Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus 730/w - napajeni ve vozidle

Be@r (42)|9.1.2006 14:20
Nevite, kde by se dal sehnat tento autoadapter pro ASUS 730/w?

http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/detail.asp?ItemID=522666&Level=191

V Sunnysoftu jej jiz nemaji a ani udajne mit nebudou :( Pripadne muzete doporucit neco jineho s podobnymi vlastnostmi - tzn. aby to melo onen USB kablik?
A kdyz by uz nikdo nevedel, nevite alespon, kde by se dal sehnat samotny konekor, ktery je pro ASUS 730 a jeho zapojeni? Nejak bych si to uz potom snad zbastlil sam :)
nabla (31)|9.1.2006 20:35
Ja jsem si to objednal tady
ale spolehlivost shopu nemuzu potvrdit, protoze to jeste neprislo (cca 10 dni). Ale maji to tam ve vyprodeji a to za dost peknou cenu myslim (tedy ten NE-usb).
Be@r (42)|10.1.2006 00:06
[QUOTE="nabla"]Ja jsem si to objednal tady
ale spolehlivost shopu nemuzu potvrdit, protoze to jeste neprislo (cca 10 dni). Ale maji to tam ve vyprodeji a to za dost peknou cenu myslim (tedy ten NE-usb).[/QUOTE]

To je presne to, co bych potreboval! Tak ted jeste jak si to tam koupit? Je to v USA :(

http://www.alpinetop.com/p/10001556/ASUS-A730/Car-Battery-Charger---Adapter/Car-Charger-for-Asus-A730.html

Neco podobneho by se nekde v nasich e-shopech nenaslo? Hledam jako blazen a stale nic :(
nabla (31)|10.1.2006 10:47
Koupit si to muzes bez problemu, poslou to i sem k nam (aspon to tak zatim vypada, jeste mi to nestihlo prijit, protoze to jde nejakym levnym tarifem). Na objednani staci nejaka platebni karta nebo ucet u paypal (na to je ale taky potreba karta).
Jinak vypada ze vse funguje, posledni zprava od nich
[QUOTE]Thanks for your shopping with us. Please be advised that your package has been shipped on 01/03/2006 to: ... On average, it may take 7-14 business days for delivery depending on its destinations...
[/QUOTE]
Postovny stalo v pripade ty CL-nabijecky asi 6 dolaru, coz se mi zda slusny. Za to cele se mi strhlo z uctu Kc 289,35 (neco pres 11 dolaru). Pokud to prijde v poradku tak si myslim ze docela dost vyhodny.

V ceskych vodach jsem to nikde nenasel.
spamoid (83)|10.1.2006 14:42
Nejsem si jist, jestli je to to, co hledate, ale kouknete na http://shop.computershop.cz/eshop/default.asp?mtc=0&cls+...+o-asus-a730-716 ne na obrazek, ale na popis. Ten adapter mam doma a sklada se ze dvou casti - adapteru do zapalovace v aute, ktery je USB samice a kabel, ktery je USB samec a konektor do Asusu.
Doufam, ze jsem se trefil.
Jinak ten obchod funguje bez problemu, bezne tam nakupuji a i kdyz to obcas dele trva, tak to dodaji :)
nabla (31)|10.1.2006 14:53
Me se tohle z toho alpinetop.com libilo proto, ze to prave neni rozpadaci na usb kabel a cl adapter, ale ze je to z jednoho kusu a hlavne s tim perovacim kabelem (doufam), jinak ty usb nabijecky poridit u nas lze - je to CL-USB adapter (univerzalni) a USB kabel k asusu. Ale to jsem prave nechtel.
Jasoň (58)|11.1.2006 21:23
NABLA: chtěl jsem si to taky objednat, ale zasekl jsem se na COUNTRY - česká republika tam prostě není.
kam jsi si ti nechal poslat? :)
nabla (31)|12.1.2006 19:53
Ja sem tam vybral Rakousko a hnedle jak mi prisel potvrzujici mail (okamzite), tak sem napsal na support, ze tam nemaj Ceskou Republiku a napsal sem jim spravnou adresu at si ji opravi - odepsali, ze ok, ze adresu updatovali a ze to poslou.
Jasoň (58)|12.1.2006 22:16
To mě taky napadlo (akorát s rozdílem že já myslel na německo :-) )
ale jsem rád že jsi mi potvrdil, že to funguje, dík
nabla (31)|13.1.2006 07:32
Ja se rozhodoval mezi Nemeckem a Rakouskem a pak sem si rek - Rakousko-Uhersko, to by mohli i v Kanade znat a C. K. Postovnimu uradu by to taky mohlo byt jasne, kdyby nahodou support nefungoval... :-)

No hlavne doufam ze to dorazi v poradku, ocekavam to tak behem pristiho tydne. Kdyztak napisu poznatky.
Be@r (42)|13.1.2006 12:24
Panove vsem moc dekuji, vyzkousim ten obchod v USA (no nekupte to za tu cenu :) ) a ted narychlo se kouknu i do obchudku v Ostrave (ten dalsi odkaz v rade s tim spatnym obrazkem).
Jasoň (58)|13.1.2006 22:17
Tak jsem dostal odpověď z ameriky a píšou:
[QUOTE]Unfortunately, if your country is not listed we cannot ship to your location.[/QUOTE]
takže SMULA :( ale ceny to byly fakt super
nabla (31)|14.1.2006 10:38
Hm, tak to je zajimavy, me nic takovyho nenapsali, prisaham :-) Tak sem na to teda zvedavej.
Mozna ze ses jich nemel dopredu ptat a rovnou si to objednat...
Jestli si strhli prachy z uctu a nic neprijde protoze country is not listed, tak me teda trosicku vytocej :-) Neni nad trochu napeti :-)
Be@r (42)|14.1.2006 17:40
Tak mi odepsali toto:

Dear xxxxxxxx,

Thanks for your shopping with us. Please be advised that your package has been
shipped on 01/13/2006 to:

xxxxx xxxxx
E. Krasnohorske xxxx
xxxxxx
Czech republic

On average, it may take 7-14 business days for delivery depending on its
destinations.


A v mailu ktery mi dorazil kratce predtim (upozornil jsem je na to, ze jsem z CR) bylo toto:

Address information adjusted.

Tak uvidim zda to dorazi ;)
KimSunny (1)|16.1.2006 22:38
Ahoj.Já jsem sehnala dobíjecí kabel+autoadaptér+ACadaptér pro A730 v Sunnysoft Svět kapes.počítačů v Kotvě minulý týden.Kabel je pro A716-730, adaptéry jsou univerzální a na USB.Zavolej na tel.224 801 399 a zeptej hlavně na ten kabel , v Sunnysoft už nemají v nabídce ale v Kotvě měli ještě v sobotu.
Be@r (42)|19.1.2006 12:05
Tak dnes jsem obdrzel zasilku z Alpinetop a stal jsem se stastnym majitelem USB automobilove nabijecky a synchronizacniho-nabijeciho USB kabliku (ten s tou rolkou). Prestoze jsem si zvolil standard "shipping metod", poslali to letecky a v balicku byl navic kupon na dalsi slevu 5 USD pri dalsim nakupu u nich...takze to funguje ;)

P.S. Prislo mi to z Kanady, ta firma sidli tam.
martinhamr_ce4you (486)|19.1.2006 14:03
A jak to vypadá? Nemáš obrázek? Protože jestli je to k něčemu,tak jdu také do toho:yes:
Be@r (42)|19.1.2006 15:03
[QUOTE="martinhamr"]A jak to vypadá? Nemáš obrázek? Protože jestli je to k něčemu,tak jdu také do toho:yes: [/QUOTE]

Koukni se tady:

http://www.alpinetop.com/c/20000868/ASUS-A730/accessory/ASUS-A730-Accessories.html

Ja si poridil toto:

http://www.alpinetop.com/p/10001602/ASUS-A730/Retractable-Sync-Charge-Cable---Auto-Adapter-Bundle/ASUS-A730-Lovely-Sync-Cable---USB-Car-Charger.html

Akorat si dej pozor, neni tam CR! Ja si to nechal poslat do Polska a vzapeti jsem jim poslal mail, ze nejsem z PL, ale z CR a oni mi obratem poslali, ze to kvituji ;)
Tak treba toto za 5.95 USD je opravdu "za babku" :)
http://www.alpinetop.com/p/10001556/ASUS-A730/Car-Battery-Charger---Adapter/Car-Charger-for-Asus-A730.html

Ted me mrzi, ze jsem si nenechal pribalit jeste tuto folii, je taky "v akci" ;)
http://www.alpinetop.com/p/10001563/ASUS-A730/Washable-Screen-Overlay-Kit/Screen-Protector-Enhancement--for-ASUS-A730.html
martinhamr_ce4you (486)|19.1.2006 17:23
Dost mě zaujal také ten točený kabel...Jak jsi spokojenej stím co ti přišlo.Jak dalece to lze roztáhnout?
nabla (31)|20.1.2006 07:26
[QUOTE="Be@r"]Tak dnes jsem obdrzel zasilku z Alpinetop a stal jsem se stastnym majitelem USB automobilove nabijecky a synchronizacniho-nabijeciho USB kabliku (ten s tou rolkou). Prestoze jsem si zvolil standard "shipping metod", poslali to letecky a v balicku byl navic kupon na dalsi slevu 5 USD pri dalsim nakupu u nich...takze to funguje ;)

P.S. Prislo mi to z Kanady, ta firma sidli tam.[/QUOTE]

Hm, tak ja zacinam bejt lehce nervozni, protoze u me zatim nic a to jsem to objednaval o trochu drive (samozrejme z toho ani neobvinuju alpinetop, spis to nekde skopala posta) ... :-(
No uvidime...
Be@r (42)|20.1.2006 09:23
[QUOTE="martinhamr"]Dost mě zaujal také ten točený kabel...Jak jsi spokojenej stím co ti přišlo.Jak dalece to lze roztáhnout? [/QUOTE]

Ta rolka se syncho-nabijecim kablikem je super, maximalni delka je 90 cm, kazdych cca 10-15 cm jsou ve funkci jakesi zarazky, ktere zabrani nevijeni kabliku zpet do rolky - staci potahnout od sebe a pustit a ono se to zase krasne navine zpet. Je to opravdu velice sikovne, po svinuti se to krasne vleze do kapsy, nezavazi to, proste parada ;)
martinhamr_ce4you (486)|20.1.2006 09:33
Píšeš sinchronizační,dobíjí to samozřejmě...:))
martinhamr_ce4you (486)|27.1.2006 07:12
Mrkněte na e-bay do Německa,tam máte haldu kabelů a jinech vychytávek k Asusu... Naši prodejci by se mohli trošku chytnout za nos!!!
Be@r (42)|19.3.2006 18:04
[QUOTE="martinhamr"]Píšeš sinchronizační,dobíjí to samozřejmě...:)) [/QUOTE]

Tak jsem zjistil, ze to nejak extra nedobiji (myslim pres ten kablik s rolkou zastrceny do "cigaretoveho" napajece). Jel jsem cca 120 km trasu a PDA mel trvale zapnute a napajene pres onen kablik a "cigaretovy" napajec ze zasuvky v aute (zelena LED svitila trvale, tak jsem to bral, ze je PDA doboto a spotreba je pokryta ze zasuvky ve vozidle). Po prijezdu na misto jsem PDA vypnul, odpojil...po chvili jiz v odpojene od napajeni zapnul a okamzite to na me rvalo, ze je akumulator kriticky vybity a vzapeti PDA vypnulo. Takze si myslim, ze zarizeni dobijeno nebylo vubec, po dobu jizdy byla pokryta akorat spotreba zarizeni samotneho.
spamoid (83)|27.3.2006 09:00
Zdravim,
podobny problem mam i s nenavijecim adapterem pokud pouzivam GPS, hlasovou navigaci a max. jas LCD, dokonce mi system napsal, ze externi napajeni nestiha pokryt aktualni spotrebu zarizeni. Takze si myslim, ze krom toho, ze 730 je pekny zrout, tak to nabijeni asi nebude uplne 100% :((
Jasoň (58)|28.3.2006 08:41
[QUOTE="spam"]Zdravim,
podobny problem mam i s nenavijecim adapterem pokud pouzivam GPS, hlasovou navigaci a max. jas LCD, dokonce mi system napsal, ze externi napajeni nestiha pokryt aktualni spotrebu zarizeni. Takze si myslim, ze krom toho, ze 730 je pekny zrout, tak to nabijeni asi nebude uplne 100% :(( [/QUOTE]
V neděli mi PDAčko napsalo to stejný. Jen jsem vytáhl cigareták a zase ho dal zpátky a už bylo hodný :-)
spamoid (83)|28.3.2006 10:03
Ono mi to sice napsalo, nijak sem to ale neresil a bylo pak dobity, takze fakt nevim...
srsen_ce4you (4)|11.5.2006 13:13
[QUOTE="Be@r"]Nevite, kde by se dal sehnat tento autoadapter pro ASUS 730/w?

http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/detail.asp?ItemID=522666&Level=191

V Sunnysoftu jej jiz nemaji a ani udajne mit nebudou :( Pripadne muzete doporucit neco jineho s podobnymi vlastnostmi - tzn. aby to melo onen USB kablik?
A kdyz by uz nikdo nevedel, nevite alespon, kde by se dal sehnat samotny konekor, ktery je pro ASUS 730 a jeho zapojeni? Nejak bych si to uz potom snad zbastlil sam :)[/QUOTE]

Ahoj,

pokud by jsi chtěl tak mám jeden plonkovní a můžu ti ho prodat. I se zárukou.
Pokud chceš tak se ozvi.