Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 24 z 24

Téma: DELL x51v a SMS

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od kedys
    Díky, takhle chci aby to chodilo.:yes:
    Ano a přesně tak to i chodí, vyzkoušeno. Dokonce se N70 a DELL synchronizují současně. Jenom nevím, co je divného na tom, že chci pohodlně psát sms na DELLu a ne je vyťukávat na mobilu?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Díky za informaci. Jinak ty sms neber nijak osobně, já než bych psal delší sms, tak radši zavolám. Proto mi trochu uniklo to využití PDA při psaní sms

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Já to neberu nijak, ale prostě jsou lidi, kterým je třeba poslat SMS a některým zase je raději poslat sms. Navíc se zařízením s Windows mohu používat Jeyo Mobile Extender a tím je celá komunikace vysoce produktivní a profesionální a hlavně archivovaná. Navíc si kdykoliv vyhledáš všechno co je třeba. Se Symbianem Jeyo nepracuje.

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Uznávám, že archivaci s podrobnostmi odeslání bych u některých sms fakt uvítal (u N series 40, to je hodně omezené)... Pokud najdeš něco funkčního k Symbianu, budu rád, když se ozveš. Dík

Nováček
    Registrace
    May 2005

Určitě nemíním odesílat sms nebo vytáčet kontakty z PDA, na to mám telefon ale spíše se mi jedná o synchro N70 + PDA (outlook, odesílání a příjem emailů a připojení net) a pak PDA s PC (outlook + soubory). S tímto je problém?
    Prešiel som s platformy MDA na platformu PDA + Mobil, a od čias MDA mi pisanie SMS na mobile pripada ako trhanie zubov, tak preto vyžadujem aby bola funkčna tato vec. Vytáčanie kontaktov z PDA, ma tiež svoje čaro, lebo PI ma možnosť žurnalu, aj s napr. o teme rozhovoru, čo niekedy nie je tiež na zahodenie.
    S W2003 (SE) kde nie MS BT Stack nie je s týmto žiaden problem, tak isto aj u WM5 u HP, kde sa rozhodli rozumne.

Čo sa tyka pristupu na Net a o emaily, nie je problem. Emaily stahujem priamo do PDA

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Pokud najdeš něco funkčního k Symbianu, budu rád, když se ozveš. Dík
    Tak to bude asi problém. Mel jsem 9300 i N70, ale všechno bylo rešeno mimo Outlok. Jsou softy které dokáží nahrávat a archivovat hovory a to samé s SMS, ale nespolupracují s Outlokem. Bohužel.

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

Dobry den, jeden dotaz - kdyz na svem DELL X51v (WM5)spustim easy SMS (verze 1,56) tak se mně objevi hlaska"Erro opening Addressbook-Database" a nemohu nacitat telefonni cisla z adresare. Nevite nekdo co s tim ?? (jinak odeslani a dalsi fce. jsou O.K.) Diky Lachimahalb

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Rekl bych, ze EasySMS neni kompatibilni s novym systemem ukladani dat ve WM5. Posledni verze byla vydana v roce 2004.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Opět po velmi dlouhé době se vracím ke starému problému. Byl by někdo tak laskav a napsal co používá na posílání SMS na DELL x51v s WM 6? Jestli to samozřejmě vůbec někdo používá. Děkuji MO

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Dell Axim x51v
    Od MID_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-12-2007, 20:40
  2. Dotaz k Dell x51v
    Od Jackal_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 31-03-2007, 02:40
  3. Dell Axim x51 vs. x51v