Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SW pro WM5

honzaaa_ce4you (2)|7.1.2006 22:06
Ahoj,

poridil jsem si FS Loox N520 - je to moje prvni zarizeni s mobilnimy Wokny, predtim jsem mel Palmy a naposled SE P900. Shanim na nej nejake programy, casto mam ale problem, ze chybi informace, zda je program kompatibilni s WM5. Konkretne mi jde o :

- taskmanager na zavirani aplikaci
- PDF viewer
- slovnik (dvousmerny i vykladovy), pokud mozno s vyslovnosti
- pak uz jen nejake utilitky, treba na jednoduzsi prepinani do landscape modu

Diky za kazdy tip!

Cau, honzaaa
JanHavlicek (635)|7.1.2006 22:45
Nevím, jestli používáš, ale doporučil bych ti placený prográmek SPB Pocket Plus v3, který by měl patřit do základní výbavy každého PDAčkáře, má mimo opravdu plno vylepšení i task-manager, který úspěšně používám. Pokud bys chtěl něco free, pak je zde plno utilitek v sekci freeware, které můžeš vyzkoušet

Co se týče slovníku, pak je podle mě skvělý Lingvosoft Dictionary EN-CS, který má opravdu bohatou slovní zásobu i výslovnost, bohužel také placený
CommanderZ (1798)|7.1.2006 23:04
1) Jiz zmineny pocket plus nebo wisbar advance 2
2) Ze by acrobat reader?? :sarcastic:
3) Jukni se do sekce freeware. Je tam, ale vyslovnost nema.
4) To resi ten wisbar.

Naprosty zaklad je opravdu projet zdejsi sekci freeware a tky neni spatne si projet alespon nejkupovanejsi aplikace treba na pocketgear.com
honzaaa_ce4you (2)|7.1.2006 23:27
[QUOTE="CommanderZ"]
2) Ze by acrobat reader?? :sarcastic:
[/QUOTE]

Dik! Na Acrobat Reader jsem samozrejme myslel, ale na webu Adobe neni ani slovo o podpore WM5 a kdesi sem cet ze kompatibilni neni. Takze funguje v pohode?

honzaaa
Vratan (17)|24.1.2006 12:30
Mno, tak poslední verze Adobe Reader for Pocket PC 2.0 mi na Loox n500 nejde. Respektive, když chci otevřít soubor PDF, tak se samovolně zavře. Otázkou je, jestli instaluji správnou verzi...
Vlastislav Šťastný (275)|24.1.2006 12:39
Já mám Acrobata ve verzi 2 naVARIU a chodí bez problémů. Teď jsem po HR a dal jsem ho kvůli velikosti dokonce na kartu a nezjistil jsem žádný rozdíl.
Stimpy_ce4you (3)|25.1.2006 00:06
Ahoj,
mam par zaludnych otazek. Chci si koupit MDA Vario s WM5, ze ktereho bych chtel nasledne tisknout jednoduche dokumenty z Wordu, Excelu a PDF ale doted jsem nenasel zadny software ktery by byl urcen k pouziti ve WM5. Muze mi tedy nekdo rici jestli uz na neco narazil abych to uz konecne rozlouskl.
Diky
beecher (9270)|25.1.2006 16:45
Stimpy_ce4you (3)|25.1.2006 17:59
[QUOTE="beecher"]Tisk z WM5: http://www.pocketgear.com/software_detail.asp?id=14850[/QUOTE]

Diky za tip, ale myslim ze to neni to prave. Z popisu programu jsem pochopil ze to dokaze tisknout pres ActivSync na stolnim pocitaci. Ja bych ale potreboval pripojit tiskarnu pres infra nebo Bluetooth a primo na ni tisknout v terenu. Notebook je pro me pouziti prilis veliky a tak bych ho chtel nahradit:-)
Ja osobne nasel sw PrinterCE SDK ale bohuzel nejsem vyvojar abych ho dokazal pouzit. A kdo vi jestli by to bylo to prave.
Takze se ptam znovu na dalsi moznosti tisku z PDA/MDA s WM5 (s cestinou muzu-li byt tak smely).
ahojik
beecher (9270)|25.1.2006 18:11
HP Mobile Printing (original je zrusen), ale tady je jeste CAB toho Mobile Printing, ktere ten tisk pres IR a BT by melo zvladnout...