Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: ACER N35, moje zkušenosti-žádná sláva, SD karta A-data 2GB

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od Prusvit
    Ferry_CZ - K vypadkum GPS signalu na N35 ma zkusenost: Obcas se mi to stane (nevim jeste presne proc, mozna spatne ukonceni nejakeho programu OZI...), zatim mi vzdy pomohl soft-reset, ale jednou az hard-reset. Potom vse fungovalo o.k. (pochopitelne po obnove ze zalohy.
    soft reset jsem zkousel nekolikrat, ten nepomohl. Hardware reset me sice napadl ale pak jsem PDA odnesl do servisu, takze uz na nej nedoslo, ale z chovani, ze zalezelo jak moc byla antena vyklopena jsem usuzoval spis na spatnou antenu, no uvidime co rekne servis
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Takze bohuzel verdikt servisu: " vadna zakladni deska,oprava mozna vymenou za novou v cene 5800, nebo od vas odkoupime vase PDA na nahradni dily za cca 1500Kc " moc me to teda nepotesilo. Jeste me tak napadlo, ze by stalo za vyzkouseni, zda bude GPS fungovat s pripojenou externi antenou a nebo bude i tak nefunkcni. Nejak se mi to porad nezda, veskere ostatni funkce PDA nejsou nijak dotceny, funguje uplne normalne, az na to GPS. Neni tu nekdo z Phy, kdo by mel externi antenu a byl ochotny ji u nej doma zapujcit na vyzkouseni ? Popr. nechcete nekdo acer n35, ktery se da pouzivat pouze jako PDA bez GPS za cenu dejme tomu 3500 s nabijeckou a kabelem USB?

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Nevíte náhodou někdo kde je vyvedený sériový port COM1 na Aceru n35? Pustil jsem si PocketTools a v portech jsou uvedeny použité porty COM1(UART0),COM2 (IRDA),COM7(USBCABLE),COM8(GPS).Tuším, že by to mohlo být vyvedené někde na konektoru, ale nikde jsem nenašel žádny popis konektoru. Nemáte ho někdo.

Díky F.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. HP iPAQ 6340 nefunguje žádná SD karta
    Od brevla v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-09-2009, 15:59
  2. HP Data messenger zkušenosti
    Od onderfaus v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 07-09-2009, 17:16
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-08-2008, 07:50
  4. MDA VARIO a 2 Gb karta A-data
    Od xslide_ce4you v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 04-02-2007, 16:36
  5. Acer n311 snad moje prve PDA?
    Od acers v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 12-04-2006, 21:54