"]Mě to taky nešlo aktivovat na domovských stránkách,tak jsem si musel hold poradit jinak ;) [/QUOTE]
Jo, asi to tak dopadne. Psal jsem na jejich podporu, tak uvidíme co napíšou.
Náhodou, neposkytuje někdo českou podporu?[/QUOTE]

Někde na webu, jsem našel číslo 604 467 013 jako český hotline na TT, dneska jsem na tohle číslo volal a dostal jsem odpověď, že jsou NĚCO jako hotline. V každým případě mi ale poradili ;)
Vally (91)|17.1.2006 07:40
[QUOTE="Oblacnak"][QUOTE="Drummer"][QUOTE="Vally"]Mě to taky nešlo aktivovat na domovských stránkách,tak jsem si musel hold poradit jinak ;) [/QUOTE]
Jo, asi to tak dopadne. Psal jsem na jejich podporu, tak uvidíme co napíšou.
Náhodou, neposkytuje někdo českou podporu?[/QUOTE]

Někde na webu, jsem našel číslo 604 467 013 jako český hotline na TT, dneska jsem na tohle číslo volal a dostal jsem odpověď, že jsou NĚCO jako hotline. V každým případě mi ale poradili ;) [/QUOTE]

Víš,zkus to,pár lidí už mě ale kontaktovalo z ce4you,že už to zkoušejí 3 týdny a stále nic.No,držím ti palce.
Drummer_ce4you (42)|17.1.2006 11:59
Hehe, takze rozhřešení se už našlo. Bylo mi divný, že mi to při instalaci nenabízelo instalaci samotné aplikace. Přikládal jsem to tomu, že je to verze 5.0, tudíž nekompatibilní s WM5. Takže jsem stáhl z webu update na 5.2, který se normálně nainstaluje a tváří jako aplikace i to tak asi funguje. Pak jsem hledal na originálním CD přes průzkumníka tu aplikaci a nenašel. A pak mě to osvítilo, jsou to jenom samotné mapy, takže rozšíření a ne celý produkt. Takže teď řeším výměnu s dodavatelem. Ale i ty mapy by měli makat s nějakou aplikací, minimálně s Tomtom 5.0, ale to už nevyzkouším.
PS: Koukám, že po vzneseném dotazu na legální instalace se ozvalo hodně lidí :)
petr22_ce4you (454)|17.1.2006 12:10
Ta instalace aplikace na originalnim CD byt musi

Je to v nejakem adresari, jsou tam dva - Palm a Pocket PC, kazde ma tak 2 MB
Drummer_ce4you (42)|17.1.2006 12:40
[QUOTE="petr22"]Ta instalace aplikace na originalnim CD byt musi

Je to v nejakem adresari, jsou tam dva - Palm a Pocket PC, kazde ma tak 2 MB[/QUOTE]

Ještě je tam třetí "GO" , ale pokud se to jmenuje Maps for Western Europe + CZ tak to tam není.
Brco_ce4you (447)|19.1.2006 20:08
Tak dnes som riesil s kamaratom aktivaciu TOMTOM navigator 5 a bezuspesne. Presne ten isty problem sa vyskytol, pri zadani activacneho kodu v PDA vyhodilo, ze je to nespravny kod. Napisal som do support centra no ale neviem ako to chcu vyriesit.

Surgical (2364)|20.1.2006 10:24
Ich habe nur eine Frage: wievielmal haben Sie der TomTom installieren und aktivieren gemacht? :)
Drummer_ce4you (42)|20.1.2006 12:29
[QUOTE="Surgical"]Ich habe nur eine Frage: wievielmal haben Sie der TomTom installieren und aktivieren gemacht? :)[/QUOTE]
Nur einen installation und eine aktivation. Ich bin keine trottel. :)
Martin Říha (17)|25.1.2006 08:22
Koupil jsem v Sunnysoftu a měl jsem shodný problém - nešlo aktivovat. Chyba je na straně výrobce - vyměnili mi kartu s Product code a všechno je OK. Jsem prý už devátý:)
Vally (91)|25.1.2006 08:50
[QUOTE="Martin Říha"]Koupil jsem v Sunnysoftu a měl jsem shodný problém - nešlo aktivovat. Chyba je na straně výrobce - vyměnili mi kartu s Product code a všechno je OK. Jsem prý už devátý:) [/QUOTE]
devátý na Sunnysoftu,ale kolik lidí ještě čeká doma a snaží se to rozchodit.Je to fakt blbý,člověk se na to těší a ono :no:
Martin Říha (17)|25.1.2006 09:22
to jo, musím ale uznat, že výsledek stojí za to. Cesta s TomTom mě nadchla.
Vlastimil_ce4you (2)|28.1.2006 12:40
Instalace pro Palm/Pocket PC je na CD 1, na CD 2-CD 7 jsou potom mapy.
U starších verzí instalačních CD není na CD 1 ještě hlas, ten je potřeba doinstalovat tuším z CD 6 (instalace si řekne o CD).
Drummer_ce4you (42)|17.3.2006 21:00
Takže problém byl vyřešen reklamací ve velkoobchodě a vrácením peněz. Po této zkušenosti už nemám vůbec chuť něco od Tomtomu pro zákazníky objednat.
Vally (91)|20.3.2006 07:59
to já jsem s TT5 100% spokojenej
JaK_ce4you (35)|3.4.2006 10:58
Pres vikend jsme u kolegy resili podobny problem a bezuspesne - pokud muzete nekdo poradit pls:
Kolega si chtel doinstalovat a aktivovat mapu Francie, ale bohuzel po nakopirovani z CD na kartu (iPAq 4700, 1GB CF) ji TomTom (po UPG 5.21) na te karte nevidi?! Zkouseli jsme reinstalaci TomToma ( nakonec i celeho systemu) hodit mapu na SD kartu .... nic
Setkali jste se s tim nekdo ?
Vally (91)|3.4.2006 11:17
[QUOTE="JaK"]Pres vikend jsme u kolegy resili podobny problem a bezuspesne - pokud muzete nekdo poradit pls:
Kolega si chtel doinstalovat a aktivovat mapu Francie, ale bohuzel po nakopirovani z CD na kartu (iPAq 4700, 1GB CF) ji TomTom (po UPG 5.21) na te karte nevidi?! Zkouseli jsme reinstalaci TomToma ( nakonec i celeho systemu) hodit mapu na SD kartu .... nic
Setkali jste se s tim nekdo ?[/QUOTE]
já tedy ne
Scatman_ce4you (123)|3.4.2006 13:13
A co je to za verzi mapy Francie? Mělo by to být v soudoru *.pna

On totiž TT ve verzi 5.21 bere jen novější verze map...