Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zrušení smlouvy s ET

Losos_ce4you (1147)|7.1.2006 21:21
Nemáte někdo zkušenost či radu jak nejlépe a pokud možno bezbolestně utéct z rámcové smlouvy u Eurotelu ?? Vyprší mi až v září ale já bych nejradši vzal dráhu hned jak bude v běhu přenositelnost čísel :-) Dostal jsem nabídku kterou bych docela rád přijal :-))
Zdenek Malinsky (9781)|8.1.2006 01:52
Tyhle finty najdeš spíš v diskuzích na mobilmanii. Mě napadají možnosti 2: buď někomu přenechat-převést na jiného majitele nebo si nechat doběhnout smlouvu, ale snížit na co nejnižší tarif.
Pokud jsi z Prahy nebo Brna, určitě si kartu nech alespoň na data UMTS-3G.
Miloš Strouhal (3997)|8.1.2006 23:19
Resim stejny problem, az na to ze smlouva mi ma bezet do unora 2007.. Ja to cislo potrebuji nutne prenest k Eurotelu, jelikoz 99% casu travim na mistech pokrytych signalem UMTS, a chci si zachovat stejne cislo.. Neabsoloval jste nekdo nekdy tento proces? Za jakych podminek mne operator (t-mobile) bude ochoten "pustit"? Je nejaka skulina v systemu ktera by nam mohla pomoci?
Dik
Losos_ce4you (1147)|9.1.2006 19:45
Zatim to vypada na "splneni" smlouvy - doplatit minimalni zavazek do konce smlouvy (u mne to je do zari 2006 , za kazdy mesic 6.000,-Kc , jinak mne asi nepusti :-( + si mohou odpocist vyhody ktere jsem jako KA2 vyuzival ..... nebo tam samozrejme nechat bezet nejake cislo abych ustal to plneni 6000,Kc .. jenze v tu chvili samozrejme bude prd "vyhoda" u konkurence kam chci jit ... chjoo ...
Miloš Strouhal (3997)|9.1.2006 19:55
Ty to mas ve smlouve na 6000 mesicne? Tak to je sila.. No, ja mel litr bez dane pausal + data unlimited + nejake dalsi aktivovane sluzby a vyhody. Vsechno jsem zrusil, povypinal, a zbyl mi jen pausal za volani jez jsem po domluve srazil na 199 bez dane mesicne. :yes: Takze se klidne rad vyplatim, je to skoro "pakatel", jde mi hlavne o to telefonni cislo, potrebuji jej prenest k eurotelu kvuli 3G, od zacatku prosince jsem na nem doslova zavislej..
Losos_ce4you (1147)|9.1.2006 21:52
Nj,ja uz jsem vyssi sorta u ET :-)) KA2 ..... vypada to ze do zari to tu doklepu , ET ted udela urcite slusnou pobidku aby si mne podrzel , takze neco malo usetrim (zatim sundal asi 10% ,ale s tim jsem ho poslal do riti , ze to je smesne , tak to ted jeste "upravuji" ale v zari asi zmizim urcite , nabidku konkurence tezko dorovna :-)) zatim jsem na rocni uspore cca 45.000,-Kc ... oproti ET , ale to je bez uprav ktere ted ET provadi , ale tohle nemuze srovnat :-))