Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak
reklama

prodleva pri prijeti hovoru na MPX 220

touchud_ce4you (4)|8.1.2006 13:53
Pri kazdem prichozim hovoru na MPX 220 po stlaceni tlacitka pro prijeti dojde k prodleve predtim, nez slysim druheho ucastnika a nez on slysi me ? Je nekde chyba ?
sandrushevegan (20)|8.1.2006 14:53
tenhle problem mam taky, uz jsem se to naucila odhadovat, rekla bych ze to je jedna z much motoroly? ale technicky vysvetleni bych docela rada :)
touchud_ce4you (4)|8.1.2006 14:59
no zvyknout se na to pochopitelne da vcelku bez problemu, ale kdyby to slo vyresit, clovek by si nemusel na nic zvykat ;)
sandrushevegan (20)|8.1.2006 18:45
ale to urcite jen komentuju ;) taky bych radsi kdyby to slo vyresit, zajima me proc to tak je, akorat mi to neprijde tak hrozny, nijak zvlast mi to nevadi, ale je to asi tim zvykem, nicim jinym ;)
Vegan (133)|8.1.2006 19:39
vyresit se to neda je to proste systemovej problem a to ten ze win 2003se si z nejakeho duvodu nepredcitaji do pameti program na rizeni hovoru a ten se tedy startuje a z po zvednuti hovoru pokud zaroven mobil vytezejete jeste jinak tak ta prodleva naroste treba do 5 secund nezbyva nic jineho nez si na to zvyknout leda snad ze by existoval nejaky plugin ktery by to bud drzel v pameti stale a nebo to predstartovaval misto systemu ale pak by mohl byt problem z odmitnutim hovoru